Vytautas Radžvilas dalyvaus Europos Parlamento rinkimuose (pasiskelbimo video)

propatria.lt nuotrauka  Vilniaus universiteto (VU) profesorius Vytautas Radžvilas su rinkimų komitetu „Vytautas Radžvilas: Susigrąžinki...

propatria.lt nuotrauka 
Vilniaus universiteto (VU) profesorius Vytautas Radžvilas su rinkimų komitetu „Vytautas Radžvilas: Susigrąžinkime valstybę“ dalyvaus šiais metais vyksiančiuose Europos Parlamento (EP) rinkimuose. Teksto apačioje (arba nuorodoje) rasite Vytauto Radžvilo spaudos konferencijos vaizdo įrašą.

Savo sprendimą pranešęs vienas iš Sąjūdžio steigėjų tvirtina, kad į rinkimus eina su kokybiškai nauja politinio veikimo koncepcija.

Pristatydamas komiteto idėjas VU profesorius sako, kad politologinė analizė rodo, jog greitu laiku EP taps bene svarbiausia vieta priimant esminius sprendimus. Tai, argumentavo V. Radžvilas, ir yra priežastis, kodėl taikomasi ne į Seimo ar Prezidento, bet į EP rinkimus. 

„Daugelis galvoja, kad galbūt kam nors reikėtų dalyvauti prezidento rinkimuose, artėja Seimo rinkimai. Apsisprendimą dalyvauti būtent Europos Parlamento rinkimuose lėmė politologinė analizė, kuri aiškiai rodo, kad Europos Parlamento rinkimai yra ir svarbiausi, ir galų gale atveria daugiausiai galimybių pasitarnauti Lietuvos valstybei“, – ketvirtadienį Eltoje surengtoje spaudos konferencijoje sakė V. Radžvilas.

Visgi jis pripažino, kad kol kas EP nėra įtakinga institucija, tačiau, jo nuomone, greitai tokia situacija turėtų keisis.

„Europos Parlamentas taps vieta, kurio svarba prilygs liaudies deputatų suvažiavimui prieš 30 metų. Europos Parlamentas taps vieta, kurioje iš esmės spręsis būsimosios Europos Sąjungos sąrangos ir likimo klausimas“, – sakė V. Radžvilas. 

Jo nuomone, dėl šios priežasties labai svarbu, kad į EP būtų deleguojami žmonės, kurie supranta „virš Europos pakibusią egzistencinę grėsmę“.

„Nesunku suprasti, kad prezidento institucijos reikšmė ir svoris Lietuvoje visiškai priklausys nuo būsimosios Europos Sąjungos sąrangos (...) Jeigu įsitvirtins vadinamosios federalizacijos koncepcija, tai kalbant tiksliai politologiškai, mes rinksime ne Lietuvos Respublikos prezidentą, o gana ribotus įgaliojimus turintį Europos Sąjungos vyriausiąjį administratorių, vartojant seną terminiją vaizdingai galima pasakyti – gubernatorių“, – kalbėjo V. Radžvilas. 

Nors VU profesorius nevengė lyginti ES ir Europos Parlamento su Sovietų Sąjunga, visgi, tvirtino jis, Lietuvai egzistenciškai svarbu išlaikyti Europos Sąjungą veikiančią. Pasak V. Radžvilo, krizę ir demokratinį deficitą lemia ne pati ES idėja, tačiau tai, kaip ji yra įgyvendinama. 

„Dabartinė Europos Sąjungos santvarka yra dabartinės krizės priežastis. Ji reikalauja labai rimtos pertvarkos ir mūsų pareiga padaryti viską, kad ši pertvarka baigtųsi tiek pačios Europos, tiek Lietuvos naudai“, – kalbėjo V. Radžvilas. Pasak jo, kai kuriais atžvilgiais ES atrodo net blogiau nei XX a. pabaigoje subyrėjusi Sovietų Sąjunga. 

„Mes labai nemėgstame lyginimo su Sovietų Sąjunga, bet galiu pasakyti, kad šiandien Europos Parlamentas, demokratijos požiūriu, bent jau formaliai, atrodo prasčiau už buvusią Sovietų Sąjungos Aukščiausiąją tarybą“, – kalbėjo profesorius, pabrėždamas, kad ES šiuo metu nėra tinkamai atstovaujamos mažosios valstybės. 

