Homoseksualų aktyvistai agituoja už Ingridą Šimonytę

A. Sartanavičiaus (alkas.lt) nuotrauka  Dar prieš pirmąjį turą, balandžio 30 dieną, ilgametis Lietuvos Gėjų Lygos (LGL) teisininkas, o ...

A. Sartanavičiaus (alkas.lt) nuotrauka 
Dar prieš pirmąjį turą, balandžio 30 dieną, ilgametis Lietuvos Gėjų Lygos (LGL) teisininkas, o dabar Vilniaus miesto tarybos narys, pasiskelbęs vienaragiu, Tomas Vytautas Raskevičius agitavo už Ingridą Šimonytę kaip homoseksualų reikalavimus labiausiai palaikančią kandidatę. 

„Kaip LGBT žmogus ir laisvos Lietuvos pilietis, artėjančiuose Prezidento rinkimuose balsuosiu už Ingridą Šimonytę. Politiniuose debatuose Ingrida yra VIENINTELĖ kandidatė, aiškiai išsakanti poziciją, jog tos pačios lyties poros yra ŠEIMA. Tokia laikysena man aiškiai rodo, kad kandidatės pozicija šiuo klausimu yra ne žmogaus teisių talismanas, o realus lietuviško politinio konteksto išmanymas. O kompetencija ir tvirta vertybinė pozicija leidžia spręsti ir pačius sudėtingiausius klausimus! Už Ingridą!“, - tada rašė jis. 

Prieš antrąjį turą už Ingridą Šimonytę dėl tos pačios priežasties - gėjų porų laikymo šeima - stojo agituoti ir kiti žinomi homoseksualų aktyvistai. Simonas Bartulis paskelbė kandidatų palyginimą, iš kurio akivaizdu, kad I. Šimonytės pozicija LGBT klausimais yra ženkliai liberalesnė nei G. Nausėdos. Jis pateikia, kaip pats įvardija, tris akivaizdžius pasisakymus, turinčius padėti prasklaidyti abejones tiems, kurie mano, jog ir LGBTQ klausimu Šimonytė tapati Nausėdai ar neaiški.

Pirma, Nausėda dėrėtųsi dėl LGBTQ teisių su homofobais ir katalikiška bendruomene, juos kviečiant prie stalo išsakyti savo pozicijas. Lyg to nebūtų buvę jau 20 metų. Išties, būtent LGBTQ asmenys visada apie problemas kalbėjo, o kitos grupės juos ignoravo. Kaip manote, koks bus šio susėdimo prie stalo rezultatas? Aš nenorėčiau spręsti dėl katalikų galimybės lankyti mišių ar tuoktis bažnyčioje. Tai jų prigimtinės teisės. Toks požiūris turėtų būti visiems. 
Antra, Nausėda trumpuoju laikotarpiu palaikytų Širinskienės bendro gyvenimo pakaitalą partnerystėms. Tai nebus visavertė partnerystė, o labiau įžeidimas, lyginant dviejų asmenų meilę su verslo partnerių santykiais, ir įstatymas daug simbolinių ir realių teisų nesuteiks. Jis taip pat atitolins partnerystės galimybes, tad Nausėda turbūt meluoja sakydamas, kad stums šita toliau.
Trečia, Nausėdai tos pačios lyties poros, gyvenančios kartu ilgus metus, nėra šeima. Jis sau leidžia taip autoritetingai spręsti apie kitų asmenų santykių turinį. Šimonytė, nors santūri šeimos klausimu, pastebi teisingai: žmonės patys sprendžia kas yra šeima. Ne Nausėda, ir net ne Konstitucija/santuokos institutas.
Šiomis dienomis į I. Šimonytės remėjų gretas vieša parama įsitraukė ir skandalais pagarsėjęs homoseksualus aktyvistas, režisierius Romas Zabarauskas. 

„Sveikinu Ingrida Šimonytė užsitikrinus plačiausią rinkėjų paramą ir palaikau šią kandidatę antrame ture. Įveikti konkurentą bus labai sunku. Tikiuosi, jog per dvi savaites diskusijų visgi daugiau sužinosime ir galėsime apsispręsti teisingai. Gitanas Nausėda, norėdamas konkuruoti dėl jaunimo / miesto / emigrantų balsų, visų pirma turėtumėte atsiprašyti LGBT+ bendruomenės. Europoje gėdingai kylančias NEONACIŲ jėgas primena jūsų šių metų retorika, neva lygybės siekiai Lietuvai „išsuktų rankas“, veiktų „plaktuko pagalba“ ir „daužant kūju“. Tai yra žemiausias lygis ir jums laimėjus, nupieš Lietuvą pasaulinėse antraštėse kaip atsilikusią, neapykantos kupiną šalį. Atsiprašykite, jei rūpi mūsų šalies prestižas – tai būtų garbinga!”, - gegužės 13 dieną rašė jis. 

