19 Seimo narių kreipėsi į Generalinį prokurorą dėl grasinimų D. Šakalienei

19 Seimo narių šiandien kreipėsi į Generalinį prokurorą Evaldą Pašilį dėl galimai padarytų nusikalstamų veikų prieš Lietuvos Respublikos ...

19 Seimo narių šiandien kreipėsi į Generalinį prokurorą Evaldą Pašilį dėl galimai padarytų nusikalstamų veikų prieš Lietuvos Respublikos Seimo narę Dovilę Šakalienę.

Žiniasklaidai adresuotame pranešime teigiama, kad penkių Seimo frakcijų atstovai pasirašė po kreipimusi kuriame konstatuojama, kad prieš Seimo narę Dovilę Šakalienę galimai buvo padarytos ir toliau daromos nusikalstamos veikos, numatytos Lietuvos Respublikos baudžiamojo  kodekso 287 straipsnio 1 dalyje (Grasinimas valstybės tarnautojui ar viešojo administravimo funkcijas  atliekančiam asmeniui), 154 straipsnio 2 dalyje (Šmeižimas padarius sunkų arba labai sunkų nusikaltimą), 145 straipsnio 1 dalyje (Grasinimas nužudyti ar sunkiai sutrikdyti žmogaus sveikatą arba žmogaus terorizavimas), todėl klausiama ar yra pradėtas ikiteisminis tyrimas siekiant nustatyti ir baudžiamojon atsakomybėn patraukti asmenis, šmeižiančius Lietuvos Respublikos Seimo narę grobiant vaikus bei jais prekiaujant, t. y. darant sunkius ir labai sunkius nusikaltimus (BK 156,157 straipsniai), viešai kurstančius su ja susidoroti ir tiesiogiai grasinančius nužudyti ir šiais veiksmais siekiančius neleisti D. Šakalienei vykdyti Lietuvos Respublikos Seimo narės pareigų.

Susiję

Demokratija ir valdymas 262056271360249323

Rašyti komentarą

 1. Reikia peticijos su reikalavimu pašalint tuos 19 degeneratų. Mes čia valdžia ir mes nuspręsim kas gali ir kaip gali dirbt seime, o ne degradai, išsigimeliai ir sodomitai.

  AtsakytiPanaikinti
  Atsakymai
  1. Anonimiškas2018-11-13 20:53

   Koks tu Čingischanas jei peticijų nori. Čingischanas turėtų degeneratus pripjauti

   Panaikinti
 2. Anonimiškas2018-11-13 19:17

  Šitie 19-ka yra šakalynės sėbrai, veikia panašiai, kaip ir papirkti skundikai kaimynai, neva pagaliai skriaudžia šakaliukus.

  AtsakytiPanaikinti
 3. Venskienes scenarijus... tik ten buvo vienas vaikas,-cia tukstanciai!

  AtsakytiPanaikinti
  Atsakymai
  1. Anonimiškas2018-11-14 18:08

   Nesupratau palyginimo logikos. Šakalienę prie skriaudžamų priskyrėre?

   Panaikinti
 4. Tegul atsiima savo bernevernišką grobuonių įstatymą .ir grąžina pagrobtus vaikus. Tik tiek iš jos,žiobienės majausko ir kitų ,,tenorime.

  AtsakytiPanaikinti
 5. Jau matyti, kad prisiprašė... Iš manęs jau tikrai vaikų neatiminėtų... Pasaka apie šakalienę ir 19-a šakaliukų :)

  AtsakytiPanaikinti
 6. Anonimiškas2018-11-13 22:37

  Geras rodiklis, kuo daugiau apie šakalienę suksis šakaliukų, tuo didesnė atmintinė rinkėjams, kad nė vienas jos rėmėjų nepatektu į seimą.

