„Pro Patria“ sambūrio laiškas skaitytojams

Mindaugo Šernos nuotrauka  Brangūs skaitytojai,  Jokia paslaptis, kad „Pro Patria“ sambūris visapusiškai palaiko profesoriaus Vytau...

Mindaugo Šernos nuotrauka 
Brangūs skaitytojai, 

Jokia paslaptis, kad „Pro Patria“ sambūris visapusiškai palaiko profesoriaus Vytauto Radžvilo kandidatavimą į Europos Parlamentą ir visą komiteto „Vytautas Radžvilas: susigrąžinkime valstybę!” veiklą. Dauguma „Pro Patria“ narių patys asmeniškai prisidėjo prie šio komiteto veiklos. Pažįstame profesorių Radžvilą, žinome jo asmenines savybes, dar svarbiau, žinome, kad jo vertybinės nuostatos ir principai sutampa su mūsų sambūrio pozicijomis. Be prof. Radžvilo apskritai nebūtų „Pro Patria“ sambūrio – tai jis suvedė draugėn ir įkvėpė visuomeninei veiklai šio sambūrio kūrėjus. Jeigu mūsų portale lankotės reguliariai, o jo pasaulėžiūra jums priimtina ir artima, neabejojame, kad toks pats artimas jums ir profesorius Vytautas Radžvilas – aiškiausiai tuo įsitikinti galima susipažinus su jo komiteto programa

Šiuo metu visi, siekiantys kandidatuoti į Europos Parlamentą, renka parašus, palaikančius jų teisę dalyvauti rinkimuose. Kiekvienai partijai ar komitetui būtina surinkti 10 000 rinkimų komisijos galiojančiais pripažįstamų parašų, taigi realiai – keliais tūkstančiais daugiau. Tai nemažas darbas, ypač neturint partinės struktūros ar valstybinio finansavimo, kurį gauna partijos. Šiame darbe mums labai reikia jūsų pagalbos. 

Kiekvienas galite prisidėti prie profesoriaus Radžvilo ir mūsų visų bendros kampanijos pasirašydami už komiteto teisę dalyvauti rinkimuose. Tai greita, paprasta ir labai padeda mums, o kartu nenuskriaudžia jūsų. 

Jeigu palaikote „Pro Patria“ sambūrio ir profesoriaus Radžvilo nuostatas, neatidėkite šio veiksmo. Atidėti darbai dažnai taip ir lieka nepadaryti. Pasirašykite dabar – internete, paspaudę šią nuorodą, arba gyvai įvairiuose miestuose, atėję nurodytu adresu arba paskambinę kontaktiniams asmenims. Kiekvienas parašas yra vertingas ir reikalingas. Galvoti, kad nieko nelemiate, būtų didžiulė klaida. Šiais metais pirmasis „Pro Patria“ narys, VU studentas Martynas Katelynas, pirmąkart dalyvavo savivaldos tarybų rinkimuose ir pateko į Varėnos rajono tarybą. Jo pergalę lėmė vienintelis lemtingas balsas. Nepalikime savęs galvoti, ar mano parašas nebus tas vienintelis, kurio pritrūko. 

Pastarųjų dienų patirtis parodė, kad žmonės dažnai nori padėti ir daugiau, sutinka patys surinkti lapą parašų gyvai ar asmeniškai pakviesti pažįstamus pasirašyti internete. Tačiau mes negalime žinoti, kas iš jūsų norėtų prisidėti, ir negalime to paklausti kiekvieno iš jūsų. Todėl labai prašome, jeigu palaikote mus ir profesorių tiek, jog norėtumėte padėti mums aktyviais veiksmais, parašykite mums adresu [email protected] arba paskambinkite mūsų savanorių koordinatoriui Arnui Simučiui telefonu +370 620 411 66. Kiekvienas – kad ir iš artimųjų, draugų ir pažįstamų – surinktas parašų lapas artina mus prie tikslo. 

Parašų rinkimas vyksta iki balandžio 11 dienos. Tą dieną Vyriausioji rinkimų komisija paskelbs rinkimo pabaigą. Po to bus vėlu. Dar turime daugiau nei dvi savaites ir norime padaryti viską, ką galime, kad rezultatas suteiktų šansą profesoriui ir jo komandai sudalyvauti, o gal ir laimėti mandatą. Lietuvos atstovimas Europos Parlamente pirmąkart per penkiolika metų būtų iš tiesų kitoks. 

Pagarbiai
„Pro Patria“ sambūris

Politinė reklama, parengta savanoriškai ir neatlygintinaiSusiję

Vytautas Radžvilas 7727550895121986117

Rašyti komentarą

 1. Anonimiškas2019-03-22 08:17

  Patarimas neišmintingiems kreipimųsi rašytojams (turiu omanyje eitynes, dėl Putiekių ir kt.). Pakabinkite nuorodą į parašų rinkimą matomoje tinklapio vietoje ir ten ją laikykite iki galo. Dabar šis jūsų laiškas po kelių dienų dings jūsų trumpoje istorijoje tinklapio dešinėje, o mobiliame telefone nusistums per kelis puslapius žemiau. Ir kas tada prisimins šį laišką ar jame ieškos plonytės eilutės su nuoroda į parašus. Pvz. čigoną remiantis tinklapis įkyriai kiša pasirašyti už čigoną tik atidarius tinklapį.

  Juk galima rasti vidurį tarp nematomų ir įkyrių sprendimų.

