Marius Kundrotas. LGBTQ ideologijos destruktyvus veržimasis

Lietuva ilgus šimtmečius kovojo už savo teisę būti, už savo dorybes ir vertybes. Net Lietuvos valstybės himne piliečiai įsipareigoja ženg...

Lietuva ilgus šimtmečius kovojo už savo teisę būti, už savo dorybes ir vertybes. Net Lietuvos valstybės himne piliečiai įsipareigoja žengti vien takais dorybės. Šiandien į Lietuvą braunasi ideologija, kurioje dorybę keičia žemi įgeidžiai ir savitiksliai malonumai. 

Šios ideologijos smaigalys – LGBTQ judėjimas, propaguojantis homoseksualizmą, transseksualizmą ir kitus lytinius sutrikimus. Šis judėjimas keičia prigimtines lyties ir šeimos sampratas, siekia persekioti prigimtinių sampratų šalininkus ir užgniaužti bet kokią kritiką savo atžvilgiu. Tai – šių laikų totalitarizmas. 

LGBTQ judėjimas savo tikslų siekia palaipsniui. Iš pradžių naikinami iškreiptas lytiškumo formas ir jų propagavimą draudžiantys įstatymai, tada reikalaujama oficialiai įteisintos pertnerystės, po to – perversinių junginių pripažinimo šeimomis ir teisės įsivaikinti. O galiausiai įstatymais uždraudžiama bet kokia alternatyvi nuomonė apie LGBTQ reiškinius. 

Pasak profesoriaus, psichologo Gedimino Navaičio, grynasis homoseksualumas, kaip ir grynasis heteroseksualumas, yra ribotų mastų reiškiniai. Daugelis žmonių esti tarpinėje būsenoje, tad susiklosčius aplinkybėms gali palinkti į vieną arba kitą pusę. Užtai LGBTQ judėjimas orientuojasi į šiuos tarpinius žmones, siekdamas patraukti juos link savęs. 

Profesoriaus Marko Regneruso tyrimai įrodo, kad homoseksualiuose junginiuose augantys vaikai dažniau patys tampa homoseksualais, nei darniose prigimtinėse šeimose augantys vaikai. Tai savo ruožtu įrodo, kad homoseksualizmas gali būti perduodamas. Dėl to LGBTQ propaganda vertintina kaip kryptingas veiksmas, siekiant pakeisti natūralią žmogaus lytinę prigimtį. Maža to, ji skatina savaime amoralų požiūrį, kad žmogaus geismas yra pakankamas motyvas veiksmui, o meilė tolygi lytiniams santykiams. 

Demokratinėje visuomenėje sunku kalbėti apie žmogaus privataus gyvenimo ribojimus. Už savo asmenines nuodėmes žmogus atsiskaitys tik Dievui. Bet amoralių reiškinių propagandą drausti yra ir valstybės galia, ir jos teisė, ir net pareiga. Tai įvardija 25-asis Lietuvos Respublikos Konstitucijos straipsnis: Laisvė reikšti įsitikinimus, gauti ir skleisti informaciją negali būti ribojama kitaip, kaip tik įstatymu, jei tai būtina apsaugoti žmogaus sveikatai, garbei ir orumui, privačiam gyvenimui, dorovei ar ginti konstitucinei santvarkai. 

Nepilnamečių apsaugos nuo neigiamo viešosios informacijos poveikio įstatymas 4-o straipsnio 2-oje dalyje destruktyvia informacija įvardijama erotinio pobūdžio informacija, taip pat – informacija, kuria skatinami lytiniai santykiai, niekinamos šeimos vertybės, skatinama kitokia, negu Lietuvos Respublikos Konstitucijoje ir Lietuvos Respublikos civiliniame kodekse įtvirtinta, santuokos sudarymo ir šeimos kūrimo samprata. 

Lietuvos laisvės kovotojų vardu pasisakęs Monsinjoras Alfonsas Svarinskas pabrėžė: mes liejome kraują už Lietuvos laisvę, ne už ištvirkėlius. Dėl to bandymai Lietuvos šimtmetį „švęsti“ su LGBTQ ideologijos propaganda, dr. Vinco Kudirkos aikštėje imituojant homoseksualias tuoktuves, yra spjūvis į veidą visiems Lietuvos kūrėjams ir kovotojams. Lai šimtmetis įkūnija tas vertybes, kurių dėka Lietuva šio šimtmečio sulaukė. 