  AtsakytiPanaikinti
 7. Anonimiškas2018-11-13 23:45

  Va,tai tau-grasina Šakalienei!O,kai iš pasalų išplėšiamas vaikas iš tėvo glėbio,viskas normalu?Kas tuomet apsaugos šeimą(ne vien Šakalienę),nuo agresyvių vaiko teisių darbuotojo,turinčio kriminalinę praeitį ir tebeturinčio teistumą?Normalu ir tai,kad vaikų mama,apšmeižta vaiko teisių darbuotojų,jog yra girta,uždaroma į areštinę ir be maisto ir gėrimo,kaip net žmogžudžiai nelaikomi,išlaikoma beveik parą laiko_normalu?Dabar susidoroti su bet kuria šeima,auginančia vaikus,yra vieni niekai-anoniminis skambutis ir prašom-nemalonumai garantuoti bent pusei ar visiems metams,kol teks vaikščioti po teismus ,susirasti ir apmokėti brangiam advokatui,jog,pagaliau būtų pasakyta-suklydo,tačiau buvo nustatyta "grėsmė" vaikui(ams) pagal xxx punktus.Taip suardomi vaikų ir tėvų santykiai,sugadinama žmonių reputacija,žmogus įvaromas į kampą,suvokus,kad su sistema nepakovosi ir,kad esi įkaitasįvairių tarnybų,o ir piktavalių.Nekalbu apie tuos,iš kurių,akivaizdu,reikia eliminuoti vaikus,nes yra agresyvūs,girtaujantys,turi kriminalinč praeitį ir dabartyje elgiasi agresyviai.O Šakalienė tenesusireikšmina,nors jos kurpiami pasiūlymai,nukopijuoti iš Barnevernet`o yra netinkami ir neapgalvoti.Įstatymų,kurie saugotų vaikus buvo pakankamai,tačiau kas jų paisė ir ką iki šio laiko veikė vaikų teisių "specialistai"?Kodėl ,kai kuriami tokie jautrūs įstatymai,nėra pasitelkiama tėvų komiteto atstovai,mamų unijos ir kiti visuomenės atstovai?Mano galva,tai ,skiriami ES pinigai labai stipriai suviliojo seimo narius,garsiausiai šaukiančius,kaip jie gelbės vaikus nuo tėvų.O Šakalienė dar ir susireikšminti sugebėjo.

  AtsakytiPanaikinti
 8. padarykim viską kad daugiau nei vienas tų iš 19 išgamų (ir aišku šakalas) daugiau niekada net arti valdžios neprisiartintų, plius ir pasikeitus valdžiai padarykim viską kad juos teistų už valstybės interesų išdavystę, sulaužytą priesaiką (o ji buvo sulaužyta kai imta kovoti prieš šeimas) baudžiamosiomis bylomis su turto konfiskavimu. ir reikia tiek prieš rinkimus šituos klausimus užduoti partijoms: kaip pvz: "Ką darysit su vaikų atiminėtojais ir jų rėmėjeis valdžioje?"- ir pagal tai rinktis. Tie kurie pasisakys radikaliausiai- tie ir bus verti valdžios.

  AtsakytiPanaikinti
 9. Valdžiagyviai imasi patikrintos praktikos: "pervažiuosim Sistemos volu!". Iš esmės, tai pareiškimas "jeigu bandysite priešintis mūsų smurtui, tai gausite dar daugiau smurto!". Kurį laiką tai veikia - kol galutinai neužknisa. O jau tada...
  Arba dar vienas scenarijus: tarkim, kokiam nors žmogeliui vėžį diagnozuoja. Su metastazėmis - taigi, ir nepalankia prognoze. Ir jam tie neobolševikinių valdžiagyvių gąsdinimai "teismuose suėsim!" yra TAIP giliai "dzin"... ;)

  AtsakytiPanaikinti
 10. Anonimiškas2018-11-14 01:36

  O kiek Seimo narių kreipėsi į prokuratūrą dėl prieš vaikus ir šeimas naudoto smurto, apie šeimas skleisto šmeižto, dėl jų ŽT pažaidų?

  AtsakytiPanaikinti
 11. Anonimiškas2018-11-14 04:44

  Tai kas tie devyniolika vis tik?

  AtsakytiPanaikinti
 12. Nuskurdino,dabar dar vaikus atimines... Kas toliau? Gal donorais tapsim?

  AtsakytiPanaikinti
 13. Ale, koks cinizmas, tiesiog cinizmo viršūnė. Pagal svetimų užsakymą prastuminėja "įstatymus", organizuoja veikų/žmonių grobimą ir pardavinėjimą, ir čia pat drįsta skųstis, neva, besiginantys nuo jų jiems grasina...

