Patriotinis jaunimas kviečia į šventinį Vasario 16-osios liepsnų maršą!

2019 m. vasario 16-ąją jau antrus metus iš eilės patriotiškai nusiteikęs jaunimas iš sambūrių „Pro Patria“ ir „Kryptis” organizuoja žygį ...

2019 m. vasario 16-ąją jau antrus metus iš eilės patriotiškai nusiteikęs jaunimas iš sambūrių „Pro Patria“ ir „Kryptis” organizuoja žygį su deglais reikšmingiausiai Lietuvos laisvės datai paminėti. Renginys prasidės Vasario 16 dieną, 18 valandą, nuo Vilniaus Aušros Vartų. Socialiniame tinkle Facebook sukurtas įvykio puslapis, kuriame gali registruotis ir draugus pakviesti planuojantieji dalyvauti šventiniame žygyje.

„Prieš 101-erius metus, 1918 m. vasario 16-ąją, sukurta moderni tautinė Lietuvos valstybė, kuri nuo pat gyvavimo pradžios buvo priversta nepaliaujamai kovoti už savo nepriklausomybę, o ją sukūrusi lietuvių tauta – ginti savo teisę laisvai gyventi iš protėvių paveldėtoje žemėje. Būtent todėl šios datos minėjimas simbolizuoja ne tik tautinės valstybės pradžią, bet ir visų jos laisvę gynusių ir dėl jos pasiaukojusių piliečių atminimą“, - skelbia renginio organizatoriai.

„Šį kartą laisvės šventė bus ypatingos reikšmės. Šią Vasario 16-ąją bus minimas 70-asis Lietuvos Laisvės Kovos Sąjūdžio (LLKS) deklaracijos jubiliejus. Šios deklaracijos signatarai, lietuvių partizaninio pasipriešinimo vadai, tuomet pasiuntė pasauliui ir ateities kartoms aiškią žinią – iš pasaulio politinio žemėlapio pavergėjų ištrintos Lietuvos valstybės idėja tebėra gyva, ji niekada nemirs laisvę susigrąžinti trokštančios ir dėl jos krauju plūstančios šalies patriotų protuose iš širdyse. Deklaracija buvo tarsi amžinoji ugnis, nenustojusi degti net tamsiausią tautai valandą. Ji simbolizavo ir liudijo Lietuvos valstybės tęstinumą ir valią atgimti“, - akcentuojama kvietime.

„Visų pirma, tai bus šventinė eisena, skirta įprasminti tautos laisvę ir jos gynėjų atminimą. Šią eiseną organizuoja jokioms partijoms nepriklausantis patriotiškai nusiteikęs jaunimas, norintis šventiška tautine dvasia dalintis su miestiečiais ir miesto svečiais. Todėl eisenoje, nepriklausomai nuo politinių pažiūrų, kviečiami dalyvauti visi tautos laisvę mylintys bičiuliai“, - pabrėžia organizatoriai.

Kvietime pabrėžiama, kad pastarieji mėnesiai Lietuvos vidaus politikoje buvo itin įtempti ir nusėti įvairiais skandalais bei itin intensyviomis rietenomis tarp skirtingų grupių, tačiau ši eisena nėra skirta protestui prieš Seimą, partijas ar valdžią apskritai.

„Visų pirmą tai yra šventinė eisena. Jos tikslas kaip tik ir turėtų būti atsiribojus nuo kasdienių politinių batalijų ir susivienijus paminėti tautos laisvės prasmę, prisiminti ir atiduoti pagarbą jos gynėjams, ypač prieš 70 metų partizanų paskelbtą nepriklausomybės deklaraciją. Yra laikas protestams ir yra laikas šventėms. Manome, kad ne tik protestai, bet ir tinkamas valstybei reikšmingų datų įprasminimas gali prisidėti prie teigiamų pokyčių šalyje. Juk visi geri politiniai darbai prasideda nuo suvokimo, kokios valstybės dalimi esi, iš kur esi kilęs, ir kokia tavo tautos egzistencijos prasmė“, - komentuoja vienas organizatorių Jurgis Kudlinskas.


Susiję

Įvykiai 4027836090591722267

Rašyti komentarą

8 komentarai

Skaitytojas rašė...

Šaunuoliai, labai gerai. Pernai, deja, negalėjau dalyvauti (sirgau), bet gal šiemet galėsiu.

Anonimiškas rašė...

