Kun. Paulius Vaineikis. Kovoti su melu ir Tautos kiršinimu

Didelė pagarba ir padėka Nacionaliniam Susivienijimui bei visiems Lietuvos žmonėms už palaikymą sunkią valandą , kai buvau užpultas LGBT, jų...

Didelė pagarba ir padėka Nacionaliniam Susivienijimui bei visiems Lietuvos žmonėms už palaikymą sunkią valandą, kai buvau užpultas LGBT, jų suvedžiotų žmonių grupės, didžiųjų Lietuvos žiniasklaidos priemonių, televizijų ir jų informacinių portalų. 

Kai buvau viešai šmeižiamas ir kaltinamas vien už tai, kad skelbiau Dievo Žodį savo Gimnazijos mokiniams ir įvardinau LGBT bei Laisvės partijos ideologiją, kuri begėdiškai ir amoraliai tvirkino Lietuvos vaikų sąmonę. 

Mano, kaip kunigo, kapeliono, ganytojo, piliečio pareiga yra saugoti man patikėtus moksleivius, parapijiečius nuo melo ir Tautos kiršinimo. 

Genderizmo, LGBT, Laisvės partijos diktatūra ir jų (galimai)  „tolerastiškas“ neapykantos kurstymas lietuvių tautoje pasiekė neregėto įžūlumo lygį. Prisidengdama homoseksualių asmenų, skriaudžiamų moterų, vaikų skausmu ši socialinė bendruomenė ir jos partija, finansuojama lobistinių grupių ir korporacijų, fondų pradėjo masinį susidorojimą (psichologiškai, politiškai ir net baudžiamųjų įstatymų įvedimu) su visais, kurie priešinasi jų ideologijai. 

Ši grupė ir jos partija bando susidoroti net su homoseksualiais asmenimis ir visais, kurie bando paviešinti LGBT ir genderizmo melą. 

Visada gyniau ir niekada nediskriminavau asmenų dėl jų seksualinės orientacijos, lytinės tapatybės, rasės ar įsitikinimų. Bet visada kovojau prieš satanistinę ideologiją (bolševizmą, fašizmą, lgbtizmą, genderizmą) kuri nukreipta prieš prigimtinę Dievo tvarką ir prieš žmogų, sukurtą pagal Jo paveikslą. Pranciškonai visada gynė nuskriaustųjų teises, dalinosi ir tebesidalina savo gyvenimu, gerbūviu su tais, kuriuos Jėzus Kristus įvardina „mažutėliais“. 

Kovojau ir kovosiu Kristaus išmokytais visais Dievo meilės, Žodžio, gailestingumo darbų ginklais, kad bet kokia neteisybė, melas, iškreipta tiesa, apgaulė išnyktų iš mūsų Tautos. 

Todėl prašau šiuo metu, nesugrąžinti manęs į buvusias Pranciškonų gimnazijos kapeliono pareigas. Esu Ordino brolių paskirtas LLKS (Lietuvos laisvės kovotojų sąjungos) kapelionu, kad skelbčiau Evangeliją visai Lietuvai ir už jos ribų. 

Maldoje, brolis Paulius Vaineikis OFM, LLKS kapelionas


Susiję

Šeimos politika 36949305580560619

Rašyti komentarą

 1. Stiprybės Jums visa šurdimi palaikau

  AtsakytiPanaikinti
 2. Atsakymai
  1. Telaimina jus dievas, ir mus, kurie jovoja, uz tiesų žody, vaiku, isnaudojima. Aciu jums tepadeda mus dievas, laikas kovoti patiems uz save. Italijo spjovė verslinkai y genderizmo uzmacias ir pradejo dirbti, plandemija, zmonijod naikinimas, zmones po skiepino mirti ims po dvieju metų, nes isbando, ne vskcinas, o del keliones, į kurota, eina ir skiepinas del vieno malonumo. Davai pimyn skiepykites, bet pakiau bus piktumai, kad kazkas ko nepasake. Uzobinti, nes to nori.

   Panaikinti
 3. Anonimiškas2021-03-20 19:20

  Dievo žodis - dviašmenis kalavijas. Už gailestingą, bet kovojančią Bažnyčią!

  AtsakytiPanaikinti
 4. Stiprybės Jums kovojant prieš tuos Lietuvos- Marijos žemės išdavikus...

