Dominykas Vanhara. Būsto savininkų išbuožinimo mokestis

Na ką, gerbiamieji, viskas po truputį stojasi į savo vietas. Anksčiau ar vėliau. Prisimenate gerbiamos finansų viceministrės Bilkšytės žodži...

Na ką, gerbiamieji, viskas po truputį stojasi į savo vietas. Anksčiau ar vėliau. Prisimenate gerbiamos finansų viceministrės Bilkšytės žodžius, jog butai, naudojami nuomai, bus apmokestinami iki 3 proc. NT mokesčio tarifu? Atsimenate, kaip rašiau, jog toks NT mokestis nuomojamiems butams bus ne infrastruktūros mokesčiu, kokiu yra NT mokestis, bet „išbuožinimo“ mokesčiu, kuris būtų visiškai nelogiškas ir kuris reikštų, jog tokiam mokesčiui NT nuomotojui tektų atiduoti 50-120 proc. gauto pelno iš NT nuomos?

Pasirodo, tokio mokesčio logika, vis dėlto, egzistuoja. Tik nebūtinai ten, kur mes manėme, jog ji turėtų egzistuoti. Esmė tokia – į NT nuomos gyventojams rinką ketina stipriai ateiti instituciniai investuotojai (t.y. investiciniai fondai, kt.). Tačiau institucinių investuotojų atėjimas į dabartinę NT nuomos gyventojams rinką būtų nelabai apsimokantis dėl rinkos struktūros, kur absoliučią daugumą dabar nuomojamų butų turi fiziniai asmenys. 

Instituciniai investuotojai į šią rinką iki šiol nėjo dėl to, kad jiems būtų sunku pakonkuruoti su fiziniais asmenimis dėl jiems taikomo palankesnio pajamų iš nuomos apmokestinimo režimo, kai fiziniai asmenys, nuomojantys vieną ar kelis butus, iki šiol galėjo pasirinkti arba mokėti GPM nuo nuomos pajamų, arba kiekvienam nuomojamam butui įsigyti verslo liudijimą. Dar galime pridėti ir didžiulį šešėlį, kai butų nuomotojai iš vis nieko nemokėdavo. Savo ruožtu, instituciniams investuotojams būtų didesnės ir veiklos sąnaudos, t.y. tektų samdyti darbuotojus ir jiems mokėti, tektų mokėti PVM, pelno mokestį, o, išmokant pelną fiziniams asmenims – dar ir tą patį GPM. Trumpai tariant – niekaip nuomos rinkoje su fiziniais asmenimis nepakonkuruotum.

Nebent... Nebent pasinaudotum ta proga, kad valdžioje yra labai gera partija, kuri labai gerai „atsineša“ į stambaus verslo lobistus, ir pravalytum NT nuomos rinką nuo fizinių asmenų – butų nuomotojų. Prisimenate, kai prie praeitos valdžios konservatoriai bandė stabdyti žmonėms palankią ir instituciniams investuotojams (t.y. pensijų fondams) nepalankią pensijų kaupimo reformą, tiesiog pasiėmę pensijų fondų advokatų surašytą skundą ir jį copy paste principu pateikę LRKT? Papildomai pažymėtina, kad aš facebooke seku paties stambiausio verslo lobistus, ir negaliu atsistebėti, kaip jie liko vos ne paskutiniai, kurie iki šiol gieda ditirambus Šimonytės vyriausybei. Greičiausiai, gieda ne be pagrindo.

Tai va, gerbiamieji: kadangi dėl išaugusių NT nuomos kainų pas institucinius investuotojus atsirado noras ateiti į NT nuomos gyventojams rinką, tačiau šioje rinkoje jie visai nepageidauja stumdytis su NT nuomotojais – “fizinukais”, kurie iki šiol šioje rinkoje dominavo, galimai / menamai / tariamai nuspręsta “fizinukus” iš šios smėlio dėžės išstumti lauk. Kad rimtiems dėdėms ir tetoms netrukdytų joje žaisti. O 3 proc. NT mokesčio tarifas, suėdantis visą ar beveik visą pelną iš nuomos – pats tas.

