Vengrijos vyriausybė: migrantams nelegaliai išdalintos 1,55 mlrd. eurų vertės anoniminės kortelės

Migrantams nelegaliai išdalintos 1,55 milijardo eurų vertės anoniminės debetinės kortelės, praneša  Vengrijos vyriausybė. Kaip pripažino ...

Migrantams nelegaliai išdalintos 1,55 milijardo eurų vertės anoniminės debetinės kortelės, praneša Vengrijos vyriausybė. Kaip pripažino Europos Komisija, bent dalis tokių kortelių finansuojamos ir iš Europos Sąjungos lėšų. Vengrijos premjero vyriausiojo patarėjo saugumo klausimais György Bakondi teigimu, tokias korteles jau gavo daugiau nei 2 milijonai migrantų.

G. Bakondi pabrėžia, kad šios debetinės kortelės yra nelegalios, nes Europos Sąjungos valstybių piliečiams anonimiškas banko korteles turėti draudžiama. Kaip teigiama, migrantams išdalintos kortelės yra pagamintos be viešųjų pirkimų procedūros.

„Šis sprendimas, kuris nebuvo gerai apgalvotas ir yra neteisėtas, bei kitos Europos Sąjungos pastangos legalizuoti nelegalią imigraciją, kaip imigranto vizos ir teisėtų kanalų imigracijai steigimas, reprezentuoja saugumo srityje esančią riziką ir Vengrijos bei Europos piliečiams tenkančias pasekmes sveikatos apsaugos, ekonomikos ir kultūros srityse“, – aiškino Vengrijos premjero vyriausias patarėjas saugumo klausimais.

G. Bakondi sakė manantis, kad ES nesiekia sustabdyti neribotos imigracijos, bet, priešingai, bando ją legalizuoti. 

„Tačiau Vengrija tam nepritaria. Vengrijos nuomone, problema neturi būti atnešama į Europą, bet vietoj to pagalba turi būti teikiama taip, kad problemos būtų išspręstos ten, kur jos ir kyla“, – pabrėžė jis.

Vengrijos vyriausybės atstovo Zoltano Kovacso teigimu, tokios išankstinio apmokėjimo anonimiškos debetines kortelės yra suteikiamos net potencialiems teroristams. Vengrija šiemet suėmė iš Sirijos atvykusį ir, kaip įtariama, teroristinį išpuolį surengti planavusį Sirijos pilietį, kuris turėjo minimo tipo anoniminę debetinę kortelę. Ši kortelė, kaip teigiama, kas mėnesį būdavo papildoma 500-ais eurų.

Parengta pagal Vengrijos vyriausybės ir užsienio žiniasklaidos informaciją.

Susiję

Pažangos ideologija 792687198863244003

Rašyti komentarą

 1. Nusikaltimas akivaizdus. Svarbiausia, niekur apie tai neišgirsi :( Mūsų pensininkams tik pasvajoti apie tokias korteles su tokiomis sumomis :( Žiauru.

  AtsakytiPanaikinti
 2. „Google“ paskyra :p2019-05-02 20:54

  Sunku net patikėti tuo, kas vyksta. Atrodo lyg artėtų pasaulio pabaiga.

  AtsakytiPanaikinti
 3. Viską vykdo žydai. Viskas pagal ju planą

  AtsakytiPanaikinti
 4. Anonimiškas2019-05-09 19:07

  Po EP rinkimų du JEV apologetai Makronas ir Merkel rengia specialų 27 valstybių vadovų susitikimą Rumunijoje. Apie ES vienybę ir galios stiprinimą. Apie reformas, kurių nori visos narės, ten kalbama nebus. Bus tik "vienykimės". Jau ir dešimt gairių yra paskelbta. Tos gairės, žinoma, Makrono ir Merkel. Austrijos kancleris šitą "visų šalių proletarai, vienykitės" griežtai kritikuoja.
  Todėl - Juozaitis ir Radžvilos komanda! Neduokdie, laimėtų sisteminiai, tada dardėsim į tokį patį "šviesų rytojų".

  AtsakytiPanaikinti
  Atsakymai
  1. Anonimiškas2019-05-15 13:55

   Rumunijoje?
   O, tai labai gerai pasirinkta! - turiu omeny, kad gerai mūsų bendraminčiams.
   Rumunai tikrai parodys charakterį!
   Jie iki šiol nėra Šengeno nariai, apie urą nenori ir girdėti - žodžiu, žmonės su galva.

   Panaikinti

emo-but-icon

NAUJAUSI

Komentarai

Už balos

Papunkčiui su V. Sinica

Savaitės pokalbis

SEKITE MUS FACEBOOK

item