Atgarsiai iš konferencijos apie genderizmą: išsigimimas pasiekė ribą

Daugelis europiečių šią darbo savaitę pradėjo sukrėsti – populiariausią dainų konkursą laimėjo neaišku kas – nei vyras nei moteris, kur...Daugelis europiečių šią darbo savaitę pradėjo sukrėsti – populiariausią dainų konkursą laimėjo neaišku kas – nei vyras nei moteris, kuriam apibūdinti lietuvių kalba net neturi tinkamo žodžio. Kas atsitiko ir kaip reaguoti į tokį reiškinį, klaipėdiečiams tapo aiškiau po susitikimo su vokiečių sociologe ir publiciste Gabriele Kuby.

Įminė savaitgalio mįslę

Ne visi klaipėdiečiai pirmadienį po darbo skubėjo namo, apie du šimtai jų susirinko Klaipėdos universiteto Aula Magna salėje.

Pasiklausyti pokalbio apie reiškinį, vadinamą genderizmu, atėjo katalikų bei protestantų kunigai, medikai, mokytojai, studentai ir vaikus auginantys jauni žmonės.

Kai prie mikrofono priėjo Marijos Taikos Karalienės bažnyčios klebonas Vilius Viktoravičius, tapo aišku, kad bus kalbama aktualia tema – apie įprastą lytiškumą prarandančią Europą, apie tai, kas yra nei vyras, nei moteris.

"Savaitgalį daugybė žmonių negalėjo paaiškinti, kas laimėjo "Eurovizijos" konkursą. Tai buvo akistata su iki šiol mažai daugeliui pažįstamu judėjimu, o laimėtojo ištarta frazė deklaravo šio judėjimo plitimą", – pakviesdamas pašnekovę kalbėjo klaipėdiečiams gerai pažįstamas kunigas.

60-metė G.Kuby teigė neretai besijaučianti lyg balsas tyruose, sakanti tiesą, net kai tos tiesos nenorima išgirsti.

Ši moteris buvo viena pirmųjų, įspėjusių visuomenę apie "gender" ideologijos pavojingumą. Ji dažnai dalyvauja televizijos laidose, 2012 metais Vokietijoje išleista jos knyga "Globalinė seksualinė revoliucija – laisvės sunaikinimas vardan laisvės" sulaukė pakartotinių leidimų, buvo išversta į kelias kalbas.

Persekioja už įprastas pažiūras

"Šių metų "Eurovizija" nėra vienintelis kultūros, kurioje dabar gyvename, pavyzdys, juo labiau tai nėra tik šou. Tokią visuomenę, kaip ta barzdota moteris, nori matyti Europos elitas", – pirmaisiais sakiniais šokiravo G.Kuby.

Pranešėja pasakojo, kad Vokietijoje didžiausias makaronų gamintojas yra "Barilla". Šios įmonės savininkas kartą neatsargiai pasakė, kad niekada nefilmuos reklaminių klipų su homoseksualais. Esą, jei nori, jie gali rinktis kitus makaronus. Tačiau jau po poros dienų šis verslininkas viešai atsiprašė ir pareiškė esąs už vienos lyties asmenų santuokas.

Dar blogiau atsitiko vienam internetinės naršyklės "Mozilla" kūrėjų Brendanui Eichui. Jis buvo priverstas palikti aukštas pareigas kompanijoje, nes prieš šešerius metus paaukojo tūkstantį dolerių neturtingai organizacijai Kalifornijoje, kur tuo metu buvo svarstoma, ar legalizuoti homoseksualų santuokas. B.Eichas parėmė tradicinės šeimos šalininkus.

Panašių istorijų G.Kuby teigė galinti papasakoti daugybę.

Laisvė užnuodijo sąmonę

"Mūsų visuomenė žmonėms suteikia daugybę laisvių, jų yra tiek daug, kad galime net pasirinkti tapti kitos lyties asmeniu, – konstatavo sociologė. – Akivaizdu, kad mes išgyvename globalią seksualinę revoliuciją."

Būtent ši revoliucija iškėlė radikalų feminizmą, o tai atvedė prie gimstamumo mažėjimo. Dabar Europoje katastrofiškai mažėja gimstamumas. Statistiškai vienai moteriai tenka tik 1,3 vaiko, o tai reiškia, kad mūsų sumažėjo trečdaliu.