Ir pabaigai – užbėgdamas klausimams ar prieštaravimams už akių, akcentuoju, kad instituciniai investuotojai to 3 proc. NT mokesčio nemokės, nes vargiai nuomos „butus“. Jie nuomos tai, kas turės paskirtį „poilsio paskirties patalpos“, „viešbutis“, „co-living“ (kas irgi bus skaitomas „viešbučiu“), kt., ir kas bus apmokestina visai kitokiu NT mokesčiu (gerokai mažesniu).

Susiję

Įžvalgos 1236404340596351535

Rašyti komentarą

 1. Anonimiškas2022-06-20 22:15

  Buožės dejonės. O tu galvojai prisipirkai NT iš bbž kokių pinigų, gal sloikuose slėpti buvo, o gal giminės kokie įsisavintojai. Manei pripirksi NT ir dulkinsi provincijos studentus, kurie už tavo nuomą mokės 600% nuo stipkės, ir šiaip visus mažiau uždirbančius, kuriems sumokėjus nuomą net maistui neliks. Ne visi buožių sapnai išsipildo. O kad ateis instituciniai nuomotojai niekas čia to neišsigąs, nes blogiau nei dabar vargu ar bus.

  AtsakytiPanaikinti
  Atsakymai
  1. Nežiniukas2022-06-21 18:34

   Supratau - jei studentą "dulkins" užsienio institucinis: tuomet viskas gerai. Dar net ir savo CV vėliau galės parašyti, kad turėjo praktikos su užsienio investuotojais. O va, kai "dulkina" vietinis buožė - tai jau blogai, tai jau skūrą lupa.

   Panaikinti
  2. Anonimiškas2022-06-21 19:20

   Institucinis gi krūvas mokesčių moka, nuo PVM iki pelno, o ką moka savivaldybės klierkas-kleptomanas Petras juodai nuomojantis? Daugiau nei fiziškai įmanoma nenulups nei vieni nei kiti.

   Panaikinti
  3. Anonimiškas2022-06-22 23:36

   Anonimini provokatoriau, esi š...o gabalas, išlaikomas už užusienio fondo centus. Eik ir užsimasturbuok kokio sorošo "abrozdėliu". VISIEMS KITIEMS - vietinis nuomotojas pinigus paleis vietinei rinkai. "Sloike" neslėps. "Institucinis nuomotojas" nužudys nuomos rinką, įves kartelines kainas. Ir pinigus išves į ofšorus.

   Jobnutuk, kurios sakinio dalies nesupratai? Bėk "konsultuotis" į savo fondą.

   Panaikinti
  4. Anonimiškas2022-06-22 23:39

   Bankai irgi "kruvas" mokesciu mokejo, kazkuris pries kokius 8 metus 2000euru ar panasiai pelno mokescio sumokejo. Tik pakilus triuksmui staiga apsiziurejo vmi ir paskaiciavo kelis milijonus mokėti. Saziningas bankas dar apskunde. Speju ir toliau bando asaras moket. O tu tikiesi kad instituciniai nuomotojai saziningesni bus. Chalturint didinant nuomos sanaudas mazinant moketinus mokescius jie tures n budu.

   Panaikinti
  5. Anonimiškas2022-06-23 00:06

   Patvorio eksperte 23:36, tegul tik išveža tuos savo pinigus į ofšorus, čia jų dar kam nors reikia prie tokios pinigų masės ir 20% infliacijos? Daugiau išveš - mažiau liks, mažiau ir kainas iki kosmoso plėš. O vietinis nuomotojas (mokesčių nemokantis ir už nieką neatsakantis spekuliantas) Vasia gali man pauostyt kabančius.

