Parama valstybingumo stiprinimui

Jaunimo sambūrio  „Pro Patria“ veikla ir svetainė www.propatria.lt finansiškai išlaikoma tik iš 1,2 procento nuo gyventojų pajamų mokesčio p...Jaunimo sambūrio „Pro Patria“ veikla ir svetainė www.propatria.lt finansiškai išlaikoma tik iš 1,2 procento nuo gyventojų pajamų mokesčio paramos lėšų, Contribee rėmėjų ir privačių asmenų (portalo skaitytojų) nedidelių aukų. 

Skirkite 1,2 proc. paramą jaunimo sambūriui „Pro Patria“ internetu:

2. Viršutiniame horizontaliajame EDS meniu pasirinkite „Deklaravimas“, tada kairiajame vertikaliame meniu – „Pildyti formą“.
3. Pasirinkite „Prašymas skirti paramą“.
4. Užpildykite FR0512 v.5 formą tiesiogiai EDS portale.
5. Paspaudus gaublio ikoną, atsidarys pirmasis paramos vedlio langas
6. Jei parama už 2022 m. mokestinį laikotarpį nebuvo paskirta pagal ankstesnį prašymą, norėdami pradėti pildymą, spauskite „Pradėti“.
7. Jei paramą už 2022 m. jau skyrėte pagal ankstesniais metais pateiktą prašymą, pirmame vedlio lange matysite duomenis apie Jūsų skirtą paramą. Paspaudę „Tęsti“ galėsite koreguoti ar pateikti naujus duomenis.
8. Atsidariusiame gavėjo paieškos lange įrašykite gavėjo pavadinimą Sambūris „Pro Patria“  ir spauskite „Tęsti“. 
9. Kitame lange užpildykite būtiną prašymo informaciją: kad skiriate 1,2% dalį mokesčio iki 2025 mokestinio laikotarpio. Ir spauskite tęsti.
10. Prašymo tvarkymo lange galite pridėti daugiau gavėjų - spausti „Pridėti naują įrašą“ ir toliau atlikti veiksmus, kurie aprašyti anksčiau.  Taip pat kviestume skirti 0,6% dalį savo pajamų mokesčio ir politinei partijai „Nacionalinis susivienijimas“.

VMI parengtą instrukciją kaip skirti paramai dalį sumokėto pajamų mokesčio galima rasti čia.

Teisingai užpildyta forma turėtų atrodyti taip:static_page