  AtsakytiPanaikinti
  Atsakymai
  1. Anonimiškas2019-03-22 09:07

   Pro Patria svetainėje, matomoje vietoje kabo nuolatinis plakatas kviečiantis pasirašyti ir nukreipiantis ten, kur galima tai padaryti. Verta pažiūrėti prieš kritikuojant :)

   Panaikinti
  2. Anonimiškas2019-03-22 09:37

   Atsakau 09:07. Dešinėje kabo nuoroda į Radžvilo tinklapį, kuriame po nuotrauka eina žemėlapiai ir tik gale neryški nuoroda tarp pildymo instrukcijų. O tereikia vieno mygtuko gerai matomoje vietoje, kurį paspaudus nueini tiesiai į VRK tą vietą, kur riekia spausti žalią mygtuką. Manau tai kažkiek pagelbėtų ir nebūtų per gudru. Siekite paprastumo visame kame. Smegenys pripranta prie nekintančio vaizdo ir plakatėlis dešinėje išblunka. Jis net netelpa ekrane, kai esi puslapio viršuje. Atsiprašau už primityvius patarimus. Iš kitos pusės norintis pasirašyti pasirašys ir iš po žemių. Rinkite kiekvieną parašą, kad ir snaigių kartos.

   Panaikinti
  3. Mano galva, normalus patarimas.

   Panaikinti
 2. Anonimiškas2019-03-22 08:43

  Aš jau pasirašiau už Juozaitį, ar galiu pasirašyt ir už Radžvilą?

  AtsakytiPanaikinti
  Atsakymai
  1. Anonimiškas2019-03-22 09:10

   Pasirašę už kitus kandidatus, o ypač už kandidatus kituose (ne Europos Parlamento) rinkimuose, gali drąsiai rašytis ir už Radžvilą, jokių apribojimų nėra. Tai viso labo jūsų, kaip piliečio, pritarimas, jog Radžvilo sąrašas turi teisę dalyvauti demokratiniuose rinkimuose.

   Svarbus tik vienas apribojimas: tas pats pilietis negali pasirašyti ir internetu, ir ant popieriaus lapo - tokiu atveju bus panaikinami abu parašai. Todėl pasirašykite arba internetu, arba fiziškai, ant popieriaus.

   Panaikinti
 3. Pasirašiau už Maldeikienę,nes ji boba su kiaušais, -ar gerai padariau.

  AtsakytiPanaikinti
  Atsakymai
  1. Anonimiškas2019-03-22 21:49

   Maldeikienės leksikone yra terminas "fašistai". Šis raktinis žodis vienija tiek Putlerio vatnikus, tiek junkeršrioderių leftistus. Jums spręsti, ar miela tokia draugija.

   Panaikinti
  2. Boba su kiaušais yra nenormalu. O dar svarbiau, kad jos sąraše yra tas Adam Mark Harold, ar kaip ten jį, tą Anglijos pediką. Tai jis gi sakė vilniaus Taryboje "fuck you Lietuva", dėl to kad atseit turėtų valstybė pati pakviesti mažiausiai tūkstantį juodų "pabėgėlių" iš Afrikos (čia virš "kvotos"). Dėl to aš už ją nesirašiau, nors yra dar ir kitų rimtų priežasčių. Ir galiu Maldeikio sąrašui atsakyti į klausimą "KODĖL" apibendrintai:

   Pirma, ne kodėl, o WHY? Antra, FUCK YOU, THAT's WHY! Vienu žodžiu, kas pasirašėt už tuos šūdlesius, slėpkitės kur nors.

   Panaikinti
  3. Kuo netinka Haroldas ir kuo tinka Lago, taip pat besidžiaugusi gėjų eitynėmis bei tuo kad jie puikūs žmonės, o su gėjais Lietuva modernis ir demokratiška valstybė?

   Kuo toliau, tuo keistesni atrodote. Toks jausmas tarsi Radžvilas bet kokia kaina nori pakliūti į EP, tarsi koks puidókas...

   Panaikinti
  4. Anonimiškas2019-03-23 09:24

   Atėmiai žadą savo, atsiprašant, įžvalga. Pasirodo dar ir tokių išsiperi gamtos klaidų.

   Panaikinti
  5. Šiaip, "maldeikis" šituo klausimu teisus - ta Lago yra nemenkai prisišnekėjusi pederastų klausimu (aišku, su psichu Asilo Kepure (TM) tai vis tiek nelygintina). Na, bet jeigu jau prie Radžvilo komandos prisijungė - gal į protą atėjo? Gi N. Vasiliauskaitė, kol subrendo (bent jau santykinai), irgi nemažai "malkų priskaldė".

   Panaikinti
  6. Ačiū!
   Yra dar protingų žmonių, ant žemės Lietuvos.
   Tie spuogiai, alternatyvių eitynių organizatoriai, jau visai nupušo, neigia viską, durniais kitamanius vadina, kaip kokie puidóko fanai...

   Reziumė: Maldeikienė yra stilresnė kandodatė, nes nevynioja žodžių į vatą, o savo komandoje turi gėjų fanų, kaip ir Radžvilas.

   Panaikinti
  7. Smarkiai įtariu, kad padėka yra nepakankamai atidaus mano komentaro skaitymo rezultatas. ;)

   Panaikinti
  8. Jurga Lago Lietuvai "fuck you" nesakė. Ir negrų čia nesikvietė.

   Panaikinti
 4. Tiesa, o kodėl Radžvilas nesijungia su Puteikiu, Europos parlamento rinkimuose?

  AtsakytiPanaikinti
 5. supratingas2019-03-27 22:22

  Siūlyčiau perskaityti naujausią Raimondo Navicko įrašą snukiaknygėje apie tai kaip snukiaknygė kišasi į Europos parlamento rinkimus blokuodama Radžvilo komiteto nuorodas iš rinkejopuslapis.lt

  AtsakytiPanaikinti

emo-but-icon

item