V. Radžvilas neatskleidė, kokios pavardės nuo komiteto atsidurs kandidatų į EP sąraše. Profesorius įvardino tik žmones, kurie šiuo metu dalyvauja komitete ir, pasak jo, galbūt atsidurs kandidatų į EP sąraše. 

V. Radžvilo teigimu, komitetą sudarys daugiau negu šimtas žmonių. Prie komiteto prisijungė rezistentai ir disidentai vyskupas Jonas Kauneckas, kunigas Robertas Grigas, sesuo Nijolė Sadūnaitė, partizanas Jonas Kadžionis, Petras Plumpa. Tarp komiteto narių ir Sąjūdžio veikėjai – Bronislavas Genzelis, Romas Gudaitis, Bronius Leonavičius, Romas Pakalnis, politologas Vytautas Sinica, menininkė Jurga Lago.

Komiteto veiklą koordinuos ir rinkimų štabui vadovaus Martynas Katelynas. Jis atkreipė dėmesį, kad komitetui oficialiai pateikus registracijos dokumentus Vyriausiajai rinkimų komisijai (VRK), pradės veikti komiteto rinkimų svetainė www.radzvilas2019.lt, taip pat Facebook paskyra „Susigrąžinkime valstybę“. Visi, norintys prisidėti prie Vytauto Radžvilo telkiamos komandos, kviečiami parašyti adresu [email protected] . Norintiems paremti komiteto veiklą, rekvizitai bus paviešinti komiteto interneto svetainėje po įsiregistravimo VRK.  

Lietuvoje rinkimai į EP vyks gegužės 26 dieną.Susiję

Vytautas Radžvilas 5155135322672640175

Rašyti komentarą

42 komentarai

Ultrakrikscionis rašė...

Uz Radzvila!

Anonimiškas rašė...

Dabar aišku kodėl Radžvilas taip neigiamai nusiteikęs prieš ES, bet niekada nesiūlo iš jos išstoti.

Anonimiškas rašė...

Jis nėra nusistatęs prieš ES, o nusistatęs prieš eurofederalistinį projektą, kuris iš šalių narių atimtų suverenitetą. Klausykite ir skaitykite, o ne remkitės klišėmis.

Sėlis rašė...

Labai šaunu, paremsiu. :)

Anonimiškas rašė...

Radžvilas, kaip ir visi kiti sveiko proto žmonės, nusistatęs prieš kelis užkalkėjusius ideologus, manančius, kad jie gali diktuoti savo nesveiku protu šimtams milijonų žmonių, ir stumiančius savo diktatą. Tautos svarbiau už kelis fanatiškus ideologus. Tegu eina gydytis radikulito. Barosas maoistas, Junkeris komunistas ir dar su korupcijos šleifu iš Liuksemburgo, Merkel su štazi šleifu ir hipertrofuotu kaltės jausmu, kuris niekur neveda.
Džiaugiuosi, pagaliau bus veiksmas, ne tik straipsniai. Prognozuojama, kad tokių politikų frakcija naujame EP pagal dydį bus antra po socdemų, kurie, kaip žinia, irgi yra fanatiški JEV ideologai. Gaila, kad nebus britų. Jie būtų stipri parama demokratizuojant ES valdymą.

Sėlis rašė...

Liepti tokiam klausyti ir skaityti, tai kaip liepti karvei skraidyti.

Anonimiškas rašė...

Neskaičiau nei vieno straipsnio kuriame Radžvilas girtų ES. Gal galėtumėte kokią nuorodą įdėt, kad galėčiau klausyti ir skaityti, o nesiremti tik tuo ką matau.

Anonimiškas rašė...

Tai puiku, reikia šviežio oro, kitaip pasmirs, visada nevėdinama patalpa įgauna blogą kvapą.

Audrius rašė...

Puiku. Paremsiu, kiek galėsiu, ir aš. Kad tik pavyktų ir ne tik jį vieną, bet ir kelis bendraminčius išrinkti. Sėkmės!

Sėlis rašė...

Jei ir būtų už ką girti, kokia to prasmė? Reikia problemas viešinti, kurių begalė, ir spręsti, o ne ieškoti dėl ko pasiseilėti. Jei taip norisi seilėtis, tam yra delfių “vunderkindai” ir žmonių partijos šobla, kuriems viskas ore.

Anonimiškas rašė...

Supratau, nuorodų nebus. Nes jų nėra.

Sėlis rašė...