Ši revoliucija leido visus įmanomus lytinius santykius: suaugusiųjų su vaikais, vaikų su vaikais, tapo normalu mylėtis matant vaikams.

Buvo skatinama daryti kas tik užeis į galvą, o bet kokie draudimai vertinti kaip priespauda. Ta mintis užnuodijo žmonių sąmonę.

"Apmaudu, kad Bažnyčia taip pat susitepė pedofilija. Jei mes nesugebame valdyti savo lytinio potraukio, tada jis valdo mus", – nevyniojo žodžių į vatą G.Kuby.

Sovietinės priespaudos apsaugotos nuo seksualinės revoliucijos šalys dabar visą šį nuodą gauna iš Jungtinių Tautų, Europos Sąjungos, daugybės nevyriausybinių organizacijų elito

Egzistuoja 59 lytys?

Žmogaus teisių ekspertais prisistatantys Jungtinių Tautų Organizacijos atstovai sukūrė 29 principus, kaip homoseksualizuoti šį pasaulį. Prie šio dokumento yra instrukcijų rinkinys, nurodantis, kaip keisti visuomenę, kad ji įteisintų homoseksualias santuokas.

Europoje yra sukurta žinių sistema, skirta keisti per tūkstantmečius susiformavusią visuomenę, jos mokoma universitetuose. Pavyzdžiui, Vokietijos universitetuose genderizmą studijuoja 200 moterų.
Genderizmas yra socialinė lytis. Anksčiau buvo dvi lytys – vyras arba moteris.

1994 metais Jungtinių Tautų Kairo konferencijoje akcentuotas katastrofiškas pasaulio populiacijos didėjimas. 1995-aisiais analogiškame renginyje Pekine akcentuotas žodžio "gender" įtraukimas į tarptautinius dokumentus. Taip siekta rasti žodį, kurį pasakius pasąmonėje neiškiltų moteris arba vyras kaip lytis.

Genderizmo teorija sako, kad yra ne dvi, o 59 lytys, tai yra tiek yra lytinių orientacijų. Šios teorijos apologetai teigia, kad dar būdamas ikimokyklinio amžiaus vaikas gali pasirinkti lytį.

Už teorijos – dideli pinigai

"Su visa šia teorija į mūsų kasdienį gyvenimą ateina kalbos pokyčiai. Kalba skirta sakyti tiesą. Vokiškai kalbančiose šalyse reikalaujama nevartoti žodžių, turinčių vyriškas galūnes. Teigiama, kad moteriškoji arba vyriškoji giminė kalboje turi neigiamą atspalvį. Aš nesutinku, kad kokia nors radikali feministė, sėdinti su manimi viename kabinete, draustų man kalbėti normalia vokiečių kalba", – piktinosi sociologė.

Yra sukurta didžiulė "gender" pedagogikos programa, pasak kurios, berniukai turi žaisti su lėlėmis, o mergaitės mokomos būti agresyviomis.

Šia teorija paremtos ES programos, kurioms skiriama begalė pinigų, diegiamos darželiuose.

Kalifornijoje ir Šveicarijoje dirbanti retorikos ir filosofijos profesorė, prisiekusi lesbietė Judita Butler 1990 metais sukūrė teoriją apie tai, kaip diegti genderizmą, kaip nuo mažens keisti tapatybę. G.Kuby pasakojo, kad ši moteris yra Rokfelerio bei Gugenhaimo fondų narė. Tai reiškia, kad ją remia dideli pinigai.

Genderizmas formuoja žmonėse mintį, kad patys gali rinktis, kas jie yra. Būtent tai mes pamatėme "Eurovizijos" finale.

Moko vaikus sekso

Politiškai "genderizmas" reiškia ideologinį bei finansinį karą prieš tradicinę šeimą. Turtingoje Vokietijoje iš šeimos atimamas materialinis pagrindas, nes stengiamasi neleisti motinoms auginti vaikus iki trejų metų. Nors jau seniai įrodyta, kad pirmuosius trejus metus vaiko ir motinos ryšys yra ypač svarbus.

Daugybė šeimų Europoje augina vaikus be tėvo, dabar iš jų norima atimti ir mamas.
Genderizmo tikslas keisti šeimos sampratą, įdiegiant kaip normą homoseksualių žmonių santuoką.

