Prezidentas dalyvavo kardinolo S. Tamkevičiaus padėkos Mišiose

LR Prezidento kanceliarijos/Roberto Dačkaus nuotrauka Prezidentūros pranešimas spaudai. Prezidentas Gitanas Nausėda Šv. Apaštalų Pe...

LR Prezidento kanceliarijos/Roberto Dačkaus nuotrauka
Prezidentūros pranešimas spaudai.

Prezidentas Gitanas Nausėda Šv. Apaštalų Petro ir Povilo arkikatedroje bazilikoje dalyvavo kardinolo Sigito Tamkevičiaus padėkos Mišiose. Šalies vadovas savo ir visų Lietuvos žmonių vardu pasveikino Kauno arkivyskupą emeritą Sigitą Tamkevičių tapus Katalikų Bažnyčios kardinolu.

„Šis Popiežiaus Pranciškaus suteiktas titulas liudija Jūsų išskirtinį gebėjimą sekti Viešpaties numatytu gyvenimo keliu. Tiek tuomet, kai nepailsdamas leidote „Lietuvos katalikų bažnyčios kroniką“, tiek Jums kalint sovietiniame lageryje, tiek ir nepriklausomos Lietuvos laikais išsaugojote pasitikėjimą Dievu, kuris apdovanojo Jus gausiomis malonėmis“, – sakė Prezidentas.

Valstybės vadovas palinkėjo, kad eidamas šias garbingas pareigas S. Tamkevičius ir toliau skleistų Gerąją Naujieną ir drauge su visais šalies tikinčiaisiais kurtų stiprią, dorą ir pagarba asmens orumui bei tikėjimo laisvei grįstą Lietuvą.

Susiję

Sigitas Tamkevičius 25108820468889

Rašyti komentarą

9 komentarai

Anonimiškas rašė...

Ar G.Nausėda priėmė Švč. Komuniją?

Anonimiškas rašė...

Po Grybauskaitės prezidentavimo net Nausėdos apsilankymas bažnyčioje jau yra teigiamas proveržis...

Anonimiškas rašė...

kodėl teigiamas?

Anonimiškas rašė...

Lietuvoje nėra valstybinės religijos.

Anonimiškas rašė...

Kodėl prezidento ir seimo nario priesaikos pabaigoje yra frazė "ir tepadeda man Dievas? Kodėl seimo nariams po priesaikos pamokslą sako ir juos laimina vyskupas? O prezidentas su visu politiniu valstybės elitu po inauguracijos dalyvauja šv mišiose?
Kodėl valstybėje, kurioje nėra valstybinės religijos net pusė VALSTYBINIŲ ŠVENČIŲ yra religinės?

Anonimiškas rašė...

Ramyė Jums.

Anonimiškas rašė...

Mano nuomone, nesilaikoma LR konstitucijos.

Anonimiškas rašė...

O kaip dėl Krišnos, Mahometo, Afrikos dievų? Kristus iš Azijos, o kaip su Australijos aborigenų dievais? O kur dar Marsas, Venera, kitos galaktikos? Ten tie patys dievai ar kiti? Turėtų būti visiškai tie patys, juk taip, ir ta pati Biblija? Ir visi teigia, kad jų dievas - vienintelis. Nelengvas reikalas.

Unknown rašė...

Bet aš irgi galvoju: geriau priesaikos pabaigoje sakytų "Ir tepadeda man Perkūnas Visagalįsis".

item