Šiais pagrindais kviečiame uždrausti Lietuvos gėjų lygą ir Tolerantiško jaunimo asociaciją kaip organizacijas, sistemingai veikiančias prieš konstitucines vertybes ir įstatymą, o taip pat – viešas LGBTQ judėjimo bei jam prijaučiančių asmenų ir grupių manifestacijas, kuriose propaguojami homoseksualūs, biseksualūs, grupiniai ar kitokie prigimtinės šeimos ribas peržengiantys lytiniai santykiai, lyties keitimo procedūros, antikonstitucinės šeimos sampratos ar LGBTQ asmenų teisė auginti ir auklėti vaikus.


Susiję

Šeimos politika 5136799566787386104

Rašyti komentarą

 1. Anonimiškas2018-02-02 11:25

  Šitas straipsnis Mariui Kundrotui bus įsimintinas.

  AtsakytiPanaikinti
  Atsakymai
  1. Anonimiškas2018-02-02 11:46

   Pritariu. Jau vien nusišnekėjimas: "...kaip ir grynasis heteroseksualumas, yra ribotų mastų reiškiniai". Kundrotas pritaria, kad mes visi truputį pidarai. Paleisk tokį į kalėjimą, tai iš karto persivers, kaip koks hermafroditas. Nesistebiu, kad iš tautininkų nieko neliko.

   Panaikinti
  2. Anonimiškas2018-02-02 15:23

   Ne visi, o tam tikra dalis. Ir tai cituojamas Navaitis.

   Panaikinti
  3. kundrotas niekur čia nepritaria. tu lgbt iškrypeli matomai matai ką nori matyti.
   mes jūsų išsigimeliai ateinam ir iki - kitas Seimas bus toks kad jūsų lgbtqia+++ neliks LT nei padūjų ir konstitucijoj bus įtvirtinta kad santuoka tik tarp vyro ir moters. jokių partnerysčių jūs čia niekda negausit, remimo fondų lėšas konfiskuosim- bet kas kas jūs iki šiol rėmė - von iš visų įstaigų, universitetų, seimų, televizijų ir.t.t Bus jums Turkiškas variantas. bėkit dabar kol galit išgamos.

   Panaikinti
 2. Anonimiškas2018-02-02 11:42

  joo,pritariu p. Kundrotui.O tos gėjų "tuoktuvės",prie Kudirkos paminklo,tik įrodo,kaip toli jie pažengė plaudami žmonėms smegenis ,žinoma ne be ES fondų paramos.O žmonių reakcija (tiksliau-jokios),įrodo,kad LGBT savo tikslus jau baigia pasiekti,todėl Valstybė (ypač taip sparčiai mažėjanti,kaip Lietuva,tikrai neturėtų toleruoti judėjimo,kuris, pragmatiškai kalbant,pačiai Valstybei jokios naudos neduoda-tie žmonės vaikų negimdo.Mes,kaip nykstanti tauta sau tokios "prabangos" tiesiog negalime leisti.

  AtsakytiPanaikinti
 3. Anonimiškas2018-02-02 12:29

  Ar P. Marius atsilikęs, ar nežino, jog dabar jau nebe LGBTQ, o - LGBTQIA+++ - I reiskia "intersex", a - "asexual" berods. ++ - reiskia visus kitus, kas dar cia neivardinti. Idomu kada prisidės raidelė Z, kuri reikš, na patys suprantat kokios orientacijos individus. ;)

  AtsakytiPanaikinti
 4. Anonimiškas2018-02-02 18:57

  Visada žmonės bijodavo juodojo maro, o čia eina baltasis malonumo maras, jis yra labai skatinamas, labai plinta, jo nebijoma, džiaugiamasi, turintiems imunitetą jis ne toks pavojingas.

  AtsakytiPanaikinti
 5. Malačius Kundrotas. Reikia vienytis ir sustabdyt dabar ir čia tuos iškrypelius. Rinkt tik tuos kurie prisižadės uždraust bet kokius paradus, bet kokias jų organizacijas, bet kokius jų rėmimo fondus, ir pašalins bet kokius politikus kurie juos remia. bei uždarys bet visus media kanalus kur juos iki šiol protegavo.

  AtsakytiPanaikinti
  Atsakymai
  1. Nebesvaik, vargšeli.

   Panaikinti
  2. sunerimo iškrypeliai ;) Sunku turbūt bus nuo olimpo vėl prie parašos? ;)

   Panaikinti
 6. Ateities istorikai sita pandemija vadins zydruoju arba vaivorykstiniu maru. :-)

  AtsakytiPanaikinti
 7. Progresyvus marazmai tęsiasi :2018-02-04 11:41

  Kanada pakoregavo himną, kad jis lyčių požiūriu būtų neutralus

  AtsakytiPanaikinti

emo-but-icon

item