Taip, nėra, ir ką tu į tai? Kas yra, negalima kritikuoti šventos karvės? Kritika = Litexit? Kodėl p. Radžvilas turi girti ES, jei dabartinė neomarksistinė politika yra destrukcinė ir pražūtinga? Tu mąstai kažkiek ar ne? Jau nurodžiau, kur ropoti, jei seilėtis nori.

1Chingishan rašė...

Gerai.

Anonimiškas rašė...

Tai jeigu Radžvilas nemato nieko gero ES, tai kodėl nesiūlo išstoti?

Sėlis rašė...

Tu čia specialiai provokuoji keiktis tokiais bukais klausimais? Ar tiesiog pats esi bukas iki kaulų smegenų?

Pikc rašė...

Sėli, šita fauna mąstyti iš esmės yra neįgali - nereikalaukite neįmanomo. ;)

Anonimiškas rašė...

Klasikinis populistų nusišnekėjimas, kuomet nėra argumentų, tuomet visus vadiname kvailiais, nes gal nepastebės, kad neturim ką pasakyt.

Anonimiškas rašė...

Anonimiškas 23.23, pateikike nepopulistinį nenusišnekėjimą. Tuomet bent jau jūsų argumetnai bus aiškūs. O tada pažiūrėsime.

Anonimiškas rašė...

Būtų neblogai, jeigu balotiruotųsi ne vien V.Radžvilas, bet ir keletas jo bendražygių. Labai svarbu, kad lietuvių tautai ES atstovautų tikros patriotinės Lietuvos jėgos.

Sėlis rašė...

Anonimiškas 2019-02-02 23:23

Troli, neapsimetinėk šlanga bei nesidaryk gėdos, pasinaudok ta vienintele po išplovimo likusia smegenų ląstele geresniam tikslui, o ne tik “kitatikių” puldinėjimams, ir paimk bei perskaityk p. Radžvilo tekstus, o ne tik antraštes. Matau, kad tu čia blūdiji komentaruose visai neskaitęs p. Radžvilo tekstų bei provokuoji beprasmes diskusijas. Kas tau iš to? Juk tose diskusijose pasirodai kaip paskutinis debilas. Ar čia tokia mazochizmo forma? Dūchinamas jauti malonumą? Jei per sunku skaityti, duosiu porą užuominų: p. Radžvilas laiko ES, kaip ir NATO, Lietuvos saugumo garantais, sieks pertvarkos, pasitarnausiančios Europai bei Lietuvai, viskas dėl naudos Lietuvai... Tai kodėl jis turi siūlyti išstoti........? Nagi, jomajo, junk junk tą vienišą ląstelę, mankštink mankštink!

Anonimiškas rašė...

Nu grynai, kaip ir sakiau. Jokių argumentų tik prasivardžiavimas kalėjimo slengu.

Anonimiškas rašė...

Uz zemes referenduma surinkau 500 parasu, bet Radzvilui (reikes 10 tukst. parasu)netalkinsiu ir niekam nepatariu...Kodel? Jis su Sinica ir forumais paliko ant ledo Juozaiti viena grumtis su olig.-nom. santvarkos kandidatais ir, be to, nesuvokia zmoniu vertes...Jo pastoriu kompanija veikiausiai net nesurinks parasu, nes org. gebejimu , deja, nulis ,o su prezidentine Juozaicio kompanija nerado bendros snekos del savo pasikelimo .Niekas jam nerinks parasu, o Juozaiciui- surinks...

Velnio advokatas rašė...

Žmogau, atsipeikėk. Juozaitis nėra išeitis. Svetimiems interesams tarnaujanti marionetė, pastatyta suburti tokius nesusipratėlius kaip tu.

Anonimiškas rašė...

Pašnekovas pritrūko lietuviškų žodžių savo žodyne?

Sėlis rašė...

������

Anonimiškas rašė...

Smagu girdėti. Atkrito rūpestis už ką balsuoti. Dabar viskas aišku.

nemo rašė...

Kandidatuoti gali visi. Gi suprantame, kad Radžvilui nėra svarbu 8,5 tūkstančio eurų alga ar 24 tūkstančiai per mėnesį (jauniems ir gabiems, jau dabar padedantiems) patarėjams. Mes gi tikime, kad šis šaunus ir teisingas euroskeptikas pakeis tą neteisingą piliečių pinigus siurbiančią ir biurokratinę struktūrą. Iš vidaus, taip sakant.

Pikc rašė...