  AtsakytiPanaikinti
 5. GJK "Prieš 2000 metų Poncijus Pilotas rodė į Kristų sakydamas-Štai ŽMOGUS! Kai Kristus buvo visos žmonijos pirmvaizdis, buvo ai6ku, kad JUO matuojamas žmoniškumas: dora, garbė, sąžinė, valia, apsisprendimais, darbais.Šiandien jau nesutariama,negali apibrėžti, nesugeba suprasti kas yra žmogus, kas vyras, kas moteris?Tai jūsų Pauliau, Algirdai ir visų kunigų misija priminti jiems kas yra ŽMOGUS.Jūs esat tikrasis Dievo ruporas, skelbkite Jo žodį,ir NEBIJOKITE! JIS tai pasak4 Evangelijoj 365 kartus, taigi, kiekvienai dienai! Mes tikime jumis, palaikome ir linkime tvirtybės.Dievas su mumis.

  AtsakytiPanaikinti
  Atsakymai
  1. Taip tiesa reikia tai visies skelpti, kad marksizmas, genderizmas, fasizmas, prazudys, vakcinos. Nes vyksta karas, biologinas karas. Bet daug, kas, net nenori, tai negirdeti. Klauso tik valdzios, juri yra, neteiseta. Dirba sau ir kraunasi milijonus o besmegenius, su kaimo kapelos marsais, skiepina, net palango, prizus dalina, mantingod bulkute. Tas pats, einam y ES uz alu, ir skalbimo miltelius, skiepykis, gausi bulkute.Kas tiki y dieva, tas išliks. Aciu kunigui, uz tiesu žody.

   Panaikinti
 6. Stiprybės ,ištvermės ir Dievo palaimos .

  AtsakytiPanaikinti
 7. Šv. Dvasia nežino pralaimėjimo! Jėzus pasakė, kad pasaulyje mes turėsime suspaudimų, bet taip pat pasakė "bet nebijokite, Aš negalėjau pasaulį" Jūs nesate vienas, broli Pauliau, aš tikiu, kad visi, tikri Dievo vaikai su jumis! Palaiminimai jums! Pergalės Kristuje turi nenusakomą žodžiais skonį 💗🙏

  AtsakytiPanaikinti
 8. Anonimiškas2021-03-21 07:26

  Palaikome Jus.Stiprybės ir telaimina Jus Dievas.

  AtsakytiPanaikinti
 9. Anonimiškas2021-03-21 08:58

  Palaikome!!!

  AtsakytiPanaikinti
 10. Anonimiškas2021-03-21 22:18

  Ačiū , kad esate

  AtsakytiPanaikinti
 11. Anonimiškas2021-03-21 22:47

  Kaip kunigams pamokslauti ,jei kartais pamatys politinį elitą pirmuosiuose bažnyčios suoluose��
  https://youtu.be/3Pwn00U4hJs

  AtsakytiPanaikinti
  Atsakymai
  1. Anonimiškas2021-03-22 16:36

   Taigi V. Landsbergis Bažnyčioje visada sėdasi pirmosiose eilėse - ir ką? - kunigai kaip sakė pamokslus, taip ir sako. O ar kas kada matėte Gabrielių Landsbergį Bažnyčioje? Ką jis ten pasakė interviu V/ Laučiui?

   Panaikinti
  2. Na jis yra zydu tautybes, ir kas. Ir kileris eidamas žudyti eina y bažnyčia, pasimelsti. Ar praso atleidimo, uz nusikaltima, ar paraso, dievo kad pataikytu i auka. Tai nusikalteliai ir meldžiasi , tik ko besimelsdami, pas dieva prašo, niekas nesuzinos. O ka daro dievo sunus, krikštytas Tapinas, uz pigus pranesa lietuvai keksmingas zines, kvailina zmonis. Bet tėvai jį pakrikstino. Kad but sazingas ir darbstus zmogus ir eitu tik dievo, keliu bet sugebejo duse uz pinigus velnui parduoti. Bet dievas mato visus. Blgiecem bus teismas baisiai ziaurus, amziname gyvenime.

   Panaikinti
 12. Ačiū, kad esate ir išliekate šviesos kelyje.