Liepsnų Maršas - tai šventa pareiga kiekvieno lietuvio prisiminti visas sudėtas aukas ant mūsų Laisvės aukuro ir realiai savo esybe pajusti, kad VISI žuvę ir išėje Anapilin laivės kovotojai mus stebi iš anapus ir šiandien KARTU su mumis ŽYGIUOJA mūsų Liepsnų Maršo žygyje.
Taip pat būtina griežtai pasakyti šianien valdančiai Vilnių galvai, o tiksliau pusgalviui Šimašiu (vagių partijos atstovui), kad NEDRĮSTŲ LUKIŠKIŲ aikštėje statyti bunkerio. Mes, mokesčių mokėtojai nesutinkame ir neleidžiame jam mūsų pinigų švaistyti savo iškrypusioms fantazijoms. Piešingu atveju jis turės atsakyti savo ASMENINIU turtu. Tegu Liepsnų Mršas būna ne tik atminties, bet ir praktinės veiklos ir kovos manifestacija! Visi suprantame, kad kova už Laisvę dar nesibaigė ir įgyja naujas formas. Tepadeda mums Dievas!

Valentinas Šapalas rašė...

Tikrai taip. Ateikime visi ir tuo parodykime, kad esame Tauta, lietuvių politinė Tauta. Ir ši žemė yra mūsų. Ir mes ją ginsime, kaip gynėme iki šiol.

Anonimiškas rašė...

Ačiū organizatoriams.

Anonimiškas rašė...

Gerai eiti reikia, nes stovintis vanduo genda.

RobertGfinance rašė...Project Funding and Banking Instrument Such As {(BG/SBLC/LC/DC/MTN)} for lease and purchase


Sir

I am a financial consultant and have a very good and reputable Provider of some bank instruments we can only deliver fresh cut cash backed lease bank instrument {(BG/SBLC/LC/DC/MTN)} to you in accordance to our terms and condition. Our bank instruments can serves as collateral as the case may be, which will enable you get loans from your bank so as to embark on any projects such as Aviation, Agriculture, Petroleum, Mining, Telecommunication, Construction of Dams, Real estate, Bridges, Trading, Importing and exporting and Other Turnkey Project (s) etc.

Also these instruments can be put in PPP, etc. Please do let me know of your willingness to proceed and I will email you our terms and condition upon request.

Contact :Robert Glen
Email: [email protected] / [email protected]
Skype: [email protected]
BROKERS ARE WELCOME & 100% PROTECTED!!!


RobertGfinance rašė...GENUINE BANK GUARANTEE (BG) AND STANDBY LETTER OF CREDIT (SBLC) FOR LEASE AT THE LOWEST RATES AVAILABLE. OTHER FINANCIAL INSTRUMENTS SUCH AS MTN, CD, DLC, PB ARE ALSO AVAILABLE.

I am direct to a provider who has recently issued banking instruments for a couple of my clients the provider is 100% check-able you can do your due diligence on them. I personally know the provider.

Our instruments are only from triple 'a' rated banks and we issue from $1M to $5B . The provider is 100% verifiable. If you are genuinely seeking bank instruments. Contact me and i will furnish you with details.

They deal with issuing of instruments such as Bank Guarantee and Standby letters of credit also Letters of credit. I only want serious buyers then i will put you in touch with the provider directly.

- Bank Guarantee (BG)
- Standby Letter of Credit (SBLC)
- Direct Line of Credit (DLC)
- Medium Term Note (MTN)
- Letter of Credit (LC)
I will be glad to share with you our working procedures.
Contact :Robert Glen
Email: [email protected] / [email protected]
Skype: [email protected]
BROKERS ARE WELCOME & 100% PROTECTED!!!

Danutė rašė...

Mindaugas Šerna :
#Etiketės kurios skaldo
Tikrasis susiskaldymas įvyksta tada, kai žmonės ima save tapatinti su pasirinkta etikete - partija, judėjimu..ir nutolsta nuo esmės - i d ė j o s ar idealų, kuriuos visai nesenai išpažino.
Jie tada klausia : - Tu su mumis ar ne su mumis?
Tie, kurie eina su idėja širdyse - tokie klausimai nekyla.
Tokie klausimai kyla tik žmogui su etikete.
Etiketė, tarytum raištis ant akių, kurio paskirtis nutraukti žmones nuo idėjos ir įtraukti į siaurą partijos, judėjimo koridorių, kuriame tik savi, tokie pat su etiketėmis.
Kas tau svarbiau?

https://www.facebook.com/photo.php?fbid=2066236463676053&set=p.2066236463676053&type=3&theater

item