„Jaunoji Lietuva“ reiškia palaikymą Nacionaliniam Susivienijimui EP rinkimuose

Politinė partija „Jaunoji Lietuva“, vadovaujama buvusio Kauno vicemero Stanislovo Buškevičiaus, išreiškė viešą paramą Nacionaliniam Susivien...

Politinė partija „Jaunoji Lietuva“, vadovaujama buvusio Kauno vicemero Stanislovo Buškevičiaus, išreiškė viešą paramą Nacionaliniam Susivienijimui ir kviečia palaikyti jį Europos Parlamento rinkimuose. S. Buškevičiaus manymu, šiandien tai vienintelė antiglobalistinė partija, turinti realių galimybių laimėti mandatą šiuose ypač svarbiuose Lietuvai rinkimuose.

„Nedalyvaujame šių metų Europos Parlamento rinkimuose matydami, kad būtinas susivienijimas, susitelkimas ir palaikymas tam, kad Briuselyje Lietuva pagaliau turėtų nacionalinių valstybių išsaugojimo siekiančius atstovus. Šiandien matome tik vieną tokią galimybę – balsuoti už Nacionalinį Susivienijimą. TS-LKD tapus faktiniais liberalais ir taip išdavus savo konservatyvius, tautinius ir krikščioniškus rinkėjus, akivaizdžiai auga solidžios, Kremliaus keliamą grėsmę suvokiančios, bet kartu konservatyvios politinės jėgos poreikis. Birželio 9 dienos rinkimuose, mūsų nuomone, nedalyvauja jokia kita šiuos visus dalykus suderinanti partija, todėl kviečiame aktyviai ir vieningai palaikyti Nacionalinį Susivienijimą - politinę jėgą, turinčią realias galimybes laimėti mandatų ir nešvaistyti savo balsų“, - išreikštą paramą motyvavo S. Buškevičius.

„Jaunosios Lietuvos“ vadovas taip pat ragina jo pavyzdžiu pasekti ir kitas rinkimuose nedalyvaujančias ir valstybės suverenumą išsaugoti siekiančias partijas ar politikus.

„Nuolatinis skaldymasis Lietuvos politinėje dešinėje stiprina tik TS-LKD liberaliąją politiką ir yra viena iš priežasčių, kodėl Lietuvoje iki šiol, ko gero, vienintelėje visoje ES nepavyksta pasiekti, kad nacionalistinės jėgos būtų atstovaujamos Europos Parlamente arba Seime. Visi, kas iš tiesų nori tai pakeisti, turėtų pripažinti realybę ir šiame etape paremti Nacionalinį susivienijimą kaip vienintelę šiuose rinkimuose alternatyvą globalistams“, - teigė politikas.

Europos Parlamento rinkimai visose Europos Sąjungos šalyse vyks birželio 9 dieną. Juose dalyvauti užsiregistravo 15 kandidatų sąrašų.

Susiję

Nacionalinis susivienijimas 7870838705000614018

Rašyti komentarą

item