Vidas Rachlevičius: „TSPMI yra politinių chameleonų perykla“

Tekstas skelbtas Vido Rachlevičiaus asmeninėje Facebook paskyroje. *** Buvau nusprendęs patylėti, bet nesusilaikau. Visa ši istorija dar ...

Tekstas skelbtas Vido Rachlevičiaus asmeninėje Facebook paskyroje.

***

Buvau nusprendęs patylėti, bet nesusilaikau. Visa ši istorija dar kartą patvirtina mano teiginį, kad Lietuva degraduoja 360°.

1. Akivaizdu, kad jau turime eurokomjaunuolių kartą: pirmo kurso magistrantai apkaltina profesorių V.Radžvilą... nekokybišku dėstymu. Kaip rašė klasikė, iš kur mergaitei (berniukams) tiek drąsos? Kuo tie mūsų eurokomjaunuoliai skiriasi nuo Mao laikų chunveibinų, kurie už plaukų tąsė universitetų profesorius, stumdė, daužė ir tyčiojosi iš inteligentų? Tik tiek, kad dar nesmurtauja, nors nesmurtinei veiklai rankos jiems jau atrištos.

2. TSPMI vadovybė neria į krūmus ir, užuot universitete apgynusi minties laisvės dvasią, pasielgia visiškai konjunktūriškai, nevykusiais argumentais bando užtušuoti konfliktą ir viską išsprendžia eurochunveibinų naudai.

3. Visiškai pritariu teiginiui, kad TSPMI iš esmės tapo leftistisinių pažiūrų dėstytojų prieglauda – pasižiūrėkite į daugelio jų FB profiliuose skelbiamus tekstus ir komentarus.

4. Visa savo esme TSPMI tampa konjunktūrine organizacija, kuri yra išsikėlusi labai jautrias vėtrunges, rodančias, iš kurios pusės vėjas pučia. Taigi, tai yra politinių chameleonų perykla. Nemažai instituto auklėtinių vėliau tampa diplomatais, žurnalistais, viešųjų ryšių specialistais, todėl galime teigti, kad auginama karta, kuri vėl vadovaujasi viena vienintele „teisinga“ ideologija.


Susiję

Vidas Rachlevičius 4617749967172339850

Rašyti komentarą

 1. Anonimiškas2017-07-19 13:12

  Be abejo, Komsomolas kaip institucinė organizacija mirė, bet jo dvasia ir komsomolcai kaip žmonių tipas ir rūšis ir toliau gyvuoja ir sėkmingai tarpsta. Keičiasi pavidalai, bet nesikeičia esmė - šių dienų "jaunieji entuziastai" yra gerai įsisąmoninę sėkmingo žaidimo, t.y. ir asmeninės karjeros darymo taisykles: prisitaikėliškumas ir "teisingos" ideologinės krypties demonstravimas juk visada duos norimų dividendų dabar ir ateityje. Aš net manau, kad dauguma jaunuolių puikiai suvokia multi-kulti ir panašių leftistinio-globalistinio raugo doktrinų absurdiškumą bei žalą tautos ir valstybės ateičiai, tačiau žino, kad pelningas gyvenimas nekuriamas pučiant prieš vėją ar ginčijantis su tais, kurie kontroliuoja galios ir medžiaginio gėrio skirstymo svertus ... Žinoma, yra pakankamai ir tokių, kurie yra nuošidžiai užzombinti naujojo pažangos tikėjimo, nes bendras mūsų visuomenės kultūros/intelektinio pajėgumo lygis yra labai žemas, alternatyvaus - globaliai pateikiamajam ir galingai finansuojamam "mokymui" - diskurso galimybės nepaprastai menkos. Tačiau tai atskiras ir labai platus ir dar labiau rimtas klausimas

  AtsakytiPanaikinti
 2. Anonimiškas2017-07-19 16:35

  Vienas komsomolcas kalba apie kitus. Vyresniojo, labiau patyrusio komsomolco tonu. Apskritai, diskusijų Lietuvoje aptikti dieną su žiburiu nepavyktų. Tik komsomolcų būrelių tarpusavio spjaudymasis.

  AtsakytiPanaikinti
  Atsakymai
  1. Anonimiškas2017-07-20 13:42

   labai nemandagus ir visiškai beprasmis šis jūsų, tamstele, pasireiškimas

   Panaikinti
 3. Anonimiškas2017-07-19 16:44

  Jei dar nieko nekeisime, tai greit bus tokių "pažanguolių" kaip Švedijoje, kur viena savivaldybė sunaikino Astridos Lindgren knygas dėl jų "rasistinio" pobūdžio (turbūt už tai, kad Pepė Ilgakojinė savo tėtį pavadino negrų karaliumi), o leftistų akademikai ten jau samprotauja, kad balto kūno skulptūros yra rasistinės (pvz., graikų ar romėnų). Kas skaito švediškai, ieškoti friatider.se . Kuo ne kultūrinė revoliucija pagal Mao? Ir pas mus netruks ateiti.

  AtsakytiPanaikinti
 4. Anonimiškas2017-07-19 21:44

  Šauniai parašyta. Trumpai, aiškiai, konkrečiai.

  AtsakytiPanaikinti
 5. Anonimiškas2017-07-19 21:59

  Jau vien tai, kad Lietuvos ambasados Čekijoje darbuotojas Mindaugas Stanys fakultetą, kurį pats baigė, išvadino ,,lopatologynu'', aiškiai parodo, koks yra šio fakulteto absolventų kultūros, arba tiksliau - kultūros nebuvimo lygis. Be to, URM vadovai turėjo nedelsiant reaguoti į M.Stanio pasisakymą - tačiau jokios reakicjos nėra iki šiol. Jeigu tik toks Lietuvos užsienio politikos administravimo lygis, tai tuomet išvada viena: taip toliau tęstis negali, ir savo darbo nemokantys dirbti žmonės turi būti pakeisti tais, kurie yra verti pasitikėjimo tiek dėl savo moralumo, tiek dėl savo lojalumo Lietuvai, tiek ir dėl jų profesionalumo. Reikia negaišti ir jau dabar numatyti galimas kandidatūras, nes visai galimas dalykas, kad Rusijos-Baltarusijos pratybų ,,Zapad'' metu gali būti mėginama įvykdyti perversmus Lietuvoje, Latvijoje ir Estijoje.

  AtsakytiPanaikinti
 6. Anonimiškas2017-07-20 03:19

  Klausimelis yra toks - kokia JEGA tokius absolventus sustato i atsakingas valstybei Vietas? Akivaizdu, kad butent tokiu "dalbajobu" jiems tik ir reikia.  AtsakytiPanaikinti
 7. Anonimiškas2017-07-21 10:49

  Ačiū už Didįjį Lietuvių kalbos žodyną, pasiliksiantį kada greitai lietuvių (baudžiauninkų tautos) nebebus.

  AtsakytiPanaikinti

emo-but-icon

item