   Panaikinti
  6. Anonimiškas2022-06-23 00:14

   Šiaip jau institucinių nuomotojų veikla turėtų būti reglamentuota įstatymu, kaip greitųjų kreditų veikla ir pan. Tik įstatymus kurti seimūnai neturi nei gebėjimų nei laiko, nes visą energiją skiria analinių angų problematikai ir tarpusavio rietenom.

   Panaikinti
  7. Anonimiškas2022-06-25 14:59

   Ta prasme, tau skauda, kad kažkas turi "bbž kokių pinigų", nes pats esi nevykėlis? Tai dabar nuo to geriau pasijausi, jei buožės bus apmokestinti papildomai? Nu tiesiog komunistinis rojus, nu. Visi lygūs (vienodai nevykėliai), nes jei kažkas daugiau padarė, tai jau turi būt išbuožintas. Kas juokingiausia, tai uoliausi komunistėliai dabar sėdi ES, tik pasivadinę kitaip.

   Panaikinti
  8. Anonimiškas2022-06-25 16:17

   Uhu, kurgi ne, nevykėliai kurie neprisplakė prie politikų, neįsitrynė prie merų, neėmė kyšių ir negrūdo jų į stiklainius ar sau į analinę angą. Kaip buvęs Alytaus meras sakė kad be milijono kyšių jis nedirbs. Matyt buvo labai vykęs. O dar kai už tuos pinigus priperki NT ir imi krušti jo neturinčius tai čia jau aplamai tobulai vykęs.

   Panaikinti
 2. Anonimiškas2022-06-20 22:22

  Kaip ten tas Matijošaičio klierkas, kur su kyšiais parišo ir pas kurį 170 NT objektų (turbūt visus sąžiningai iš algelės nusipirko) rado. Va tokius tas įstatymas ir pagaidins, o autorius taip ašaroja dėl jų.

  AtsakytiPanaikinti
 3. "valdže": "kaip čia DAR pavogus iš žmonių?" Šitie padarai, panašu, ketina apmokestinti VISĄ nekilnojamą turtą - nes, finale, "you'll own nothing and will be happy", o tuo tarpu - "pavokim dar biškį!": https://www.facebook.com/nemunaitis/posts/pfbid02Eghp4arem42gtvPAwFS72H69niC6ZWyAfuZgU6VtpTFpiywUijzgqtJ93PRBBTrwl

  AtsakytiPanaikinti
 4. Anonimiškas2022-06-21 00:35

  Gerai kad apmokestins VISĄ nekilnojamą turtą. Kam bus per brangu - parduos savo NT ir grąžins jį rinkai, tuo padidindami pasiūlą ir mažindami kainas. NT spekuliantams - kuolą į gerąją angą!

  AtsakytiPanaikinti
  Atsakymai
  1. Anonimiškas2022-06-22 23:31

   Supirks viska instituciniai ir bus tau "padidejus" pasiula-nuomotis is ju. Dar ne uz tokias kainas. Nors jau ir dabar jos be rysio aukstos

   Panaikinti
 5. Anonimiškas2022-06-21 10:04

  Kam bus per brangu mokėti už savo ankštą butą, tas parduos ir kelsis į vagonėlį. Tą norėjai pasakyti, anonimiškasai 00.35?
  Lietuviai skundė "buožes", kuriuos paskui vežė į Sibirą. Niekuo nepasikeitė šita maža, pavydi, menkavertiškumo komplekso kamuojama arogantiška tautelė.
  Turčiai nuo mokesčio išsisuks, mokėdami minimumą, o eiliniai, kaip visada, vilks visą naštą.

