Tėvynės sąjunga: Mė-sos!

Pastaruoju metu Tėvynės sąjungos elitas ieško ir randa vis naujų smaginimosi būdų. Per rinkimų kampaniją konservatorių idėjiniai lyd...


Pastaruoju metu Tėvynės sąjungos elitas ieško ir randa vis naujų smaginimosi būdų.

Per rinkimų kampaniją konservatorių idėjiniai lyderiai nustebino savo gerbėjus interneto erdvėje paskelbdami įspūdingą reklaminį filmuką (galite pasižiūrėti straipsnio apečioje), kuriame vienos partijos bičiulės mažametė dukrelė kalinių žargonu ragino visus Lietuvos „gaidžius“ pakelti savo „subines“ ir eiti balsuoti už Tėvynės sąjungą. „Labai smagu“, – taip mergaitės kinematografinį debiutą komentavo žiniasklaidai konservatorių rinkimų štabo idėjinis vadovas, Kembridžo universiteto absolventas dr. Mantas Adomėnas.

Neseniai paaiškėjo, kad vaikų politinės pornografijos bandymais Tėvynės sąjungos rinkimų kampanijos išradingumas neapsiribojo. TIESOS.lt atliktas žurnalistinis tyrimas atskleidė, jog iš valstybės biudžeto gautais pinigais konservatorių rinkimų štabas finansavo prieš pilietinį judėjimą „Tiesos“ nukreiptas viešųjų ryšių akcijas.

Prieš savaitę, lapkričio 8 dieną, rinkimų štabo vadovai Raimundas Alekna ir Mantas Adomėnas Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų partijos prezidiumui pristatė rinkimų kampanijai šios partijos samdytus viešųjų ryšių ir informacinių technologijų bendrovių atstovus. Jauni vaikinai detaliai atsiskaitė partijos vadovybei už rinkimų kampanijai panaudotas biudžeto lėšas.

Kaip ypatingai sėkmingą biudžetiniais konservatorių pinigais atliktą savo kūrinį viešųjų ryšių specialistai pristatė prezidiumui humoristinį interneto portalą http://www.tiesosirmesos.lt . Tėvynės sąjungai dirbantys ekspertai didžiavosi, kad šį portalą jiems pavyko plačiai paskleisti veidaknygėje ir televizijoje. Kaip savo darbo nuopelną jie išskyrė televizijos personažo „Mėslitos“ savininko Poškos naują vaidmenį, kuriuo pavyko išsityčioti iš pilietinės „Tiesos“ akcijos. Partijos samdyti jaunuoliai aiškino Tėvynės sąjungos prezidiumui, kad tokiu pigiu triuku buvo suduotas „beveik mirtinas smūgis“ visiems visuomenininkams. Konservatorių elito dauguma džiaugsmingais plojimais padėkojo viešųjų ryšių bendrovių atstovams už puikiai nuveiktą darbą.

Tėvynės labui – taip sakant.

Partiniai pasismaginimai barbarų belaukiant.

Šaltinis: www.tiesos.lt

Susiję

Pažangos ideologija 7273775086227435458
item