Raivis Zeltīts. Vakarų nacionalistai Putino pinklėse

Autorius yra konservatyvių pažiūrų politikas, aktyvistas ir tinklaraštininkas iš portalo „ The New Prometheism .“  Dešimtoji karo Ukrainoje ...

Autorius yra konservatyvių pažiūrų politikas, aktyvistas ir tinklaraštininkas iš portalo „The New Prometheism.“ 

Dešimtoji karo Ukrainoje diena. Vieninga ir neįveikta ukrainiečių tauta prieš daugiakultūrę Rusijos neobolševikinę imperiją. Ukrainos piliečiai prieš Rusijos biomasę. Europiečiai prieš čečėnus - žmones Rusijoje, kurių gimstamumas normalus ir kurie neskęsta alkoholizmo liūne. Barbariškas prievartautojų ir marodierių armijos veržimasis per Ukrainos etnines žemes - nuo 1945 m. niekas per daug nepasikeitė. Tūkstančiai Europos pabėgėlių, bėgančių į Lenkiją, kuri rodo tikrą europietišką solidarumą. Vaikai, miegantys bombų slėptuvėse, kad išvengtų gyvenamųjų namų apšaudymo. Rusija vykdo Ukrainos „denacifikaciją“, kovoja su „nacionalistais“ ir „neonaciais“ ir jau ruošiasi antifašistinei konferencijai Maskvoje.

Atrodo, kad turėtų būti aišku, ką šiame kare reikėtų palaikyti. Tačiau taip nėra. Daugelis Vakarų nacionalistų ir dešiniųjų pažiūrų žmonių stoja Rusijos pusėn. Jei 2014 m. hibridiniame kare tokias klaidas dar buvo galima nurašyti kaip informacinio karo rezultatą, šiandien tai nebeatleistina. Visiškai suprantu skeptišką požiūrį į intervencionizmą, tokį, koks buvo Irake ir Libijoje. Suprantu nepasitikėjimą žiniasklaida ir politikais, taip pat tais, kurie veidmainiškai remia ukrainiečių nacionalizmą, teisę į ginklą ir „toksišką vyriškumą“ – viską, ką smerkia savo pačių šalyse. Tačiau kalbama ne apie supervalstybes ir „kultūrinius karus“, kuriuos daugiausia inspiravo Rusijos KGB/FSB, siekdami sunaikinti Vakarų sielą.

Europos nacionalistai kalba apie etnopluralizmą - apie Europos įvairovę ir europiečių apsisprendimo teisę. Tačiau kartu daugelis jų vis dar serga imperializmo virusu, nematančiu milijonų mažų tautų tarp Berlyno ir Maskvos. Rusija yra „įdomi“ ir „egzotiška“, bet Ukraina jiems yra „tolima šalis“, kuri nėra „svarbi“.

Problema ta, kad dauguma jūsų nepažįsta Rusijos. Jūs nepažįstate jos civilizacijos kasdieniame ir politiniame lygmenyje - nuo pianinų, kurie buvo paversti tualetais okupuotuose kraštuose iki absoliučios korupcijos ir cinizmo. Jūs ignoruojate jos tikrąjį „tradicionalizmą“, alkoholizmą, abortų epidemiją ir pigiai nukopijuotą Vakarų popkultūrą. Jūs ignoruojate jos daugiakultūriškumą ir nelegalių imigrantų panaudojimą prieš konservatyviąją Lenkiją. Ir jūs nesuprantate, kad Rusija niekina silpnuosius bei paklusniuosius ir gerbia tik jėgą. Rusiją „išprovokavo“ ne NATO plėtra. Jei NATO būtų pasilikusi 1991 m. nustatytose ribose, mūšis dabar vyktų Berlyne, o ne Kijevo priemiesčiuose.

Tačiau mūšis vyksta Kijevo priemiesčiuose. Ukrainiečiai, lenkai ir baltai dalyvauja šiame žaidime. Turime priešintis, kad galėtume egzistuoti. Apsaugoti savo sielą „kultūriniuose karuose“ ir apginti savo kūną karinėmis priemonėmis - tai vienintelė mūsų ir Europos atgimimo galimybė. Į Vakarų institucijas kartu su lenkais ir baltais įtraukus 40 mln. ukrainiečių, jėgų pusiausvyra pasikeistų konservatyvesnės ir nacionalistiškesnės Europos link. Ačiū visiems, kurie mato ir skleidžia tiesą. Bet mes neatleisime tiems, kurie dėl iliuzijų apie Rusiją išdavė kitus europiečius!

Šlovė Ukrainai!