  AtsakytiPanaikinti
 14. Sąrašas tų 19-os Seimo narių, kurie pasiuntė Generaliniam prokurorui "zadaniją":
  ---
  Julius Sabatauskas
  Vitalijus Gailius
  Agnė Bilotaitė
  Rima Baškienė
  Juozas Olekas
  Algirdas Sysas
  Viktorija Čmilytė
  Gabrielius Landsbergis
  Bronislovas Matelis
  Rasa Budbergytė
  Algimantas Salamakinas
  Aušrinė Armonaitė
  Rimas Andrikis
  Gintarė Skaistė
  Gintaras Steponavičius
  Dovilė Šakalienė
  Stasys Šedbaras
  Monika Navickienė
  Ona Valiukevičiūtė
  ---
  http://ldiena.lt/straipsnis/10972/19-os-seimo-nariu-grupe-pries-visuomene-mes-daveme-generalinei-prokuraturai-komanda-fas

  AtsakytiPanaikinti
  Atsakymai
  1. Pamąstymui2018-11-14 12:23

   Barnevarne lobistės "stogas" seime:
   Socialdemokratai 6 (tame skaičiuje pati šakalienė),
   Koncervatoriai 5,
   Mišri grupė (2 exliberai+ 2 exžaliavalstiečiai) 4,
   Liberalai 2,
   Žaliavalstiečiai 1,
   Tvarka teisingumas 1,
   Lenkai 0.
   Beje šie seimūnai yra seimo grupėse:
   Moterų grupė 8,
   Vaiko gerovės grupė 7,
   Už šeimą grupė 6,
   Savižudybių ir smurto prevencijos komisijoje 4.
   ............Va taip niūnai suvokiama šeima, vaiko gerovė. Po šakaliniškos smurto prevencijos, berods, viena mama ir vienas tėvas jau nusižudė.

   Panaikinti
  2. Šiuos devyniolika idiotų reikia skelbt ant stulpų ir skelbimų lentų kiekvienam kaime ir mieste. Beje, iš esmės tik 18, nes sąraše yra ir pati Šakalė.

   Panaikinti
  3. Autorius pašalino šį komentarą.

   Panaikinti
  4. Anonimiškas2018-11-14 18:12

   Baškienė apsišiko.

   Panaikinti
  5. Ir visas naujųjų "konservatorių" žiedas... Anūkas galutinai nupušo.

   Panaikinti
  6. O ar kada tas anūkas protingesnis buvo?

   Panaikinti
 15. Čia sąrašas tų 19-os Seimo narių, kuriems visai nerūpi vaikų kančios, ardomos šeimos ir aiškiai už Norvegiškus pinigus įkurtas Barnevert`o padalinys Lietuvoje? Bet jiems labai rūpi, kaip išsukti Šakalienės įšalusią uodegą iš akivaizdaus jos barnevertinio lobizmo (net 9 metus, kaip pati sakė) - tad pasiuntė jie Generaliniam prokurorui "zadaniją": – GELBĖKIT !!!... ne ne VAIKUS, o „prisišikusios” Šakalienės reputaciją. Tai dabar “kas galėtų paneigti galimybę, kad”… visi šie atsiprašant mūsų tarnai, jau nebus gavę savo dalį (“otkatą”) kad taip mūru stojo Šakalienės gynybon? O Kad taip už vaikus būtų kilę, tai šiandien nepelnytai nukentėjusiose šeimose jau būtų tvarka ir ramybė, o ir Šakalienė kiek paatgailavusi ramiai sau “bezdėtų”, bei galėtų kurti naujus voratinklius šįkart pvz Stambulo konvencijos prastūmimui seime…

  AtsakytiPanaikinti
 16. Anonimiškas2018-11-14 10:57

  Seimą išrinkome mes, Tauta. Dabar Tauta užpulta -nes BRUTALIAUSIU BŪDU UŽPULTA, KAS MUMS SVARBIAUSIA-ŠEIMA. Užpultasis VISADA ginasi. Tautos atstovai-ginasi kaip išmano. Šiuo atveju-žodžiais.Nepateisinu agresyvių ir užgaulių žodžių prieš bet kurį planetos žmogų. Bet esu šokiruota to, ką girdžiu-19 Seimo narių akimirksniu puolė ginti Seimo narę, bet delsia ginti tūkstančius nuo tėvų atskirtų vaikų? Ar Seimo narius mes išrinkome tam, kad jie gintųsi nuo mūsų, ar tam, kad apgintų mus nuo neteisybių?

  AtsakytiPanaikinti
  Atsakymai
  1. Na, neskubėčiau su "Seimą išrinkome mes, Tauta." - "sąrašinių" niekas nerinko, o jei dabar būtų rinkimai, ta pati per sąrašus Šakalienė "praeitų".