Ši didžioji seksualinė revoliucija turi tikslą kaip galima anksčiau seksualizuoti vaikus. Pasaulinė sveikatos organizacija, sukurta saugoti žmoniją nuo epidemijų, skelbia dokumentą "Seksualinio švietimo standartai".

Jame teigiama, kad nuo gimimo iki ketverių metų vaikus reikia mokyti masturbuotis, nuo ketverių vaikams aiškinti, kad homoseksualumas yra geras dalykas, dar iki pilnametystės jiems aiškinti apie orgazmą, oralinį, analinį seksą.

Viešnia iš Vokietijos pasakojo, kad jos šalyje jau yra norma bendrose berniukų ir mergaičių pamokose nuo devynerių metų abiejų lyčių vaikus mokyti mauti prezervatyvus ant silikoninių falų. Jiems aiškinama, kad jie gali mylėtis būdami bet kokio amžiaus.

Įspėjo apie grėsmes

G.Kuby žino, kad lietuviai labai aktyviai gynė savo vaikus nuo šios programos diegimo, bet ji mano, kad ES pasistengs paspausti mažą mūsų valstybę.

Pasirodo, daugybėje šalių kovotojai prieš tokias iškrypėliškas nuostatas paskelbiami kriminaliniais nusikaltėliais.

"Apmaudu ir baisu, kad šis blogis slepiasi už žodžių "laisvė", "teisingumas", "tolerancija", "žmogaus teisės". Tie teigiami dalykai skina kelią genderizmui", – aiškino G.Kuby.

Vokietijoje neleidžiantys atžalų į mokyklą, kur vaikams brukamos genderizmo idėjos, tėvai būna teisiami, o vaikai patenka į valdiškus namus.

Kodėl ši žmoniją naikinanti ideologija platinama, G.Kuby tik spėliojo. Galbūt taip siekiama sumažinti žmonių populiaciją.

"Europa daro viską, kad sunaikintų nuostabią krikščionišką kultūrą, išplitusią po visą pasaulį", – konstatavo pranešėja.

Piliečiai jau priešinasi

Daugelyje šalių žmonės kyla į kovą prieš šią seksualinę revoliuciją. Vengrija 2012 metais patvirtino krikščionišką konstituciją, kurioje ginama gyvybė nuo pradžios iki natūralios pabaigos ir apibrėžta santuoka tik tarp vyro ir moters. Kroatijoje šiuo klausimu įvyko referendumas.

Paklaususi, ar Lietuvos Konstitucijoje yra įtvirtinta tradicinė šeima, G.Kuby išgirdo salėje šurmulį. Klaipėdiečiai ginčijosi, ar pagrindiniame Lietuvos įstatyme yra konkrečiai apibrėžta, kas yra šeima.

Prancūzijoje kilo didžiulis judėjimas prieš vienalytes santuokas. Vokietijoje prasidėjo pasipriešinimas prieš mokymo programą, kuri įtvirtina, jog mokant dėstomųjų dalykų nebūtų kalbama apie daugialytiškumą.

Bažnyčia – šeimos pusėje

Nuo šios kovos nenusišalina ir Katalikų bažnyčia. Slovakijoje, Lenkijoje, Portugalijoje ir vienoje Šveicarijos vyskupystėje vyskupų konferencijose vienareikšmiai pasisakyta prieš genderizmą.

Lenkijos bažnyčiose kunigai perskaitė deklaraciją prieš genderizmą. Jie aiškina žmonėms, kad tai yra kova prieš žmogaus prigimtį.

"Būtent tėčiai turi būti ypač aktyvūs ir domėtis, kas vyksta darželiuose ir mokyklose. Reikalauti ir neleisti luošinti savo vaikų. Netylėti, rašyti politikams ir vyriausybėms, rodyti savo poziciją", – ragino G.Kuby.

Dar vienas būdų rūpinantis sveika visuomene – rinkimų į Europos Parlamentą metu atidžiai klausytis, ką sako kandidatai, ir iki galo išsiaiškinti jų požiūrį į šiuos dalykus.

Šaltinis: klaipeda.diena.lt

Susiję

Gabriele Kuby 8478186557986750476

Rašyti komentarą

 1. Anonimiškas2014-05-14 12:56

  Ši veikla (kartu su kovo 8-osiomis ar feminizmais) nukreipta prieš žmogiškumo šaltinį - motinas, visiškai ištrinant tokias sąvokas kaip moteriškumas ar motiniškumas. Be jų - gimsta vergai.
  Kam to reikia? Žmogaus priešui.

