A. Merkel paskelbė nebedalyvausianti ateities rinkimuose

Vokietijos kanclerė Angela Merkel šiandien paskelbė nebesieksianti perrinkimo į kanclerės postą 2021-aisiais metais, kuomet baigsis jos k...

Vokietijos kanclerė Angela Merkel šiandien paskelbė nebesieksianti perrinkimo į kanclerės postą 2021-aisiais metais, kuomet baigsis jos ketvirtoji valdymo kadencija.

Nuo 2005-ųjų kanclerės postą užėmusi A. Merkel šiandien Berlyne vykusios spaudos konferencijos metu teigė: „Šiandien atėjo laikas man pradėti naują etapą“. „Ši ketvirtoji kadencija yra mano, kaip Vokietijos Federacinės Respublikos kanclerės, paskutinė kadencija. Kitų Bundestago rinkimų 2021-aisiais metu aš į kanclerės postą nekandidatuosiu. Aš daugiau nebekandidatuosiu į Vokietijos Bundestagą, aš nebenoriu siekti jokių politinių postų“, – sakė A. Merkel.

Konferencijos metu A. Merkel taip pat pabrėžė, kad po 18-os metų trukusio valdymo pasitrauks ir iš Krikščionių demokratų sąjungos (CDU) pirmininkės posto ir nedalyvaus šių metų gruodį vyksiančiuose partijos pirmininko rinkimuose.

Apie šiuos sprendimus A. Merkel paskelbė po to, kai jos vadovaujamos valdančiosios koalicijos partijos, lyginant su praėjusiais rinkimais, patyrė dideles nesėkmes šį mėnesį vykusiuose regioninės valdžios rinkimuose.

Parengta pagal užsienio žiniasklaidos informaciją.

Susiję

Pasaulis 2702406537333895148

Rašyti komentarą

 1. Anonimiškas2018-10-29 21:55

  Ar tai reiškia, kad ji išsižada ir savo „mylimų vertybių“? Kaip tada begyvensi? O tai kam tada visa laiką jas populiarinai?

  AtsakytiPanaikinti
  Atsakymai
  1. Manau, jie tiesiog apsidraudė nuo fiasko, ir tiek. Nors, atsižvelgiant į sudarkytą vokiečių mentalitetą, visai nenustebčiau kad rinkimų atveju ji dar visai nemažai balsų gautų...

   Panaikinti
 2. Anonimiškas2018-10-30 09:47

  Gal merkel nusitaikė į junkerio krėslą?

  AtsakytiPanaikinti
  Atsakymai
  1. Anonimiškas2018-11-01 23:55

   Vargu. Nors leftisitnė propaganda ir stengiasi vis dar palaikyti Merkel, bet ir leftistai negai nematyti, kad A.Merkel - arba F.Timmermanso - tapimas ES adovais tik dar labiau pagreitintų patriotinių Europos jėgų įsitvirtinimą. Leftistų šūkalojimai apie ,,populizmą'' taip greitai nenutils, tai savaime aišku, bet tai nieko nekeičia: Europoje vyksta krikščionišku ir nacionaliniu pagrindu konsoliduotų valstybių atgimimas. O sekančiais metais vyksiančius Europarlamento rinkimus prognozuoti nelengva. Aišku tai, kad tos ES narės, kuriose valdžią perėmė patriotinės jėgos, į Europarlamento rinkimus deleguos savo kandidatus, ir leftistai kartu su Sorošo samdiniais tai puikiausiai supranta. A.Merkel atsistatydinimas gali turėti didelės reikšmės ir situacijai Prancūzijoje - nors Prancūzijos konstitucija ir nenumato savo prezidento atstatydinimo jokiomis sąlygomis, tačiau E.Makrono nepopuliarumas rodo, kd Prancūzijoje situacija gali bet kada pasikeisti patriotinių Europos jėgų - tokių, kaip Vengrijos, Lenkijos ir Italijos valdantieji - naudai.

   Panaikinti
 3. Šitos bobos fizionomija turi būti už grotų, ne už šarvuoto stiklo.

  AtsakytiPanaikinti
 4. Thanks for sharing, nice post! Post really provice useful information!

  Giaonhan247 chuyên dịch vụ mua vòng tay pandora cũng như gửi hàng đi canada về VN cũng như chia sẻ cách gửi thư đi mỹ và dịch vụ gửi thuốc lá đi mỹ cũng như tư vấn gửi quà đi mỹ uy tín, giá rẻ.

  AtsakytiPanaikinti

emo-but-icon

item