   Panaikinti
 17. Anonimiškas2018-11-14 18:44

  Atrodo, valdžiūnai turėtų ginti silpnesnį, bet jie gina Šakalienę, kuri sukurpė nežmonišką įstatymą, kuris atneša žmonėms daug skausmo ir ašarų, jie ne mus atstovauja, jie atstovauja pinigus, patys save. Įsidėmėkime šiuos personažus ir jų gaujas (beje, visų gaujų atstovai čia rikiuojasi), prašau, įsidėmėkime ir meskime juos lauk!

  AtsakytiPanaikinti
 18. Anonimiškas2018-11-14 19:56

  "jie gina Šakalienę, kuri sukurpė nežmonišką įstatymą, kuris atneša žmonėms daug skausmo ir ašarų, jie ne mus atstovauja, jie atstovauja pinigus,"

  - Perdurna ta boba, kad įstatymus sukurti galėtų. Ji juk mulkė, už numetamą kaulą šuniškai vykdo svetimų nurodymus.

  AtsakytiPanaikinti
 19. Anonimiškas2018-11-15 00:43

  Galiu galvoti kad 19 gynėjų irgi norvegų verslo plano pamaloninti ar kitaip uodegas įmerkę.

  AtsakytiPanaikinti
 20. Anonimiškas2018-11-15 10:50

  Piks Kažinkavičiau, sakai šakalienė paklius pagal sąrašus, tai po velnių ar rinkėjai tokie buki kad nemoka skaityti, mokantiems skaityti atmintinė, jei sąraše yra velnias, tai visas sąrašas tampa tokiu pat velnišku, todėl jis turi nepakliūti į Seimą, atrodo labai paprasta,nors mūsų liaudžiai tai aukštoji matematika.

  AtsakytiPanaikinti
  Atsakymai
  1. Anonimiškas2018-11-15 16:01

   "šakaliukių" nėra tik Lenkų partijos sarašuose.
   Siūlote seimą sudaryti vien iš lenkų ?

   Panaikinti
 21. Anonimiškas2018-11-15 20:05

  Rašo, kad Šakalienei skirta apsauga, pradėtas tyrimas dėl grasinimų ir t.t. Šakalienė gali daug papasakoti apie tuos, kurie jai davė milijonus - jie ir yra labiausiai suineresuoti, kad nebūtų liudininkų. Latvijos ir Estijos Delfi padaliniai apie įiuos įvykius Lietuvoje - nei žodžio. Būtų neblogai, jeigu detali informacija apie Lietuvoje atiminėjamus vaikus pasiektų užsienio žiniasklaidą ir tarptautines žinybas.

  AtsakytiPanaikinti
 22. Tie, kurie pasirūpina, ir jau turėdami garantuotą kompromatą ant tokių šakalių/ienių, bei tuo pagrindu šantažuoja nepaklūstančius, nėra tokie tūpi, kad kiekvienu atveju statytų ant to paties. Taip kad, balsuokite jūs kaip jums vaidenasi, kol destrukcijos skleidėjai bus ginami, jūs "nubalsuosite" už parsidavėlius svetimiems sukčiams.

  AtsakytiPanaikinti
  Atsakymai
  1. Aš tai irgi skaitau, kad nesąmone yra užsiimti visokiom bezdeluškėm (vaikų grobimai, miškų kirtimai, nelegalai, iškrypėliai ir pan.). Reikia atsinešti į tą reikalą rimtai, kad nepražiūrėti ne tai, kad svarbios, ale vabšče pagrindinės visų blogybių priežasties - Pasaulinio Žydų Sąmokslo. Vat su tuo ir reikia kilt į kovą! Ar pravilnai sakau, drg. "ale"?

   Panaikinti
 23. Anonimiškas2018-11-16 10:10

  Pikc, apsipręsk dėl požiūrio platumo ir eilinį kartą neužsipilk taip pat mąstančių, nes tampi auotoimuniniu.

  AtsakytiPanaikinti
  Atsakymai
  1. Kandidatas į katalikus visuomet viską paaiškina ir apibendrina.

   Panaikinti
  2. Jei čia apie tą "ale", tai to(s) veikėjo(s) "kitoks mąstymas" tėra liguistų sąmokslo teorijų iš nupušusių rusų šovinistų tinklapių atrajojimas. ;)

   Panaikinti
 24. Pikc'iau, tamsta daug visko žinai, bet esmės nič-nieko nesupranti. Neužpyk - tai yra faktas toks. Ir kol jį ignoruosi, tol "į pievas važiuosi". Juk nesiūlau aš nei su kuo kariauti. Juk užtektų valstybiniu lygiu netoletruoti absurdų, iš kur jie bebūtų primetinėjami mums. Tamstos gi nuostata, būtina padlaižiauti kitam, jei jau atsilaižyta vienam. - Principe negali būti teisinga tokia pozicija.