Susiję

Raivis Zeltīts 3806665488864607244

Rašyti komentarą

9 komentarai

Anonimiškas rašė...

O kada Lietuvoje vėl bus galima nusipirkti druskos?

Pikc Kažinkavičius rašė...

Kai tik idiotiškos valdžios įgasdintos masės nustos elgtis kaip avių banda. ;)

Anonimiškas rašė...

Kam pirkti? Važiuojam prie jūros, pasigaminam druskos, kartu ir pailsėsime... O aš jau daugybę metų druskos tik tiek valgau, kiek jos būna gatavuose produktuose - duonos gaminiuose, sūdytoje ar rūkytoje žuvyje,sūryje. Vietoje jos prieskoninius augalus vartoju - ciberžolę su pipirais, imbierą, krapus, kmynus, pelyną, krienus ir kt. Kai įsidedi, tai net lubom eini...

Anonimiškas rašė...

Акунин – что происходит с Россией / вДу
− youtube.com/watch?v=70RmF0rPj9o
Генерал Украины рожденный в России экстренно обратился к военным РФ.“
− youtu.be/NU1iYjyKt84
Срочное заявление Путина об Украине и всеобщей мобилизации!
− youtube.com/watch?v=npIhU1PCX9k

Anonimiškas rašė...

Hitleriui toli iki jo

Jis pasiūlė dviejų krypčių ,,humanitarinius- koridorius” – į RU ir į BY.
Tai štai:
,, 12:47 Raudonasis kryžius: Rusijos pasiūlytas evakuacijos kelias iš Mariupolio buvo užminuotas ” – Raudonasis Kryžius - pavojingi, nereikalingi liudininkai bei liudytojai? -

Raudonasis Kryžius: tai greičiausiai auganti pabėgėlių krizė Europoje nuo Antrojo pasaulinio karo laikų
– vz.lt/verslo-aplinka/2022/03/07/rusija-tesia-atakas-pries-ukrainos-miestus-ukraina-stabdo-kai-kuriu-maisto-produktu-eksporta#ixzz7MrNN9erG
Saugokis, žmogau, kad tavęs dėdė Vova neišvaduotų.

Pikc Kažinkavičius rašė...

"„kultūrinius karus“, kuriuos daugiausia inspiravo Rusijos KGB/FSB, siekdami sunaikinti Vakarų sielą" - ne visai taip: neomarksistinį brudą į JAV užvežė grupė Vokietijos žydų, vėliau pagarsėjusių "Frankfurto mokyklos" vardu, ir tai įvyko dar PRIEŠ KGB susikūrimą. Be abejo, vėliau sovietai (o dabar - rusai) mielai naudojosi to vėžio plitimu Vakaruose (ir nenustebčiau, jeigu ir kažkiek finansuoja - "seksualinę revoliuciją" Amerikoje TIKRAI finansavo), bet "pradininkai" buvo ne jie.

Anonimiškas rašė...

Niekas nepaklausia ,,AntiFa", kodėl jie (visi tūkstančiai) nesuvažiuoja į Rusiją prie Kremliaus savo manifestacijas rengti? Juk jie - antifašistai, o tai, ką Kremlius daro, fašizmo įkvėptas nusikaltimas žmonijai! (Ir mūsiškė blacklivesmatterinė eisena turėtų prisidėti)

Pikc Kažinkavičius rašė...

Na, Kremlius gi apsiskelbė PRIEŠ "fošyzmą" kovojąs, tai šitiems jis kaip ir "sava chebra". :D
O dėl vietinių šliaužiojimo keliais prieš Amerikos banditą ir "vaivorykštinių" cirkų dalyvių, tai, sprendžiant pagal nuotraukas, absoliučią jų daugumą sudaro egzaltuotos įvairiose lytinio brendimo stadijose užstrigusios mergelės, kurios aistringai eis mitinguoti už tai, kas konkrečiu metu "madinga" (ir už ką liepė eiti mitinguoti visokio plauko protknisiai, "progresyviai" vadinami "influenceriais"). Taigi, jos dabar greičiausiai mojuoja Ukrainos vėliavėlėmis, šventai įsitikinusios, kad taip stipriai prisideda prie ukrainiečių kovos už savo išlikimą (nors, manyčiau, "dzin" joms tas išlikimas - tiesiog dabar tai "trendy")- ir tuo pačiu metu nuoširdžiai tiki, kad tos vertybės, už kurias ukrainiečiai kovoja, yra didis blogis, nes juk "-izmas" beigi "-fobija".

Anonimiškas rašė...

+++++++++!!!!!!!!!!!!
AČIŪ!!!

item