Kiekvienas mąsto pagal savo vertybių (šiuo atveju - "viartibiū") skalę. ;).

Anonimiškas rašė...

Šiuo atveju Juozaičio interesai nesikerta su Radžvilo. O dėl Juozaičio negaliu šaukti Ūra. Jis kažkuo primena Rudį. Songaila pas jį irgi ne visai malonus tipas, mokantis laikytis vandens paviršiuje. Nepatinka ir kažkokio tėvo Stanislovo garbininmas. Taip pat Juozaitis šiomis dienomis suskubo vesti rusę bažnyčioje, kad tapus prezidentu niekas neprikaišiotų ir reikia gauti bažnyčios palaikymą (jei pas mus bažnyčia išvis sugeba ką nors palaikyti). Kitaip sakant vyksta asmenybės prisitaikymas prie sumanyto plano ir kiek tame yra vidinio poreikio, lieka iki galo neaišku.

Man taip pat neaiški Radžvilo pozicija dėl buvusių žemės, atominės referendumų, euro, skalūnų ir padofilijos. Jis niekada apie tai nepasisakė (matyt ir taip buvo problemų išsilaikyti darbo vietoje dėl savo pozicijos). Įdomu ir ar toliau nepasisakinės? Atsargumas gėdos nedaro, bet tai gali būti ir pozicijos nebuvimas.

Anonimiškas rašė...

Nemo, nori daug pinigų? Eik ten, kur daug moka. Kam tau čia vargti? Be to, paskaičius tavo pasisakymus, neįmanma nepaklausti: o ką tu darytum su pinigais, net jei jų turėtum labai daug? Ir ko pats neini už tuos 24 000 per mėnesį?

nemo rašė...

Sistemoje puikiai tarpstantys antisistemiški kovotojai nėra naujiena nei Lietuvoje, nei pasaulyje.

Aš netikiu Radžvilo nauda europarlamente. ES struktūras keičiamos ne ten ir ne taip. Lik kur esi, būk pranašu, augink kantriai naują kartą, pasimirk ramiai, ir gal tada iš dangiškųjų sferų kažkada pamatysi, kap tavo augintinis tapo valstybės vadovu, kuris kreipia valstybės krypti tavo manymu reikalinga kryptimi, darant įtaką ir ES struktūroms.

O ką gali padaryti vienas euroskeptikas ten? Prisijungs prie tų kelių šustausko tipo klounų , kurių irgi ten yra? Nesolidu. Prisijungs prie rimtų jėgų, bet tada reikės ir balsuoti atitinkamai? Nesolidu. Balsuos vien taip, kaip jam atrodo, nesivienydamas ir neieškodamas kompromisų? Nesolidu.

Man rodos motyvai yra paprastesni. Pavargo Radžvilas, nusivylė, nebekovoja, jaučiasi stumiamas iš universiteto, nebeįsileidžiamas, marginalizuotas, persekiojamas. O štai pasižiūri į kokį europarlamentarą Saudargą, kuris NIEKO NEVEIKIA, tačiau turi didžiulį butą, didžiulę algą, apmokamus skrydžius, statusą ir prestižą, ir pagalvoji - tai juk aš nebūčiau prastesnis, tiek laiko turėdamas dar ir naują knygą parašyčiau, ar ne Radžvilai?

Ir tai galima žmogiškai suprasti. Kaip ir tikrą poreikį pakeisti aplinką. Tačiau vienas dalykas yra suprasti nuvargusį pranašą ir nusivylusį tautos žadintoją, o kitas - pasiųsti jį dirbti į instituciją, kuria jis nelabai tiki, visam tam kainuojant ne vieną šimtą tūkstančių eurų.

Geriau jau ten važiuoja ne pensininkas, o koks pusjaunis politikas, kuris apsitrins, supras kaip veikia struktūra, vėliau panaudos žinias šalies politikoje.

Pikc rašė...