  AtsakytiPanaikinti
  Atsakymai
  1. Anonimiškas2014-05-15 00:08

   Prie ko čia kovo 8?

   Panaikinti
  2. Anonimiškas2014-05-17 18:21

   visi minėti dalykai - iš vieno urvo

   Panaikinti
 2. Šitas yra seniai aišku, kad už visokių komunizmų, nacizmų, feminizmų, genderizmų ir panašių - "izmų" kyšo melo tėvo ragai. Klausimas yra kitas. Kaip padaryti taip, kad kritinė masė žmonių tai suvoktų ir pradėtų atitinkamai elgtis, tai yra, vienareikšmiai nepriimti, nepropaguoti ir neleisti propaguoti šitų paklydimų. Šiuo metu turime įdomiai baisią situaciją - iš Rytų pusės veikia tikras šėtono įrankis V. Putino asmenyje, nes tai kas vyksta Ukrainoje išties yra šėtoniška. Užtenka pažiūrėti į Rusijos melo ir propagandos maštabus (priminsiu apie melo tėvą). O vakaruose turime "conchitas" ir už jų stovinčius didelius pinigus. Atrodytų, kad esmae tarp kūjo ir priekalo. Taigi, būtina priimti Dievą, jo aiškią tiesą. Kad ir kaip "kvailai" tai kai kam gali pasirodyti.

  AtsakytiPanaikinti
  Atsakymai
  1. Anonimiškas2014-05-14 15:17

   Setono irankis ???? :) nejuokinkit. vienintele agresore yra Jav Rusai kol jkas nk nepadare ,nieko nebombordavo,nesusaude,nenuzude, priesingai negu Nato su Amerika. ar jau pamirsot Jugoslavija,Kosovo,Sirija, Serbija kai vakarai prisidengdami demokratija zude siu saliu piliecius o i valdzios postus state sau palankius politikus. vien tik serbu mire 5000 nieko detu zmoniu nuo Nato bombonesiu. Matosi,kad mazai apskritai gaudotes politikoj ir tai kas vyksta. o kas Ukrainoj visa kosia uzvire ???

   Panaikinti
  2. Anonimiškas2014-05-15 09:50

   Ar jau pamiršot Čečėniją...

   Panaikinti
  3. Anonimiškas2014-05-15 15:10

   Va tokius smikius ir uzmanipuliuoja :) jus manot, kad 3 menesiua 10000 zmoniu savanoriai Ukrainoje ismaitina ir ju kakus su tulikais vezioja? Nebukit naivus... geriau pagalvokit kas uz viso to stovi... gal Putinas ir ne angelas, bet tikrai ne velnias :) labiau I velnia man panasus tas kuris sugalvoja terorizma, isibrauna I svetima krasta ir nacionalizuoja tenykscius gamtos gerybiu klodus...

   Panaikinti
  4. Anonimiškas2014-05-17 01:33

   Putinas ne angelas, bet jis nenuejo I Iraka paimti ju resursu per nekaltu zmoniu 5ooooo lavonus, o ir i Ukraina Biden Vice prezidento sunus jau direktorius privacios duju firmos. Jiems nesvarbus zmoniu likimai jiems reikalinga pinigu prikisti bankai vakaruose ir aligarku kisenese. Ir Lietuva ju rankose tik marionete, geras slengstis ,kad uzvaldyti teritorijas su juodouju auksu. Nebukit naivus, Lietuva agrarine salis, dideliu perspektyvu niekad netures, tenka buti klaupciukais ir ruosti kariomene einancia I Ukraina, kad uzkariauti rusijos dujas. Rusai diegia brolybe, o vakarai diegia fasisma, separatizma, terorizma, bet kaltina uz viska prorusus. Hitlerio zodziai: Supikdykite nacijas savo salyje, o po to bus labia lengva ta sali pavergti, tai kas ir daroma Ukrainoje. Amerikoje us antinacionalinius issisokimus teisia, ir kalina zmones, nes tai veda prie suirutes, bet svetimoje salyje tai galima propoguoti ir ir skaldyti nacijas, skiepyti neapykanta, o parasyti istorija taip kad zmones tiketu melui. Tai kas tas velnias?

