Šefildo universiteto antirasistiniuose susitikimuose baltiesiems - ne vieta

voiceofeurope.com Šefildo (Didžioji Britanija) universiteto Studentų sąjunga uždraudė baltiesiems studentams dalyvauti savo organizuoja...

Šefildo (Didžioji Britanija) universiteto Studentų sąjunga uždraudė baltiesiems studentams dalyvauti savo organizuojamuose antirasistiniuose susitikimuose. Sąjunga aiškina, esą draudimas baltiesiems studentams atsirado stengiantis kreipti organizaciją iš ne rasistinės link aktyviai antirasistinės. Šiam tikslui pasiekti  Studentų Sąjungai atrodo reikalinga neleisti baltiesiems dalyvauti grupės veikloje. Prašome atkreipti dėmesį, kad susitikimai atviri tik juodaodžiams ir etninių mažumų atstovams, teigiama grupės pranešime spaudai.
Tai ne pirmas kartas, kai renginys, vykstantis Didžiosios Britanijos universitete atvirai neleidžia baltiesiems dalyvauti. Praeitą mėnesį Edinburgo universitete vyko antirasistinė konferencija, pavadinta Priešinimasis baltumui 2019 [Resisting Whiteness 2019], kuriame baltiesiems buvo uždrausta pasisakyti - renginio aprašyme buvo pasakyta, kad mikrofonas klausimų - atsakymų metu baltiesiems nebus duodamas. Jei esate baltasis ir turite klausimą, prašome pasidalinti juo su vienu iš mūsų komiteto narių arba mūsų pranešėjais po diskusijos.

Susiję

Pažangos ideologija 4398420744013437418

Rašyti komentarą

 1. O dabar tie antirasistai jau netapo patys akivaizdžiais rasistais?
  Greitai baltųjų visai nepriims į universitetus, rasistams ten ne vieta :(( Apsivers viskas, anksčiau juodus darbus dirbo juodi imigrantai, greitai tuos darbus atliks vietiniai baltieji anglai. Tada įsigalės tolerancija ir rasinė lygybė.

  AtsakytiPanaikinti
 2. Iš proto visai kraustosi.
  Tai panašiau į beprasidedanti baltosios rasės genocidą.

  AtsakytiPanaikinti
 3. Bet tai jei baltieji, kurie buvo atstumti susivienys ir padarys vien tik baltųjų konferenciją? Vėl sakys negalima, rasistai fašistai jūs...
  Tai ką reiškia baltiesiems su baltaisiais nebegalima bendrauti? Su kitais irgi negalima? Tai ką daryti?
  Tai baisiau už Sovietų komunistinį rėžimą, nes nedrausdavo Lietuviams su Lietuviais bendrauti.

  AtsakytiPanaikinti
 4. Nežiniukas2019-10-18 14:54

  Tokia logika remiantis ir Ku Kliuks Klanas yra aktyviai antirasistinis, tik negrų neįsileidžia.

  Arba taip tsakant - pozityvi diskriminacija.

  AtsakytiPanaikinti
 5. Anonimiškas2019-10-18 20:49

  O kas malšins riaušes ir apskritai palaikys baltųjų sukurtos valstybės - ir tuo pačiu visus vienodai aprųpinančio - egzistavimą?
  Ką sako 1215 karaliaus Jono II pasirašyta Didžioji Lasvių Čartija? - ,,Visi žmonės, įskaitant ir karalių, yra lygūs prieš įstatymą."

  AtsakytiPanaikinti

emo-but-icon

item