  AtsakytiPanaikinti
  Atsakymai
  1. "Anonimiškas 2022-06-21 10:04" - pirma, nei degeneratyvaus mąstymo bolševikinių atmatų gauja, skundusi žmones sovietams, nei dabartiniai jų "mentaliteto broliai" NĖRA tauta (tiesą sakant, anie apskritai save "tarybiniais žmonėmis" laikė, kaip ir šitie save laiko "iauropos piliečeis"), o antra, prieš dergdamas SAVO tautą prisiminkite, kad ir PATS jai priklausote, o su tokiu dergimu atsistojate į vieną gretą su aukščiau minėtu šitos "valdžios" elektoratu. ;)

   Panaikinti
 6. Anonimiškas2022-06-21 14:22

  Jei jau tas butas toks mažas ir ankštas, tai jo vertė net nepasieks minimalaus dydžio nuo kurio tas mokestis bus renkamas. Būtent VISO turto sudėjimas į krūvą ir progresinis apmokestinimas apsunkins gyvenimą prisovogusiems buožėms.
  O dėl vagonėlio čia dar ne taip blogai. Daug žmonių Vilniuje dirba, bet jiem nėra šansų uždirbti net vagonėliui. Geriausiu atveju trina kampą pas uošvius kur nors Grigiškėse.

  AtsakytiPanaikinti
  Atsakymai
  1. Anonimiškas2022-06-21 14:56

   Pagyvensim - pamatysim. Bet ligšiol praktika tokia, kaip sakyta.

   Panaikinti
 7. Anonimiškas2022-06-21 14:29

  O tai man dabar gailėt gaidžių, kurie ėmė kyšius, supirkinėjo NT ir dabar kruša tuos, kurie sąžiningai gyvena iš savo apmokestintų atlyginimų? Vargšelius į Sibirą išveš? Tegu tik veža, pačiam bus į naudą, o tai būtų patrūkęs Lietuvoje vogtais eurais bešikdamas.

  AtsakytiPanaikinti
 8. Anonimiškas2022-06-21 14:58

  Galėtų įstatyme taip aiškiai ir pasakyti - pirmi butai, kuriose gyvenama, ir savininkai neturi kito NT, apmokestinami nebus. Bet šito nepasako. Kodėl? Jūs čia kaifuojat, kad bus apmokestinti turčiai/sukčiai. Bet ar tikrai?

  AtsakytiPanaikinti
 9. Anonimiškas2022-06-21 17:26

  Dėl pirmo buto, kuriuose gyvenama, buvo tokie siūlymai. Bet realiai turčius/įsisavintojas savo namus kurių vertė virš 5mil išdalins savo nuokrušom, giminėm sėbrams ir meilužėms ir niekas nieko nemokės nė cento. Mokės tik ubagas turintis 1kamb skyle ir sukrošusį sodo namuką.

  AtsakytiPanaikinti
 10. Anonimiškas2022-06-21 22:27

  Nieko, bus kaip US of A. Visokie lietuviški ir ne tik Black Rockai su savo BIREX ateis, supirks bankrutuojančių, paskolų nesugebančių išmokėt buožių namus už didesnę nei rinkos kainą, kad eilinis žmogus nepakonkuruotų, ir džiaugsis komentarų komjaunimas kad prisivogusius buožes išbuožino, ir net nesupras kad finale tai juos pačius dulkina. Ir toliau už konservus balsuos, nes juk geriausia iš visų blogybių.

  AtsakytiPanaikinti
  Atsakymai
  1. "Kas galėtų paneigti", kad būtent toks tikslas ir yra? Beje, dėl "komentarų komjaunimo" - LABAI taikliai. Aišku, čia labiau "homjaunimas" - bet mentalitetas identiškas.

   Panaikinti
 11. Paskaičius komentarus vis akivaizdesnis tampa ryšys tarp vatnikų ir konservatnikų. Pažiūrėkit, jau ir apie išbuožinimus pliurpia, kaip kažkokį gėrį, ir Sibiras visai nieko vietelė atrodo. Prieš kelis metus šitaip dar nebūtų drįsę. Kuo toliau, tuo daugiau atskleidžia savo šlykštų raudoną snukį.