   Panaikinti
 3. Anonimiškas2014-05-14 14:56

  o kas su Ukraina? Jav prafinansavo maidana kad Ukrainiecius atplest nuo Rusu sta kas ten darosi turiu ten giminiu ir draugu kas met lankausi toj saly, o tai ka rodo musu ziniasklaida yra grynas melas. Ukraina yra viena is nedaugelio saliu kuri kovoja ir draudzia tokiu issigimeliu propoganda,del to vakarai daro viska ,kad itraukt saly i savo zaidimus, nieks ten nenori i ES nes zino,kad cia gaidynas

  AtsakytiPanaikinti
  Atsakymai
  1. Su "30 rublių armija", manau, tuščias ramsas šnekėtis - jų kita misija. Antra vertus, gali būti, kad žmogeliai iš tikrųjų su protu susipykę - bet su tokiais irgi kaip ir nėr prasmės aiškintis. ;)

   Panaikinti
 4. Pasirodo ir tamstos "anonimiški" esate to rytietiško šėtono įrankio balsai. Įdomu. Skleidžiate eilinę rusų propagandą (=melą) apie tai, kaip amerikiečiai prafinansavo Maidaną. Jeigu kas ir finansavo, tai nemaža dalis ukrainiečių (ar konkrečiai kijeviečių) smulkių bei vidutinių verslininkų ir vienas iš žinomų oligarchų Petro Porošenka. O rusų veikimas akivaizdus visur – nuo Krymo iki dabartinių įvykių Donbase. Šiame etape bombų mėtyti ir nebūtina. Kol kas užtenka visaip trukdyti, destabilizuoti situaciją, skatinti banditizmą, užmušinėti ar leisti kitiems užmušti po vieną kitą žmogų ir pan. Ir jūs tai vadinate nieko nedarymu? Nejuokinkite žmonių. Nebent pats esate vieno Latvių g. esančios kontoros darbuotojas (veikiausiai samdomas).

  AtsakytiPanaikinti
 5. Anonimiškas2014-05-14 18:41

  Šitiems tai vis agentai vaidelenas...

  AtsakytiPanaikinti
 6. Anonimiškas2014-05-14 20:42

  Jei norim, kad pasaulis būtų kitoks, taisykim jį nuo savęs. Turėkim patys po tris vaikus. Junkimės į organizacijas, reikalaujančias užtikrinti gimdančioms motinoms tinkamą nuskausminimą, darbdavius ir valstybę - sudaryti geras materialines sąlygas auginti vaikus. O ne primetinėkim taisykles kitiems, kurie gal nenori turėti vaikų. Tai - jų pačių reikalas, kaip ir tai, kokios jie lyties yra ir su kuo santykiauja. Jie neprivalo mums būti fiziškai gražūs, kaip ir mes neprivalom būti jiems patrauklūs.

  Įtariu, kad šitam straipsny nemažai nutylėtų faktų. Pvz. apie Mozillos įkūrėją, kadaise paaukojusį neturtingai organizacijai pinigų ir dėl to priverstą atsistatydinti. Jei tikrai tai tik dėl to, jog organizacija palaikė politinę poziciją neleisti vienalyčių santuokų, tada taip, tai skandalas. Bet gal ta organizacija palaikė tokiais šūkiais kaip "visus juos išnaikint", "tesmirsta pragare išsigimėliai" ir pan., kaip kad būdinga pas mus? Jei taip, tai Mozillos kūrėjas gavo ko nusipelnė, nėra ko palaikyti nestabilių nepraustaburnių.

  "Berniukai mokomi žaisti su lėlėm, o mergaitės - agresijos" - čia greičiausiai nelabai sumanus melas (arba netikęs vertimas). Šiaip jau šiuolaikinės tendencijos, ko pasakoriai turbūt nepastebėjo, yra apskritai išrauti agresiją - ir iš berniukų, ir iš mergaičių.

  Arba apie Vokietijoje mokomus devynmečius mauti prezervatyvus ant silikoninių modelių ir aiškinimą, jog gali turėti sekso, kada panori. Kiek žinau, Vokietijoj "age of consent" yra 14. Taigi, jei kas taip darželiuose darė, vadinasi, kurstė padaryti nusikaltimą, pažeisti įstatymą. Vokiečiai priekabūs, ramiai į tokias baikas nepažiūrėtų. Taigi, čia irgi labai abejotinas pasakojimas, kuriame turbūt trūksta tikrų dalių, arba pridėta netikrų..

