Kardinolas G. Muelleris: Vokietijos vyskupai turi būti nuteisti

www.laikmetis.lt Vokietijos sinodas didele balsų dauguma pritarė, kad Bažnyčia palaimintų tos pačios lyties asmenų sąjungas ir išsiskyrusių ...

www.laikmetis.lt

Vokietijos sinodas didele balsų dauguma pritarė, kad Bažnyčia palaimintų tos pačios lyties asmenų sąjungas ir išsiskyrusių bei antrą kartą susituokusių katalikų sąjungas, tačiau kai kurie katalikų hierarchai šį žingsnį griežtai kritikuoja ir kaltina Vokietijos vyskupus atsisakant tikėjimo.

Vokietijos kardinolas Gerhardas Muelleris kovo 16 d., transliuotame interviu EWTN laidoje „The World Over with Raymond Arroyo“ priekaištavo Vokietijos vyskupams ir ragino juos nubausti.

„Turi būti surengtas teismas, jie turi būti nuteisti ir nušalinti nuo pareigų, jei patys neatsiverčia ir nepriima katalikų doktrinos“, – interviu metu sakė G. Muelleris.

„Tai labai liūdna, kad dauguma vyskupų balsavo aiškiai prieš apreikštąją doktriną ir Katalikų Bažnyčios bei viso mūsų krikščioniškojo mąstymo apreikštąjį tikėjimą, prieš Bibliją, Dievo žodį Šventajame Rašte, apaštališkąją tradiciją ir apibrėžtą Katalikų Bažnyčios doktriną“, – pridūrė kardinolas.

Muelleris sakė, kad pasauliečiai ir vyskupai, kurie Vokietijos sinodo kelyje palaikė šias rezoliucijas, yra „paveikti šios LGBT ir woke ideologijos, kuri yra materialistinė ir nihilistinė“.

„Absoliučiai šventvagiška palaiminti tokias bendro gyvenimo formas, kurios pagal biblinę ir bažnytinę doktriną yra nuodėmė, nes visos seksualumo formos už galiojančios santuokos ribų yra nuodėmė ir negali būti palaimintos“, – sakė jis.

„Jei pažvelgtume į Bibliją, tai absoliučiai vienintelė santuoka tarp vyro ir moters, kuriuos sieja meilė kūnu ir siela, – sakė kardinolas, – ir kurie turi galimybę [tapti] tėvais ir motinomis bei sukurti šeimą.“Susiję

Religija 6938995709565178185

Rašyti komentarą

9 komentarai

Anonimiškas rašė...

Čia jų didžioji dauguma iškrypėliai

Anonimiškas rašė...

Būtent iškrypėliai kunigai.

Anonimiškas rašė...

Visiškai pritariu vyskupui
Visiškai pritariu vyskupui

Anonimiškas rašė...

kunigas teisus!

Anonimiškas rašė...

Vėinas garbingas Lietuvos kunigas yra pasakęs: 70 procentų kunigų turi neoficialias šeimas ,20 procentų kunigų pritariančių Vokietijoje priimtinoms doktrinoms ir tik 10procentų kunigų kurie yra pasišventę būti dievo tarnais. Lieka palinkėti, kad kunigų gyvenimas būtų žemiškas

Anonimiškas rašė...

Wisiškaj pritariu wyskupuj

Anonimiškas rašė...

Pritariu Kardinolui

Anonimiškas rašė...

Ačiū Dievui už tuos, kurie stovi tiesoje tvirtai. Lietuviai tegul ramiai po krūmais nestovi. Šitie visko kas kruta mylėtojai iš tiesų agresorius, žalojantys Kristaus kūną.

Anonimiškas rašė...

MYLĖK, TIKĖK, ŠLOVINK, DĖKOK, BŪK KARŠTAS

item