Akivaizdi ir vieninga LGBT aktyvistų parama Ingridai Šimonytei pagrįsta. Tai iš tiesų nedviprasmiškai prieš Bažnyčios ir visuomenės daugumos poziciją šeimos klausimais pasisakanti kandidatė. I. Šimonytė Seime balsavo už vienalyčių partnerysčių įteisinimą, smerkė bendro gyvenimo instituto kūrimo projektą kaip žeminantį homoseksualius asmenis, išėjo iš salės Seimui balsuojant dėl tarnybų galimybių atimti vaikus apribojimo, pasisakė už genderistinę Stambulo konvenciją, o apibendrintai laikosi nuostatos, kad šeima yra tai, ką žmonės patys laiko esant šeima. 

Prezidento rinkimų antrasis turas vyks gegužės 26 dieną. Tą pačią dieną vyks rinkimai ir į Europos Parlamentą. Susiję

Šeimos politika 5649693031697853259

Rašyti komentarą

 1. Būtų gerai suduot per snukį iškrypeliams, per antro turo rinkimus, taip kad joks kitas kandidatas net negalvotų daugiau remti pederastų jei tikisi bent kokios karjeros.

  AtsakytiPanaikinti
  Atsakymai
  1. Anonimiškas2019-05-16 14:10

   Trumpai, ale griaudžiai! :)

   Panaikinti
  2. Anonimiškas2019-05-16 21:06

   Moladec ����

   Panaikinti
 2. Skaitytojas2019-05-16 11:38

  Įtikinamas straipsnis. Bet mano apsisprendimui užteko to, kad Šimonytės komandoje yra vienas „profesorius“ ir „katalikų akademikas“, kuris neįtinkančių pažiūrų studentus vadina b*čiulpiais (ir turi tam oficialų etikos komisijos pritarimą). Kai tik sužinojau apie tai, iškart supratau, kad antrame rate teks balsuoti už Gitaną, tą, kur šiltnamy gyvena. Bala nematė to šiltnamio, lyginant su tuo, kokios asmenybės supa Šimonytę.

  AtsakytiPanaikinti
  Atsakymai
  1. Anonimiškas2019-05-16 14:09

   Vakar Subačius, panašu, sėdėjo LRT studijoje kartu su kitais Šimonytės rėmėjais.

   Panaikinti
 3. Anonimiškas2019-05-16 13:51

  Aš už nacius balsuočiau jei būtų įmanoma.

  AtsakytiPanaikinti
 4. Anonimiškas2019-05-16 13:52

  Pas Šimonytę toks pat tarpas tarp dantų, kaip pas Majauską. Matyt ne vien sutapimas, o kažkoks genetinis reiškinys. Tarp kito, kas Majauską aprūpina mokinukėmis? O gal jau nustojo.

  AtsakytiPanaikinti
  Atsakymai
  1. Anonimiškas2019-05-16 15:36

   ouuuuch... manai jis pedo?

   Panaikinti
  2. Anonimiškas2019-05-18 13:16

   Gal jis pats jų ieško. Kokiuose nors jaunųjų konservatorių klubuose ar panašiai.

   Panaikinti
 5. Anonimiškas2019-05-16 14:07

  Ne homoseksualai (gimę tokiais), o homoseksualistai (kuriems tai - priklausomybė):
  gay[geɪ]
  gėjus,homoseksualistas
  http://lkiis.lki.lt

  AtsakytiPanaikinti
  Atsakymai
  1. Aninimini, homoseksualais negimstama, o tampama. Mokslas jokio homoseksualumo geno iki šiol nėra nustatęs. Nors bandymų būta nemažai ir babkių tokiems tyrimams mesta nemažai. Kai to nepavyko įrodyti moksliškai, pradėta varyti per PR kampanijas. Vakaruose daugumai jau tai įkalta, o dabar neblogai kalama ir mūsuose. Ką rodo ir tamstos pastaba.

   Panaikinti
  2. supratingas2019-05-16 23:45

   SmikiZ 2019-05-16 16:20: "Aninimini, homoseksualais negimstama, o tampama.