  AtsakytiPanaikinti
  Atsakymai
  1. Anonimiškas2022-06-27 22:10

   Jei valdžia nori išpirdolint smulkiuosius verslautojus iš nuomos rinkos, nes trugdo portfeliniams, tai tie verslautojai manot yra ,,vata,, , nes nesutinka su valdžios sprendimu juos sunaikint ? 😄 O kodel turi džiaugtis? Daugelis susikurę darbo vietą, kitų pajamų neturi. Tokius reik nuskalpuot? Ne prie ko čia vata, kaip jums atrodo. Tiesiog žmones nori išgyvent, o nebūti
   sunaikinti , kaip konkurentai, duodant kelią buržujams, kuriems vis negana. Stato, kelia kainas, uždirba milijonus, tai dar maža! Sugalvojo nuoma užsiimti, ir konkurentus nuspyrt valdžios pagalba.

   Panaikinti
 12. Anonimiškas2022-06-22 09:36

  Seniai reikėjo išbuožinti. Gal netinkamas terminas. Realiai tai reikėjo pradėti masinį NT savininkų patikrinimą už kokias lėšas pirko NT. Juk jo kaina dabar aukštesnė nei vilų Monake. Akivaizdu, kad jį pirkt galėjo tik kyšininkas valdininkas ar teisėjas. Arba Kremliaus interesų gynėjas. Nėra lėšų kilmės - NT valstybės žinion, kyšininkas į kalėjimą. Kad atvėstų buožė.

  AtsakytiPanaikinti
  Atsakymai
  1. Anonimiškas2022-06-22 12:34

   Buožė buvo sovietų barbarų terminas ūkininkams. Gal reikia skirti korumpuotą valdininką/politiką nuo sovietinių barbarų keiksmažodžio. Ar vis dar neišaugot iš sovietinės terminijos? Nes žiū, tuoj vėl atgis fašistai, buožės, naciai - kai nėra sveiko argumento, semiam iš keiksmų kloakos.

   Panaikinti
 13. Anonimiškas2022-06-23 20:40

  Nenurašyčiau fizinių nuomotojų, daug jų kaip nieko nemoka taip ir nemokės - būtų 5, 16 ar 25% Taip pat nemanau, kad yra daug "institucinių" nuomotojų klientūros: nuomos pelnas Lietuvoje yra labai mažas lygininant su investicijos į NT dydžiu(nuomos kaina tiesiogiai koreliuoja su atlyginimo dydžiu, NT kainos - nelabai). Greičiau bandymas iškišti nelikvidų, už brangiai pastatytą NT pensijų ir investitorių fondams, taip sakant kol buvo pliusas pelną ėmėme mes, minusą pasidalinkime visi. O visuotinis NT mokestis - čia tiesioginė TVF "misijos" pasekmė - jie jau seniai aiškina, kad Lietuvoje tiesiog per daug žmonių turi nuosavą NT.

  AtsakytiPanaikinti
  Atsakymai
  1. Anonimiškas2022-06-24 00:08

   Nepasakyčiau kad nuoma labai jau koreliuoja su atlyginimu, nes šiai dienai nuoma Vilniuje jau siekia viršyja 1000-1500 eurų, nors žmonės tokių algų nė negauna, bet vis tiek kažkas už tiek nuomoja. Ir kažin ar čia mažas pelnas. Tai koks tada didelis?

   Panaikinti
  2. Anonimiškas2022-06-27 22:14

   Tai manot tą pelną , koks jis bebūtų, reikia atimt kita forma, nt mokesčiu ? 4 -5 % grįžtamumas, o 3 % atiduot nt mokesčiams? Liks 1 % remontams. Tai gal iš visų atimam pajamas? Kodel tik iš vienos grupes? 🧐

   Panaikinti
  3. Anonimiškas2022-06-28 12:02

   Koks čia tau grįžtamumas 4-5% . Čia tik jei už brangius kreditus ėmė grįžtamumas bus tik kokie 50%, jei teta senelis ar tevai paliko, tai isvis amzina melzykla, gauni tukstancius neinvestaves ne cento. Ir nesukrapstysi 3% NT mokesčiui ir baldams? Gal suvalkietis?