Nepatogu kartotis, bet matau, kad reikia priminti: kiekvienas mąsto pagal savo sugedimo laipsnį. Nereiktų SAVO mąstymo būdo ir "viartibiū" automatiškai priskirti KITIEMS ir tai pateikti kaip realybę, o ne savo fantazijas. ;)
Antra vertus, neatmesčiau ir demagoginių tikslų - t.y. bandymo atbaidyti palaikančiuosius postringavimais iš serijos "jis taj, žinokit, tik valdžios ir turtū nori, vat!". Pastarąjį įspūdį dar labiau sustiprina nusišnekėjimas apie "klounus-euroskeptikus", kai "euroentuziastas" Junkeris jau seniai virtęs vaikščiojančiu anekdotu. ;)
Šiaip, žmogiškai, aš irgi liberastus suprantu: eurosajūzo parlamento rinkimo rezultatai jiems visai pagrįstai kelia nerimą, tad ir stengiasi pagal išgales išlaikyti status quo - pvz. raginimais permainų siekiantiems nieko nedaryti, o leisti "suprantantiems, kaip veikia struktūra", toliau Europą "vesti į šviesų homunistinį rytojų". ;)

Audrius rašė...

Pagal Nemo, tai Radžvilui ne vieta europarlamente, nevertas jis ir to atlyginimo :( Geriau blinkeviciutes, andriukaiciai. Jiems ta alga kaip tik, o gal ir mažoka.... Aš manau, kad Radžvilas vertas daugiau, nei keli mano paminėti asmenys sudėjus kartu.

1Chingishan rašė...

to velnio advokatas
kokiems gi interesams dirba Juozaitis degenerate tu?
O kad Radžvilas su propatria neremia Juozaičio- tai jiems garbės tikrai nedaro.
Bet kuriuo atveju privalo Lietuva rinktis Juozaitį kaip prezidentą, o Radžvilą rinkt kaip europarlamentarą. Kuo daugiau vienodai mastančių ir moralių judėjimų tuo geriau. Aš net neabejoju kad kitame seime neliks nei socdemų, nei liberastų (+ tokios tvarkos ir teisingumo)o koncervai bus liberastiškiausia partiją iš tų naujų kurios atsiranda. Taip kad kitas seimas konkuruos savo konservatyviškumu ir ten jau kalba apie visokias pederastų teises tikrai nebeis.

nemo rašė...

Audriau, ne tai, kad nevertas. Priešingai, geriau Radžvilas nei Blinkevičiutė ar Uspaschikas, ar Guoga.

Aš sakau ką kitą: Radžvilo ambicija, jei taip galiu pasakyti, buvo naujos kartos politologų užauginimas - tautinių mąstytojų. Kodėl naujos kartos, jei turime jau tokių mąstytojų? Pavyzdžiui Maceina?

Todėl, kad prieš tai buvo tautiniai mąstytojai tautiniame-nacionalistiniame kontekste. Pasaulis buvo tautinių valstybių pasaulis.


O dabar reikia tautinių mąstytojų globaliame kontekste. Nes dabar net pienininkė iš mano kaimo kas antrus metus atostogauti į Europą (Venecija, Madridas....) skrenda, nes prasidėjo naujas tautų kraustymosi etapas, nes naudojamės globaliomis virtualiomis technologijomis, kurių serveriai Amerikoje ar Vietname, nes iš Aliexpress parsisiunčiame iš Kinijos dviračio detalę ir sumokame eurui mažiau nei "Senukuose", nes kalbame keliomis kalbomis ar bent angliškai ir susiduriame su dešimtimis pasaulėžiūrų per savaitę. Kai Maceina dar siuntėsi knygas vokiškai ar itališkai, o daugumai to laiko bendrapiliečių lietuviškai spausdinta knyga iš Karaliaučiaus buvo buvo išsilavinimo viršūnę, aš per 10 minučių galiu parsisiųsti dešimties geriausių autorių kokia nors tema "PDFefus".

Kaip tokiame kontekste dar būti tautiniu mąstytoju? Kaip pats Radžvilas, kurio knygų citavimo ir išnašų aparate KITŲ TAUTŲ autoriai sudaro absoliučią daugumą, gali būti vadinamas tautiniu mąstytoju, o ne kitų mąstytojų, klasikinių ar tautinių, doktrinos importuotojų ir adoptuotojų Lietuvoje?

Taigi, Radžvilo darbas ėjo šia kryptimi: ugdyti tautiškumą globališkume. Kruvinas ir nedėkingas Sizifo darbas, koks yra bet koks ėjimas prieš srovę ir neaišku ar dar kada atsipirksiantis. Tačiau, galima sakyti, pranašiškas ir pasiaukojantis.