   Pone Šmiki, suintrigavote :) Ar galėtumėte pagrįsti šį teiginį, t.y. pateikti nuorodų į solidžius mokslinius tyrimus? Kiek aš suprantu dar nei vienai pusei nepavyko pateikti nenuginčijamų įrodymų, bet galbūt mano žinios tiesiog paseno?

   Mokslas jokio homoseksualumo geno iki šiol nėra nustatęs.

   Čia jūs pats išmąstėte? Kodėl būtinai turi būti kažkoks genas ar jų šūsnis? Ar genai yra pagrindinis dalykas nulemiantis kažkokias savybes arba paveldimumą? Toli gražu ne. Todėl net jei toks ar tokie būtų surasti tai nebūtinai paaiškintų reiškinio atsiradimo priežastį.


   P.S. Jei neklystu esate katalikas ir jums turėtų būti žinoma, kad RBK neturi vienareikšmiškos nuostatos ar žydrumas įgimtas ar įgytas.

   Panaikinti
  3. Autorius pašalino šį komentarą.

   Panaikinti
  4. Kad homoseksualais tampama irodo ir kalėjimų sistema. Juk tuos vadinamus gaidžius prievartauja vierhai ,vadinasi jiems tai patinka

   Panaikinti
 6. Anonimiškas2019-05-16 14:55

  Gyvename makabriškais laikais, makabriškoje šalyje: prieš kelias dienas reikėjo rinktis iš devynių labai prastų kandidatų, dabar turime pasirinkti vieną iš dviejų labai blogų "konkurentų"... Kas toliau ir kuo tai baigsis?

  AtsakytiPanaikinti
 7. Manau, jau visi žino, už ką balsuoti ❎ už 10 dienų.

  AtsakytiPanaikinti
 8. Anonimiškas2019-05-16 18:21

  Kultūriniai marksistai stumia tą transvestitą į prezidento postą.

  AtsakytiPanaikinti
  Atsakymai
  1. pataisysiu: ten ne transvestitas bet transgenderis - jei pilnai: "Stambulinis arkliadantis transgenderis"

   Panaikinti
 9. Anonimiškas2019-05-16 18:46

  Islandai Eurovizioje - už Šimonkytę.

  AtsakytiPanaikinti
 10. Atsakymai
  1. Kaikurie ir šiaip kažkokie fanatikai, turbūt net patys nesuprantantys, už ką taip karštai palaiko konservatnikų partiją ir jos stumiamą arkliadantę. Lyg ir aršiai pasisako prieš pederastiją, bet kai pasakai, jog arkliadantė būtent už, tai išvadina melagiu vatniku, o kai pasisiūlai pateikti nuorodas į arkliadantės ar kitų konservatnikų pasisakymus ta tema, nutyla. :D Keista fauna.

   Panaikinti
  2. Autorius pašalino šį komentarą.

   Panaikinti
  3. Anonimiškas2019-05-16 22:04

   Nea, sistema Šimės nepraleis (FB yra geras postas apie jo išsireiškimus), be to, masonas jau išreiškė paramą masonui, todėl rinkimų baigts aiški.

   Panaikinti
  4. Autorius pašalino šį komentarą.

   Panaikinti
  5. Anonimiškas2019-05-17 13:23

   ons teenk labeeu

   Panaikinti
  6. Autorius pašalino šį komentarą.

   Panaikinti
  7. Anonimiškas2019-05-17 23:18

   Pra, Pikc, pra. Pasitaiko.
   Toliau jau aišku, kas bus: abiem atvejais - konfrontacija su Seimu, o prieš sekančius Seimo rinkimus - nauji gelbėtojai, tapsiantys Seimo dauguma.
   KAIP UŽKNISO ŠITA 30 METŲ BESIKARTOJANTI MUZIKA!!! - ir viskas per jau 30 metų Seime lindinčius sisteminius ir sąrašinius!

   Panaikinti
  8. Autorius pašalino šį komentarą.