   Panaikinti
 14. Anonimiškas2022-06-25 00:29

  Žinoma, autorius skelbia tiesą. Ir nebūkim naivūs, didieji portfeliniai pradejo nuo ,,patentų,, statybos darbams. Ir ką? Valdžios pagalba, sunaikino visus patentininkus, kurie tik maišo didiesiems. Suvarė dirbt ponams- jiems. Prueš porą metų , sugalvojo parklupdyti nuomotojus- įvedė VL kiekvienam objektui! Tie nesužkugo, didejant mokesčiams pakėlė kainas! A! Reik galutinai juos sunaikint! Suplanavo įvest NT mokestį , beveik lygų pajamoms už nuomą. Išpašolvonins smulkiuosius, vis maišančius su savo mažesnem nuomos kainom, nes dar ne visi kvartalai nuomai pabaigti!! Tuoj ,,sutvarkys,, konkurentus, privers atsisakyt verslaut, lai eina jiem kambarių tvarkyt! 😄 O kainos , ne centre, o užlaužtos, oijuojoi! Kai dings tie smulkieji, pirtfeliniai užgyvens! O tie smulkieji lai eina prašyt pašalpų! Geras pkanelis nuverst trugdančius verslui. O viskas legalu, gi ,,valdžia,, pritaria. 😄

  AtsakytiPanaikinti
 15. Anonimiškas2022-06-25 00:40

  Laukim nuomos kainų pašokimo iki kosmoso! Ne visi atsisakys smulkieji savo bustų! Prides mokesčius nuomininkams! Kaip visur! 😄 O matet kokios kainytes tų didžiųjų ? Gi prideta viskas, pvm, darbuotojų šimtams atlyginimai, viskas ! visus išlaikys nuomininkai , kai didieji išvis savo mažus
  konkurentus! Vat tada pavergsim ,,kosmosas,,. Ir jis bus tikras. Tik reik sulaukt, kol tuos mažuosius išpašolvonins valdžia. ( O taip neblogai mokejo jie visi!! Valdžiai! Dabar užimtumo tarnyba jiems mokes! ) Tegyvuoja drakonai! Praryję visus!

  AtsakytiPanaikinti
  Atsakymai
  1. Anonimiškas2022-06-25 00:50

   Niekas ten nieko nemokėjo. O kodėl turėtų, jei valdžia nesugeba apmokestint. Nuomavo juodai, už tiek kiek tik rinka pajėgė mokėt. Instituciniai nuomos už tiek pat, už maks., nepaims daugiau nei nuomininkai galės mokėti. Prasčiau apmokamus darbus dirbantys lėks į gatvę, o tuo pačiu ir iš Vilniaus. Nuomoti sau butą galės sau leisti tik ypatingieji: dirbantys už didelį atlygį, korumpai ar įvairaus plauko kriminaliniai ir vagys. Likusiems gatvė ir konteineris, kapitalizme stebuklų nebūna.

   Panaikinti
  2. Anonimiškas2022-06-25 10:24

   ,,Juodai,, yra nuomot rizikinga. Pirmiausia viešiniesi skelbimų portale drąsiai, o tai jau yra akivaizdu, kad mokesi mojesčius. Nes žadi ir deklaruot nuomininką, ir sudaryt tikrą nuomos sutartį. Vmi tikrina, ir yra baudos, taigi nemanykite naiviai, kad kažkas iš jų nuomoja slapta. Mąstymas tamstos tarybinis. Anksčiau ir nelegalias statybas vykdydavo, kai nebuvo baudų. Dabar rask tokias? Gausi premiją.
   Jei žmogus mirusio tevuko butą nuomoja ir neturi kitų pajamų, arvjį reikia sunaikint ir išbuožint?

