Už nepageidaujamo lytinio potraukio pakeitimo terapiją Airijoje siūloma bausti kalėjimu

www.laisvavisuomene.lt Airijoje siekiama numatyti, kad vadinamoji nepageidaujamo lytinio potraukio pakeitimo ar atitaisymo terapija (...


Airijoje siekiama numatyti, kad vadinamoji nepageidaujamo lytinio potraukio pakeitimo ar atitaisymo terapija (angl. conversion therapy, reparative therapy) yra neteisėta, o ja užsiimantiems asmens gresia piniginės baudos arba kalėjimo bausmė.

Nepageidaujamo lytinio potraukio pakeitimo terapija reiškia bet kokią praktiką ar gydymą, kurio tikslas yra pakeisti, nuslopinti arba eliminuoti asmens seksualinę orientaciją, lyties tapatybę ir (ar) lyties raišką.

„Svarbus viso to aspektas yra solidarumas tokiems kraštams kaip Brazilija ir kitur, kur tokia terapija tebevyksta. Airija gali būti vilties žiburiu engiamiems žmonėms kitose šalyse“, – sakė senatorius Fintanas Warfieldas po to, kai jo pasiūlytas įstatymo projektas Senate praėjo antrą etapą.

Politinės partijos Sinn Féin atstovas meno, jaunimo reikalų ir LGBTQ teisių klausimais senatorius F. Warfieldas teigė, kad „Tai būtų pats visapusiškiausias nepageidaujamo lytinio potraukio pakeitimo terapijos draudimas pasaulyje. Bet kuriam asmeniui būtų draudžiama siūlyti ar atlikti tokią terapiją kitam asmeniui. Taip pat būtų draudžiama išvežti ką nors – labiausiai tikėtina, jaunuolius – iš šalies siekiant pakeitimo terapiją jiems atlikti užsienyje“.

Įstatymo projektas sulaukė įvairių politinių partijų paramos.


Susiję

Pažangos ideologija 8434410371324196284

Rašyti komentarą

 1. O čia ir pedofilam galios?

  AtsakytiPanaikinti
 2. Kitaip tariant, jei pamatysit ekshibicionistą prie mokyklos, nieko jam nesakykit, nes sėsit į kalėjimą. Na, jei tai bus pirmas kartas, gal atsipirksit pinigine bauda.

  AtsakytiPanaikinti
 3. “Airija gali būti vilties žiburiu engiamiems žmonėms kitose šalyse“, – sakė senatorius Fintanas Warfieldas”. “Engiamiems”... O jei žmogus pats nori išsigydyti savo sutrikusią orientaciją?

  AtsakytiPanaikinti
 4. Anonimiškas2018-05-16 21:36

  Airija taps šventųjų kankinių žeme.

  AtsakytiPanaikinti
  Atsakymai
  1. Ne - nugalėjusio iškrypimo ir debilizmo tandemo žeme. ;)

   Panaikinti
 5. Anonimiškas2018-05-17 11:47

  Baisu. Jei nepasitikėčiau Viešpaties Jėzaus Kryžiumi ir Jo pergale prieš šėtoną, tikrai labai supanikuočiau...O dabar.......Kągi , lieka malda, tik malda.......

  AtsakytiPanaikinti
 6. Anonimiškas2018-05-18 16:25

  Straipsnio paveiksliukas su vilku avies kailyje čia labai tiko. Drausti atsisakyti homoseksualumo dvasios yra satanistiška.

  AtsakytiPanaikinti

emo-but-icon

item