   Panaikinti
  9. Anonimiškas2019-05-19 13:47

   Išvis negaliu suprasti, kaip tarptautinai demokratijos ,,prievaizdai'' ar ,,antstoliai'', jeigu išvis tokių esama, iki šiol Lietuvai neišsakė jokių pastabų ar neskyrė sankcijų dėl sąrašinių patekimo į Seimą sistemos.
   Juk faktiškai šitaip yra eliminuojami rinkėjų balsai, rezultatas- Seimo nariu tampa veikėjas, už kurį išvis nebalsuota arba kuris pralaimėjo rinkimus savo rinkiminėje apygardoje.
   Homsomolai, homjaunimas ir partijų senbuviai - sunku vartoti žodį ,,partija'', kuomet kalbama apie legalizuotas biudžetinių pinigų siurbėles, neturnčias nieko bendro su realia situacija valstybėje - apskritai neturi joki savarankiškų valstybės valdymo ir progreso idėjų, o dvejuose leftistiniuose portaluose nuolat pilamas ,,partinių'' rietenų srautas yra tik dirbtinai kuriama valstybingumo iliuzija.
   Juk šiandienėje Lietuvoje reali situcija yra pasibaisėtina - daugelio Seimo narių nekompetentingumas tiesiog liejasi per kraštus, jų dirbtinė formaliais terminais prifarširuota ir jokios realios reikišmės neturinti demagogija yra tik jų sotaus vegetavimo priedanga, o Lietuvoje ir toliau švaistomos milžiniškos mokesčių mokėtojų pinigų sumos išlaikyti šitokiems nevykėliams, neturintiems nieko bendra su realia Lietuvos problematika ir užsiimantiems vien tik asmeniniu praturtėjimu.
   Kaip į Lietuvos prazidentus gali balotiruotis veikėjas ar veikėja, savo darbinėje biografijoje be pateisinamos priežasties praleidęs ar praleidusi bent vieną Seimo posėdį arba, būdamas/būdama Seimo salėje, ištraukia savo e-kortelę iš elektroninės identifikavimo/balsavimo aparatūros? - jau vien už tokį pažeidimą turi būti tik vienas sprendimas: lauk iš Seimo visam laikui ir neleisti dirbti valstybinėse pareigose mažiausiai trejus metus bei visam laikui atimti teisę balotiruotis į valstybines pareigas.
   Leftistinė žinisklaida, triūbydama šitokiame kaukių baliuje, arba teisingiau - farse, stumiančiame Lietuvą į pražūtį, nesupranta, kad griūtis neaplenks ir jų, greičiau priešingai - nemokantys jokio darbo ir visiškai nesuprantatys realaus gyvenimo plepiai gali tapti pirmosiomis tokios griūties aukomis, o tada žmonės, kurie sąžiningu darbu užsidirbo savo ateitį, nuo jų nusigręš, nes bus priminta - ,,O ar atsimeni, kaip tada ir tada sakei tą ir tą?''
   Išvis baisu žiūrėti prekybos centruose už minimumą (360 eurų po mokesčių!! - IR TAI MĖNESIO ATLYGINIMAS EUROPOS SĄJUNGOJE!!) plušančias moteris ir paskritai sąžiningai dirbančius žmonės, o TV ir interneto portaluose matyti sočius bukagalvių dykaduonių snukius, kuriuose - anei lašo patriotiškumo, sąžinės ir žmoniškumo.

   Panaikinti
  10. Autorius pašalino šį komentarą.

   Panaikinti
  11. Anonimiškas2019-05-20 01:50

   ,,O kodėl turėtų?'' - jie ne ,,turėtų'', o privalo šitai daryti, nes tai yra jų darbas ir tiesioginė pareiga.
   Priešingu atveju demoratijos ,,Prievaizdus'' ir ,,Antstolius'' tenka pavadinti ideologiniu požiūriu angažuotomis instancijomis.
   Čia vėlgi neišvngiama klausti - kurie yra angažuoti ir kurie - ne?
   Jeigu sąrašiniai yra ,,ideologiškai teisingi'', tuomet klausimas - kieno atžvilgiu jie yra ,,ideologiškai teisingi''? - ar tų pačių demokratijos ,,prievaizdų'' ir ,,antstolių'' atžvilgiu?
   Jeigu taip, tuomet ar pasaulyje išvis egzistuoja bent koks demokratijos matas (ne vien tai, ką paveldėjome ir Antikos laikų Graikijos ir Romos) bei demokratijos identifikavimo teisinis mechanizmas? Jei taip - koks tas mechanizmas, kokia tai jurispurdencija, kur, kada ir kieno sukurta?
   Ar šios jurisprudencijos, kuri pagal savo darbo programą ir veiklos rezultatus privalo būti pavadinta demokratijos identifikavimo konstanta, padaliniai yra Lietuvoje?
   Jeigu yra - kas jiems Lietuvoje atstovauja?
   Jeigu tokų padalinių Lietuvoje nėra - kodėl?

   Panaikinti
  12. Autorius pašalino šį komentarą.