   Panaikinti
  3. Anonimiškas2022-06-25 16:40

   Nejuokauk tu su ta VMI, ar esi girdėjęs kad kokį NT spekuliantą butų nubaudę nes mokesčių nemokėjo? O ir kokia ten bauda, 50eur, kai tas spekulis varto šimtus tūkstančių. Gal kas vieną mažiausią butą nuomoja oficialiai ir dar mokestį sumoka dėl akių, bet 28 butus nuomoja juodai be skelbimų.

   Panaikinti
  4. Anonimiškas2022-06-25 16:50

   Tokiu atveju kai iš tėvuko paveldėjo tai truputį durnai. Galėtų taip padaryti, kad tokiems paveldėtiems, kurie buvo privatizuoti už čekius, ar jei ir pirktas bet jame žmogus 10m ar ilgiau gyveno, tai tokius galima neapmokestinti tol kol gyvensi ten pats ar kažkam nuomoji kažkam. Tuščią laikomą butą "investicijai" tikintis kad brangs - apmokestinti. O jei koks gaidys nupirks spekuliacijai ar "nuomos verslui" taip pat apmokestinti.

   Panaikinti
 16. Anonimiškas2022-06-25 10:41

  Aš turiu antrą butą , nuomoju. Iš pajamų pragyvenam , pridejus vyro pensiją. Pati prieš pensiją, neprašau pašalpų, darbo neturiu. Įperkam maistą akcijinį visą. Mums dviese užtenka maistui iš nuomos pajamų. Jei paskaičiuis moketi už antrą bustą nt 3%, jau iškrisiu iš konkurencijos remelio, pridedama tą mokestį nuomininkui. Ir busiu priversta butą parduot. Nes nuomos kaina iššoks iš normos.Dabar mano busto nuoma 400eur, o tai 20%-30 pigiau, negu tokio dydžio nauji barakai nuomai iš didžiujų verslininkų . Mes smulkieji nukonkuruojam juos. Aišku, mes nepalankūs, reikia užmušt tokius, kaip mes! O tada ,sumazejus pasiulymams nuomai, padaryt tuose uabuose kosmines kainas. Gi reik išlaikyt visą armiją buhalterių ir kitokio plauko darbuotojų savo kontorose.Nuomininkai juos išlaikys.
  Nesimate, kad tie didieji neštų portfelius už palankius jiems įstatymus. Kodel juos palaiko valdžia? Gal finansuija kažką? Na, negali taip papjaut visus konkurentelius!! Ir duot kelią didiesiems verslams!!
  Juk kuo daugiau pasiulos, tuo labiau krinta nuomos kainos.
  Tai smulkieji nukentes verslautojai, išlaikantys save, ir nuomininkams duos per kišenes , kai pasirinkimo nebus, pas ką pigiau.

  AtsakytiPanaikinti
  Atsakymai
  1. Anonimiškas2022-06-25 12:59

   Brolių Grimų pasakos. Kur Vilniuje tokios tetos kur taip pigiai nuomoja butus? Galima idėt skelbimą išsinuomočiau Viln. 1kamb butą, iki 800e. Arba bus 0 skamb. arba 1kambariukas bobutes bute gyvenant su ja kartu, arba kokia medinė bakužė Nemenčinėje. Nuoma Vilniaus ribose prasideda nuo 1200 eurų mažiausiai, 2kamb nuo 2000.

   Panaikinti
  2. Anonimiškas2022-06-27 09:13

   Nenusišnekėkite. Nėra tokių kainų, o jeigu ir yra tai tik keli procentai. Už 1000 ar 2000 jau gali ir visą namą pasiimti na arba žiauriai fancy 200kv m butą senamiestyje.

   Panaikinti
  3. Anonimiškas2022-06-27 09:33

   Yra ir dar didesnės. Čia vidurkiai. Kiek duoda tokios ir nuomos. Kodėl tarkim Baltarusijos IT specui ar pasiturintiems iš Ukrainos turėtų būti problema sumokėti tuos 2000 už nuomą? Jie ir 3k moka. Problemų turi tik tokie kaip aš nes man reikėtų už nuomą atiduoti du atlyginimus, visam kitam išleidžiant nulį.