Siekį išvažiuoti į Briuselį penkiems metams, gyventi taip, kaip gyvena globalistas Guoga ar tikrai ne tautininkas Uspaschikas, gauti 6-8 kartus vidutinę algą viršijantį atlyginimą ir visas tas privilegijas, kuriomis garsėja eurobiurokratai, įsivaizduoti, kad kažką gali pakeisti toje milžiniškoje regioninėje-globalioje struktūroje, kurios nepakeitė net ir toks milžiniškas ir už Radvilą milijoną kartų daugiau sveriantis procesas, kaip Brexitas - visa tai vertinu, kaip pasidavimą ir savo misijos atsisakymą.

Tautinis mąstytojas nebemato prasmės ar galimybių dirbti su savo tautiečiais, savo tautos viduje ir savo tautos teritorijoje.

Prasmingiau, kad jis būtų europarlamente? Nemanau. Nemanau, kad ten turėtų būti avantiūristai guogos ir uspaschikai. Nemanau, kad ten turi būti pensininkai saudargai. Tegu ten eina pusjauniai kadrai iš socdemų, valstiečių ar konservų, apsitrina, grįžta į Lietuvą, ir padirbėję seime ar ministerijose po kokių 15 metų tampa rimtais politikais. Tokiems ten vieta.

1Chingishan rašė...

tu net nesupranti apie ką kalbi. visas pederastijas įteisina visoje europoje tas ES parlamentas- jei ten apsitrins visokie koncervų, socdemų ar liberastų jaunimėlis- tai nebebus net kur grįžti. ES dabar pagrindinė institucija- ir ten turi dirbti pagrindiniai žmonės. Lietuvoj net prezidentas nieko nereiškia be ES pritarimo. Tavo pamąstymai kad Radžvilo noras tapt parlamentaru - yra kažkokios misijos atsisakymas- tai nieko nesuprantančio idioto pezalai.

nemo rašė...

Matai, kai žmogus pareiškia, kad ES "įteisino pederastijas" ir kad čia "pagrindinė institucija", tai kitas žmogus, kuris labiau stebi šiuos procesus, kaip jie plečiasi, kokios yra institucijų kompetencijos, kokios yra taisyklės, procedūros ir paskirstymas ir t.t. supranta, kad kalba su protiniu nykštuku, kurio pagrindinė savybė yra būti rėksniu.

Tu esi toks kvailas, kad net neskaitai paties Radžvilo, prognozių jog "greitu laiku EP taps bene svarbiausia vieta priimant esminius sprendimus."


TAPS? Reiškia dabar nėra. Vienintele vieta? Ko gero ne. GREITU LAIKU? Kada visos ES narės dėl to susitars? Stebint kaip ten juda procesai, tai gali būti dar kokia keliolika metų. Kai Radžvilas savo kojom nebepaeis. Ir šiaip - tai prognozės. Gali būti visai kitaip.

Tai ką jam veikti ten ŠIUO METU vietoje, kur esminiai sprendimai NEPRIIMAMI, bet gyvenimas tai visai nieko, ar ne, nykštuk ir rėksnį?Pikc rašė...

"jei ten apsitrins visokie koncervų, socdemų ar liberastų jaunimėlis- tai nebebus net kur grįžti" - tai gal būtent dėl to jis taip ir kalba? ;)
Nes jei į sajūzo parlamentą susirinks NE liberastai - įskaitant ir Lietuvos atstovus (ko dar nė karto nėra buvę), tai jau bus negerai, netolerantiška. ;)
O dėl "švento reikalo" galima ir V. Radžvilo mintį iškreipti (čia dėl esminių sprendimų). ;)

1Chingishan rašė...

Nykštukas pas tave triusikuose debilėli.:))) toliau jis savo 5oko pezalus čia rašinėja- net diskutuot nėra čia apie ką ir su kuo. Niekam nei tavo nei tokių kaip tu nuomonė neįdomi- taip kad pasilaikyk ją prie savęs.

nemo rašė...

:) Tavo įdomi gal? Kuo? Ką tavo komentarą perskaitęs žmogus gauna, išskyrus bukai išreikštą buką emociją, kad esi prieš ar už kažką? Na ir dar tai, kad mėgsti žiūrėti kas kitų triusikuose?

1Chingishan rašė...

nors tau atsakinėt per daug garbės - bet tiek to atsakysiu: "tavo 3 centų pąmastymai pasako, kad kas pas tave triusikuose - lygiai tas pats ir tavo kaukolėje. :D "

Anonimiškas rašė...

Nemo, pasiūlyk savo kandidatus į Europarlamentą ir aprašyk, koks, tavo manymu, turi būti Europarlametno narys. Tada bus aiškiau.

item