  AtsakytiPanaikinti
  Atsakymai
  1. Užskaitau šitą komentarą - "įtariu, kad čia daug kas nutylėta, nes gali būti, kad yra taip, kaip man fantazija sušviečia". :) Nėra labai sudėtinga reikiamą informaciją susirasti internete - ir tada nereikės fantazuoti ir tuo remiantis įtarinėti. Bet tiek to - pagelbėsiu. Taigi - apie Eichą: http://recode.net/2014/04/03/mozilla-co-founder-brendan-eich-resigns-as-ceo-and-also-from-foundation-board/ arba http://hotair.com/archives/2014/04/03/how-did-people-find-out-that-mozillas-ceo-donated-to-support-prop-8/; apie berniukus su lėlėm, mergaites su šautuvais: http://www.dailymail.co.uk/news/article-2238435/Swedish-toy-firm-Top-Toy-forced-gender-neutral-Christmas-catalogue.html; apie "lytinį švietimą" Vokietijoje: http://grumpyelder.com/2013/04/five-year-olds-in-germany-given-sex-ed-on-orgasms-condom/ (beje, Vokietija šiuo klausimu tikrai nėra kažkuo išskirtinė ;)).
   Jei dar kuris punktas domina - kreipkitės, nesikuklinkite. :)

   Panaikinti
  2. Anonimiškas2014-05-15 11:36

   Pritariu. Gaila kad daugelis jau yra apnuodyti Tv ir ziniasklaidos purvais.

   Panaikinti
  3. Anonimiškas2014-05-15 15:28

   Net elementari zurnalisto etika reikalauja remtis bent dviem skirtingais saltiniais, jus matau remiates tik savo nuomone.. nuomone ne visada buna teisinga, kad ir kokie protingi mes patys sau atrodytumem. Jei su kazkuo nesutinkat patartina pasidometi placiau keliais kanalais, tuomet bus lengviau ir nuomone arciau teisybes susiformuot. Nes visiskos tiesos esamuoju laiku nelabai ir rasi .. po daugelio metu gal islis...

   Panaikinti
 7. Anonimiškas2014-05-14 23:41

  Lietuviškas žodis yra - vištgaidis.

  AtsakytiPanaikinti
 8. Anonimiškas2014-05-15 00:21

  Sodomos ir Gomoros miestų nuodėmės, kartu sudėjus, neatsvertų šitų laikų šlykštybių. Juk Dievas tuos miestus "nušlavė". Tai kas laukia "genderizmiečių"?

  AtsakytiPanaikinti
 9. Anonimiškas2014-05-15 11:16

  Nezinia kur link mes judame, bet akivaizdu, kad galliausiai nebeturesim ne vienos vieteles visoj Zemej, kur galetu prisiglausti normalus zmones. Argi ne juokinga? Mes tampame mazuma :smile:. Ko gero, tos treciosios salys (kaip bebutu ironiska), vieninteles islaikiusios sveika prota. Normaliam zmogui dabar tik i dziungles belieka traukt :sneered:. Kaskimes bunkerius, zmones, nes tampam nykstancia rusim...

  AtsakytiPanaikinti
  Atsakymai
  1. Anonimiškas2014-05-15 12:06

   Krikščionys katakombose jau yra buvę. Matyt, istorija kartosis...

   Panaikinti
 10. Anonimiškas2014-05-15 12:17

  Žmonės visiškai nesuvokia Europoje ir pasaulyje vykstančių procesų esmės...
  O vyksta tai, ką daugelis protingų žmonių, tame tarpe ir lietuvis Vilius Bražėnas, pastebėjo seniai: pagrindinės Europos civilizacijos raidą stabdančios ir griaunančios ideologijos yra/buvo krikščionybė, komunizmas ir globalizmas. Visų jų siekiai ir tikslai yra tie patys, o rezultatas - pastoviai plaunami lotynų (ne graikų!) kultūros pagrindu susiformavusios Europos civilizacijos pamatai.

  AtsakytiPanaikinti
  Atsakymai
  1. Anonimiškas2014-05-15 14:38

   krikščionybė, komunizmas ir globalizmas - viename puode? Įdomi mintis...
   Vadinasi, mus išgelbės liberalai? Ar kas dar liko nepaminėtas? Gal satanistai?...