   Panaikinti
  4. Anonimiškas2022-06-27 09:42

   Kas čia butą už 400 nuomoja? Elektrėnuose be baldų nebent. O Vilniuje va šios dienos skelbimas Pašilai, blokinis, 4a, pusantro kamb., minimumas senų baldų. 1600 be komunalinių. Speju iki 12 val. bus paimtas.

   Panaikinti
  5. Anonimiškas2022-06-27 22:21

   Butas mažas, be remonto, ne centre, nieks daugiau neduoda, vaikeli. Reik pinigelių remontui, baldams, o viską pravalgom.

   Panaikinti
  6. Anonimiškas2022-06-28 12:06

   Kantrybės, dabar Vilniuje kaip Honkonge, gali išnuomot bet kokią landynę už bet kokią kainą, Blogiausiu atveju paims net per dieną o per dvi, bet vis tiek paims kas nors kad ir kokia aukšta kaina bebūtų.

   Panaikinti
 17. Anonimiškas2022-06-25 10:47

  Lai išbuožina tokius , į kurių sąskaitas plaukia dideles sumos už nuomą. Yra kas turi po 4-10 nt objektų. Jiems ir įveskit mojesčius kitus. O kas uždirba tik savo išlaikymui, p iki 1000 eur , tai tokius žmones reikia skatint, kad jie neprašo valstybes paramos, o padeda jaunimui, nes nuomoja pigiau, negu didieji verslininkai,vstatantys kvartalus nuomai ir jau dabar užkelę kainas, lyg jų tie getai geriau. 😄

  AtsakytiPanaikinti
  Atsakymai
  1. Anonimiškas2022-06-25 11:06

   Visiem milijonieriams pagal naują projektą planuojami sumažint nt mokesčius, kaip lyg šiol mokejo sumuijant viso turto vertę. Bet pensininkams skurdžiausiens, žadama atidėt nt mojestį, bet neaišku, kas pi to atidejimo mokės.😄

   Panaikinti
  2. Anonimiškas2022-06-25 17:14

   Nei ten padeda, nei nuomoja pigiau. Kodėl turėtų? Plėšti pinigus moka visi. Pažįstamo sūnus už 1 kamb butuką Fabuose moka vos vos mažiau nei aš uždirbu, ir tai tik todėl, kad nuo sausio dirbu 1,25 etato.

   Panaikinti
 18. Anonimiškas2022-06-25 12:43

  > Anonimiškas 2022-06-25 11:06
  Reikia manyt, paveldėtojas... O jei jam ilgai nepavyks to paveldėto butuko ar senos bakužės parduoti, visą tą laiką turės mokėti už jį komunalinius (nors ten niekas negyvena!), tai dar ir palūkanas iš jo išmuš.

  AtsakytiPanaikinti
  Atsakymai
  1. Anonimiškas2022-06-25 17:00

   LT nepavyks parduoti butuko? Įdėk skelbima ir parduosi 2-4min begyje. O jei praeis valanda ir tu vis dar neparduosi, galėsi pagalvoti, kodėl už savo seną bakužę prašai daugiau nei kainuoja 6 kamb. apartamentai Ženevoje ant ežero kranto.

   Panaikinti
 19. Anonimiškas2022-06-27 22:27

  Visvien smagu, kai kaimyno namas dega. Lai ir sudega lyg pamatų, nes jis už nuomą 1000 e gaudavo. Jei nedega, tai tegu valdžia apkrauna mokesčiais, kad pats ateitų siulyt man nupirkt padešovke. Gerai, kad iš vienu atyma, kitems duoda. Buižes reikia pribaigt. Turi gyvuot uabai ir visokie aviliai. Tadas Blinda

  AtsakytiPanaikinti

emo-but-icon

item