Aktyvistai reikalauja nušalinti nedalyvauti LGBT parade kvietusį kunigą

LGBT aktyvistai reikalauja, kad arkivyskupas nedelsiant nušalintų kunigą, kuris savo parapijiečius paragino nedalyvauti „Pasididžiavimo m...

LGBT aktyvistai reikalauja, kad arkivyskupas nedelsiant nušalintų kunigą, kuris savo parapijiečius paragino nedalyvauti „Pasididžiavimo mėnesio“ renginiuose.

Šį reikalavimą apimantis laiškas LGBT aktyvistų pradėtas platinti po to, kuomet Kanadoje, Ontarijo provincijoje, kunigas savo parapijiečiams priminė, kad katalikai ir kiti krikščionys neturėtų dalyvauti LGBT ideologija pagrįstuose „Pasididžiavimo mėnesio“ renginiuose. 

Kun. Robertas Chisholmas teigė, kad šiuose renginiuose skatinama krikščionių tikėjimui ir moralei priešinga kultūra ir veikimas. Pabrėžta, kad šie renginiai ypač žalingi vaikams. Be to, kun. Robertas Chisholmas parapijiečiams priminė, kad visus šiuos renginius iš jų, kaip mokesčių mokėtojų, lėšų finansuoja ir valdžia.

Į tokį kunigo pasisakymą LGBT aktyvistai sureagavo sekmadienį, po Šv. Mišių, šalia kun. R. Chisholmo parapijos bažnyčios surengdami protestą.

Reaguodamas į šį protestą Kingstono arkivyskupas Michaelas Mulhallas atsiribojo nuo kun. R. Chisholmo paraginimo nedalyvauti LGBT aktyvistų renginiuose paskelbdamas, kad kunigo pasisakymas buvo „netinkamas“.

Nepaisant arkivyskupo priešiškumo, kun. R. Chrisholmas teigė nematantis priežasties gailėtis dėl savo pasisakymo. Global News paklaustas, kodėl paskelbė šį perspėjimą savo paripijiečiams, jis sakė: „Nes kaip ganytojas, aš turiu pareigą užtikrinti savo avelių saugumą.“

Tuomet 276-i LGBT aktyvistai kreipėsi į arkivyskupą M. Mulhallą. Kreipimesi reikalaujama, kad arkivyskupas nušalintų į LGBT renginius neiti parapijiečius kvietusį kunigą. LGBT aktyvistų teigimu, toks sprendimas reikalingas užtikrinant LGBTQ2+ bendruomenės „žmogaus teises“. Be to, aiškinama, kad kunigo R. Chisholmo pasisakymas prieštarauja katalikų pareigai priimti ir mylėti visus žmones, nepriklausomai nuo jų seksualinės orientacijos.

Parengta remiantis lifesitenews.com informacija.

Susiję

Šiaurės Amerika 1139417275705770039
item