  AtsakytiPanaikinti
 13. Anonimiškas2021-03-22 12:24

  Būkite sustiprintas ir sujuostas mūsų Viešpaties Jėzaus Kristaus Jėga. Jūs esate Jo balsas....Nėra tokios tamsos, kurios neapšviestų Kristus. Meldžiamės už jus ��❤

  AtsakytiPanaikinti
 14. Dėkoju PROPATRIA.LT, NACIONALINIAM SUSIVIENIJIMUI, Lietuvos patriotams, geros valios žmonėms ir visiems, kurie palaikot, kurie teisingai kritikavot, patarėt, pamokinot kaip kovoti su šiuo blogiu! Prisipažinsiu, neturėjau jokio noro pradėti šio KARO. Matydamas, kad lgbt, laisvės partija ir grupė parsidavėlių iš kitų partijų ruošiasi vėl išduoti Lietuvą, kaip 1940-taisiais su Pranciškonų gimnazijos direktorium br.Alvydu ir mokytojų taryba nusprendėm pasipriešinti: pakviesti visą Gimnazijos bendruomenę pasirašyti peticiją prieš Stambulo konvencija, prieš partnerystės įstatymą ir prieš vaikų tvirkinimą. Nesitikėjom tokio pragaro kuris užgriuvo mūsų mokyklą. Direktorių br.Alvydą Virbalį terorizavo pačiais rafinuotiškiausiai KGB metodais: buvo pajungta LT nacionalinė televizija, visi didieji info portalai. Skambučiai iš švietimo ministerijos, iš ES lgbt organizacijų, grasinimai baudomis ir sankcijomis. Lgbt bandė iškelti man baudžiamą bylą. Gimnazijos vadovybė kaip galėjo, kaip suprato taip gynė vaikus ir mokytojus nuo lgbt ir laisvės partijos terorizmo, kad užtikrintų tolesnį mokyklos darbą. Pranciškonų vadovybė nutarė "atkabinti" mane nuo Gimnazijos, kad galėčiau toliau tęsti kovą. Būkit gailestingi ir griežtai neteiskit mano brolių. Darėm kai kuriuos veiksmus spontaniškai grynai kaip fronte. Šiandien galim pasidžiaugti bent nedidele pergale: bolševikams, fašistams, lgbtistams, genderistams ŠĮ SYKĮ nepavyko tyliai mūsų parduoti ir užmigdyti "laisvės, brolybės, lygybės" melu. Tauta sukilo! Manau Lietuvos patriotai, Kristaus Bažnyčia, sveiko proto gyventojai pasinaudos šia laisvės/lgbt partijos išdavystės pamoka. Neobolševikai atsitraukė, bet nepasidavė ir ruošiasi rimtam mūšiui! Kviečiu tuos kurie esate krikščionys ir tikite Dievo visagalybe melstis, pirmiausia patys daryti atgailą ir jei Viešpats norės suvedžiota Tautos dalis atsivers ir grįš į Tiesos kelią. Maldoj už jus! br.Paulius Vaineikis OFM

  AtsakytiPanaikinti
  Atsakymai
  1. Anonimiškas2021-03-22 20:24

   Ačiū, kunige, už drąsą ir pasiaukojimą. Telaimina Jus Dievas. Su Jumis - Lietuva.

   Panaikinti
  2. Ačiu , Lietuvių tauta visa širdimi palaikys Jūsų kaip dvasininko palaikymą ir ryžtą kovoti su iškilusiomis pavojingomis tendencijomis mūsų visuomenėje.

   Panaikinti
 15. Ačiū, kad ginate dorą žmogų o tuo pačiu i Valstybę. Tepadeda Jums Dievas.

  AtsakytiPanaikinti
 16. https://ve.lt/aktualijos/lietuva/lgbt-iskrypeliais-pavadines-pvaineikis-istatymu-nepazeide

  AtsakytiPanaikinti
 17. Dėkoju br. Pauliui OFM. Svarbu, atstovėti, neišduoti, nepasiduoti.

  AtsakytiPanaikinti
 18. Imti pavyzdy reikia, kovoti uz save,nes niekas kitas nepakovos, nevykdyti nelegalios valdzios isakymo. 100prc visi isakymai su pazeista kostitucija.

  AtsakytiPanaikinti

emo-but-icon

item