   Panaikinti
  2. Kad Bražėnas krikščionybę į tą patį puodą įmetė - tai jau naujiena. Gal citatėlę kokią malonėtumėte? :)

   Panaikinti
 11. Jei išrastos 59 lytys, tai vargu ar išsigimimas pasiekė ribą.

  AtsakytiPanaikinti
  Atsakymai
  1. (Jas dar bus bandoma praktiškai įgyvendinti:)

   P.S. Būtų gerai, kad simbolius rašytumėte bent kiek aiškiau, antraip aš negaliu įrodyti, kad nesu robotė.

   Panaikinti
 12. Anonimiškas2014-05-17 15:00

  Na iš tikro,kad V. Bražynas ,ar bet kas kitas krikščionybės uždaviniu pripažintų Europos civilizacijos sunaikinimą, neteko girdėti. Gal reikėtų susilaikyti nuo melo.

  AtsakytiPanaikinti
 13. Anonimiškas2014-05-17 15:12

  Manau, kad tas daroma kaip visuomet, dėl pinigų. Keletas pasaulio žmonių , matyt nori susižerti visus pinigus,nes valdo biotechologinius koncernus, jau galinčius išauginti žmogų ,moteriai negimdant.Tam ir reikia sunaikinti lytinę tapatybę,kad vaikai atsirastų ...tik už pinigus.Tam ir gėjiškumo propaganda , barzdotos moterys ir t. t.. Reikalas tame , kad norima apmokęsdinti... .gyvybę,žmogaus atsiradimą.Juk dabar gyvybė atsiranda...už dyką, niekam nesumokant, netvarka...

  AtsakytiPanaikinti
 14. Anonimiškas2014-05-17 19:50

  Įdomi mintis! Visada verta prisiminti klausimą "Kam tai naudinga?"
  Aišku, kad ne tiems besilinksminantiems (ir po to užsipilantiems antidepresantais).

  AtsakytiPanaikinti
 15. Anonimiškas2014-05-19 10:00

  Kažkaip juokingai skamba, užneša į eilinę sąmokslo teoriją :)))

  AtsakytiPanaikinti
 16. Romiečiams laiške parašyta (1:21)Kadangi jie,suvokdami Dievą negarėbino Jo kaip Dievo ir Jam nebuvo dėkingi,,pasimetė jie tuštybių svajonėse ir jų neišmanamti širdis apnemo, besilaikydami save išmintingais jie tapo kvailučiais....todėl atidavė Dievas jų pačių širdies geismams, kad jie tarpusavyje vienas kito kūną užterštų...26eilutė--Todėl paliko juos Dievas savo begėdiškoms aistroms, kad jų moterys pakeitė prigimtą savo pasielgimo būdą į neprigimtą..taip pat nukrypo ir vyrainuo prigimto pasielgimo su moterimis ir užsidegdami vyrais su vyru apsigėdino ir už tai patys užsitarnavo sau atitinkamą bausmę už savo paklydimą...dabar mano komentaras-kad ir kiek teisingi žmonės besipiktindami visur rašytų--nieko nebus-reikia šauktis Dievo pagalbos, nes Jis viska teisingai sukūrė ir tik Jis gali viską atitaisyti,nes daug gali teisiojo malda

  AtsakytiPanaikinti
 17. Šv. Rašto citatą bent jau iš pagarbos būtų galima ir be klaidų nurašyti .

  AtsakytiPanaikinti
 18. Anonimiškas2014-11-04 22:43

  Gaukite Kalėdos paskola dabar.

  Gali Viešpaties ramybė tebūna su jumis.
  Ar verslo vyras ar moteris? Ar jums
  bet
  Finansinė krizė, ar Jums reikalinga
  reiškia pradėti
  savo verslas?
  ) Asmens paskolą verslo
  plėtra.
  b) verslo pradžios ir švietimas.
  c) skolos konsolidavimas.
  D) X-mas Paskolos
  Vardas: ..........................................
  Šalis: .........................................
  Adresas: ..........................................
  santuoka
  Status: .......................................
  Lytis: ....................
  Amžius .......................
  Paskolos suma
  Reikia: .........................
  Paskolos trukmė: ...................................
  Asmeniniai Mobilusis telefonas
  Numeris: .......................
  mėnesinis
  Pajamos: .....................................
  Dėkojame ir God bless
  E-mail: [email protected]

  AtsakytiPanaikinti

emo-but-icon

item