   Panaikinti
 11. Žmonių partija2019-05-16 20:35

  I. Šimonytė priėmė šimtatūkstantinę konservatorių paramą

  AtsakytiPanaikinti
 12. Anonimiškas2019-05-16 20:54

  Sveiki pederastai! Ateina ir jūsų siknom svente! Jusiske Kupranugarių gauja stumia į prezidentus. Darykit subines balių!

  AtsakytiPanaikinti
 13. Anonimiškas2019-05-17 07:59

  Paradoksas. Pažįstu vienus, kurie varė ant Grybauskaitės, o vėliau visa šeima nubalsavo už Ingridasą. Pasijutau nesuvokiantis pasaulio.

  AtsakytiPanaikinti
 14. Anonimiškas2019-05-17 08:32

  Kažkoks chaosas, panašu į siaubo filmą, matyt tie filmai atspindi dvikojo padaro perspektyvą.

  AtsakytiPanaikinti
 15. Anonimiškas2019-05-17 09:35

  "Baisėdamasis, kaip galima ŠITAIP nemąstyti, negaliu atsistebėti zombinančia masinės dezinformacijos priemonių galia."-------sako Pikc ir aš jam pritariu.Kodėl? per rinkiminį laikotarpį ne vieną kartą teko išgirsti tikrų tikriausių katalikų, dalyvaujančių kiekvienadieninėse šv.Mišiose, pasisakymus, kad balsuos už....... Šimonytę...atrodo , kaip žmogus begali būti toks aklas? Argi dar maža atskleista įrodymų ir parodymų, kas ten per pretendentė ir kokioms "vertybėms" atstovauja? Mąstančių žmonių padėtis šiuo metu labai nepavydėtina------- reikia rinktis iš dviejų labai blogų kandidatų.Nežinau, bet mano gerbiamas kunigas R.Grigas viename straipsnyje sako, kad blogybė vardu Nausėda yra mažesnė už blogybę vardu Šimonytė...

  AtsakytiPanaikinti
 16. Geri komentarai:)). Ypač "Stambulinis arkliadantis transgenderis".

  AtsakytiPanaikinti
 17. Skaitytojas2019-05-17 12:33

  Is pradžių ketinau nebalsuoti nė už vieną, o balsuoti tik už Radžvilą euroseimo rinkimuose, bet kai pamačiau, kokių asmenybių esama Šimonkės komandoje, apsisprendžiau iš karto. Bala nematė to šiltnamio.

  AtsakytiPanaikinti
  Atsakymai
  1. Autorius pašalino šį komentarą.

   Panaikinti
  2. Eisiu ir aš balsuoti. Jergoteliau, kad tik tos "lezbionkės" neišrinktų :(

   Panaikinti
 18. O ar nežinote,kad ir ji yra LGBT narė? Jau senai žinoma. IR dar iš satanistų draugijos...

  AtsakytiPanaikinti
 19. Anonimiškas2019-05-21 14:36

  Ar tikrai norite lesbietės Prezidentės, žmonės?

  AtsakytiPanaikinti
  Atsakymai
  1. Autorius pašalino šį komentarą.

   Panaikinti
  2. Čia jau savigarbos stoka, jei žmonės leidžiasi valdomi iškrypėlių. Ir ne vien savigarbos.

   Panaikinti
 20. Anonimiškas2019-05-23 13:40

  https://www.sarmatas.lt/05/zmones-neivertina-juos-supanciu-idiotu-galimos-zalos/comment-page-1/#comment-70733

  AtsakytiPanaikinti
 21. Normaliai tautai net pagalvoti baisu už iškrypėlių atstovę!...brrr

  AtsakytiPanaikinti
 22. Anonimiškas2019-05-26 14:18

  Na,ir kas ,kad priėmė?Skvernelį finansavo Karbauskis,anksčiau,renkant Adamkų,finansavo svarščikas,renkant Paksą ,finansavo Borisovas-kas per skandalas,jei Šimonytę oficialiai parėmė viena iš partijų?Viskas atvira,nieko paslėpto.Kažkas turi finansuoti rinkimų metu,taigi ,geriau jei žinome kas ,bet nesislepiama po migla,kad yra "nepriklausomas" kandidatas,o iš tikro...?Ūiuo atveju lengviau sukontroliuojama ,nei finansuoja šešėliniai rėmėjai.

  AtsakytiPanaikinti
 23. Anonimiškas2019-05-27 01:42

  Lietuva balsavo prieš LGBT kandidatę.

  AtsakytiPanaikinti

emo-but-icon

item