  AtsakytiPanaikinti
  Atsakymai
  1. "Tamstos gi nuostata, būtina padlaižiauti kitam, jei jau atsilaižyta vienam." - net smalsu patapo, kokios psichotropinės medžiagos tokias haliucinacijas sukelia. Ar čia jau permanentinė smegenų būsena? :D

   Panaikinti
 25. Haliucinacijos juk tamstai reiškiasi, tai ir žiūrėkite, kokius vaistukus vartojate...
  O jei rimtai, galiu duoti patarimą: tik išsiaiškinęs ir įsisąmoninęs, ką reiškia Jumyse užsiciklinusios nuostatos, galite išsivaduoti iš jų psichotropinio poveikio.

  AtsakytiPanaikinti
  Atsakymai
  1. Ak, tos koloradikų "gilemintiškos yžvalgos"... :)

   Panaikinti
 26. Anonimiškas2018-11-17 21:27

  Pasijutę dievais turi keliauti į dangų.

  AtsakytiPanaikinti
 27. Anonimiškas2018-11-18 14:30

  http://infa.lt/13832/latvis-per-latvijos-laidotuves-as-neverksiu-kodel/

  Latvių nepasveikino nei tiesos, nei propatrios portalai, bet pasveikinkim jubiliejaus proga mes, eiliniai...Panašiu laiku ,pasiaukojančiomis plebėjų ir šviesuomenės pastangomis, buvo sukurtas ir apgintas mūsų broliškų šalių valstybingumas. Dabar broliškos tautos ir jų valstybingumas kartu beviltiškai dūsta (melagingų šimtmečio fejerverkų fone…), tokios pačios oligarchinės- nomenklatūrinės santvarkos(ONS) smaugvirvėje.Jie ,kaip ir mes , gelbėjasi ne priešindamiesi ir burdamiesi, bet bėgdami iš pamote pavirtusios Tėvynės…Rygoje, beje, latvių tik 50 nuošimčių....Latvių inteligentai, skirtingai nei mūsų šviesuliai,., tautos išnykimo akivaizdoje dar sugeba retsykiais protestui suburti iki 10 tūkstančių žmonių...Mūsų Tautos forumo šviesuliai iš Vilniaus Forumo tiek pasimetę įvairiose demokratinėse iniciatyvose,kad negeba nei sukurti Reformų plano projekto, nei beranda valios ir drąsos sukurti šalį apimantį pilietinį-demokratinį judėjimą...Tiek apduję nuo kovos prieš gėjus, nomenklatūrinę LRT ar globalizmo grėsmes, kad neišgali ir nedrįsta pasiūlyti tautai savo kandidatą į prezidentus ar bent paremti ir pakviesti žmones susiburti darbui už esamą pagrindinį. nacionalinių jėgų, gan gerietišką kandidatą į prezidentus…
  LR formalios inteligentijos dauguma net neverta šviesuomenės vardo, nes seniai jau virto egoistiškų, baukščių savimylų ir bambeklių sankaupa, tikrai protinio darbo kumečių pelke..
  Dieve, laimink abi oligarchinės santvarkos galabijamas tautas ir atleisk, jei įmanoma , mūsų šviesuomenei jos pasimetimo ir proto pridusimo kaltes…

  AtsakytiPanaikinti
 28. Anonimiškas2018-11-20 09:12

  "... penkių Seimo frakcijų atstovai pasirašė po kreipimusi kuriame konstatuojama, kad prieš Seimo narę Dovilę Šakalienę galimai buvo padarytos ir toliau daromos nusikalstamos veikos, ..."

  - Šitų atstovų kitaip, kaip tik apuokai - nepavadinsi. Jie neturi suvokimo, ar buvo padarytos veikos; sako: "galimai". O kad tų šakalių pagalba prastumtų "įstatymų" pagrindu grobiami žmonės, žlugdomos šeimos, vykdoma prekyba vergais, tai čia, pagal juos, "teisinės" valstybės šviesus rytojus aušta.

  AtsakytiPanaikinti

emo-but-icon

item