Lietuvių kalba išleista garsioji Josef Pieper knyga „Apie dorybes"

Katalikų pasaulio leidiniai lietuvių kalba išleido vieno įtakingiausių XX amžiaus vokiečių katalikų filosofo Josefo Pieperio knygą „Apie ...

Katalikų pasaulio leidiniai lietuvių kalba išleido vieno įtakingiausių XX amžiaus vokiečių katalikų filosofo Josefo Pieperio knygą „Apie dorybes".

Šį tomą sudaro keturios savarankiškos knygos apie pagrindines dorybes; jos nedidelės apimties – trumpai ir koncentruotai išsako esminius ir gyvenime svarbius dalykus. Itin vertinga Josefo Pieperio stiliaus ypatybė ta, kad jis neklaidžioja aplinkkeliais, nenuklysta nuo temos, jo nedomina skambūs žodžiai, tai, kas neesminga. Jis eina prie tikrosios dalyko šerdies ir čia pasilieka. Aiškų jo stilių išugdė intensyvus skaitymas ir įtemptas mąstymas. Skaitytojui pateikiamas rezultatas, o ne ilgas ir varginantis ieškojimo procesas. 

Tam, kas ieško filosofinio mąstymo, įkvepiančio, o kartu protingo ir blaivaus, kas ieško mąstymo, padedančio gyventi kasdienį gyvenimą ir puoselėti gyvenimo meną, Josefas Pieperis bus patikimas dvasinis palydovas.

Knyga priklauso leidinių serijai „Bibliotheca christiana“

www.katalikuleidiniai.lt

Susiję

Įvykiai 2806048022099372204
item