6000 migrantų padavė į teismą Vokietijos vyriausybę dėl lėto prieglobsčio prašymų svarstymo

Jau daugiau nei 6000 migrantų padavė į teismą Vokietijos vyriausybę dėl, jų teigimu, per lėto prieglobsčio prašymo svarstymo proceso. ...


Jau daugiau nei 6000 migrantų padavė į teismą Vokietijos vyriausybę dėl, jų teigimu, per lėto prieglobsčio prašymo svarstymo proceso.

Po to, kai 2015 metais susilaukė daugiau nei milijono prieglobsčio prašytojų, Vokietijos Federalinis migracijos ir pabėgėlių biuras nepajėgia greitai spręsti prieglobsčio prašymų bylų ir didelio skaičiaus jų svarstymą atideda neribotam laikui.

Vidutinis prašymo išnagrinėjimo laikas šiuo metu siekia nuo penkių iki šešių mėnesių. Sudėtingų bylų svarstymas, pavyzdžiui, kai migrantai neturi asmens dokumentų, gali užtrukti dar ilgiau.

Kai kurie imigrantai sako esantys nepatenkinti dėl tokio lėto bylų svarstymo ir Vokietijos vyriausybę paduoda į teismą. Taip pasielgė jau daugiau nei 6000 imigrantų. Neretai teismas priima migrantams palankų sprendimą - vien Hesseno regione šiais metais taip pasibaigė daugiau nei 100 bylų.

Administracinio teismo Hessene atstovas Reinhardas Ruthsatzas teigia, kad tai gali būti tik pradžia. Jo manymu, bylų prieš vyriausybę vis daugės.

Nors prieblogsčio prašytojai norėtų pagreitinti jų prašymų svarstymo procesą, tačiau ekspertai perspėja, jog tai galėtų vesti prie nepatikimų patikrų, o tuo lengvai pasinaudoti galėtų „Islamo valstybės“ kovotojai.

Parengta pagal Breitbart.com informaciją


Susiję

Pasaulis 5415886483566085159

Rašyti komentarą

 1. Anonimiškas2016-08-12 09:33

  joo,karo pabėgėliai...kaip tai neteko girdėti,kad mūsų dipukai būtų, juos priėmusią, šalį po teismus tampę.Šventa vokiečių kantrybė,ne kitaip.

  AtsakytiPanaikinti
  Atsakymai
  1. Ne šventa kantrybė, o idiotiškas kaltės kompleksas.

   Panaikinti
  2. Nežiniukas2016-08-12 13:59

   Kaip sakiau - neturėjo bobutė vargelio - tai nusipirko paršelį.

   O tas paršelis gi augs, todėl problemų vis daugės.

   Panaikinti
 2. Anonimiškas2016-08-12 15:49

  o Prancūzijos valdžia tuo tarpu ,ragina savo piliečius priimti pabėgėlius į savo būstus,nes tie jau nebetelpa įrengtose stovyklose, o švedų valdžiukė nuėjo dar toliau-pabėgėliams pasiskundus prastomis gyvenimo sąlygomis,paragino savo piliečius ,turinčius prabangesnius būstus ,priimti nepatenkintuosius .O šiaip tai manau, vyksta ir kalifato kūrimas ir evakuacija,nes klimatas šyla,geriamojo vandens tuoj katastrofiškai truks,todėl arabai evakuojasi.Europa dar apie tai nekalba,bijau,kad ir neturi idėjų kaip reikės su tuo tvarkytis.

  AtsakytiPanaikinti
  Atsakymai
  1. "Europa dar apie tai nekalba,bijau,kad ir neturi idėjų kaip reikės su tuo tvarkytis." - kaip tai neturi? Turi - "refjudžyz velkam!". :D

   Panaikinti
 3. Anonimiškas2016-08-13 10:42

  Jei ne miegantys prezidentė su seimu - galima būtų pakeiti konstitucijos straipsnį, kad Lietuva - krikščioniška šalis ir puoselėjanti bei sauganti šias tradicijas. Iš to išplauktų sekantys įstatymai užkardantys islamo plėtrą - islamo imigrantų kiekį ir mečečių statybas.

  AtsakytiPanaikinti
  Atsakymai
  1. Eurosajūzas pasiustų - juk tai reikštų, kad ne tik multi-kulti, bet ir pederastijos bei kitų lytinių iškrypim... oi, pardon - "europiniū viartibiū" plėtros nebus. :)

   Panaikinti
  2. Taikliai čia, gerb. Pikc, pastebėjote. :)

   Panaikinti

emo-but-icon

item