Vokietijos vyriausybės tyrimas rodo, jog įsidarbino tik 3 procentai migrantų

Nors praeitais metais Angela Merkel žadėjo, kad „kvalifikuoti migrantai“ sumokės už senstančių vokiečių pensijas, naujas Vokietijos vyria...

Nors praeitais metais Angela Merkel žadėjo, kad „kvalifikuoti migrantai“ sumokės už senstančių vokiečių pensijas, naujas Vokietijos vyriausybės tyrimas rodo, jog iš 1,2 milijonų į šalį per paskutinius 2 metus atvykusių migrantų dirba vos 34 tūkstančiai.

Vokietijos vyriausybės Darbo tyrimų instituto studija atskleidžia, kad įsidarbino tik 3% visų migrantų, kurių daugiausia yra atvykėliai iš Sirijos, Irako, Afganistano ir Eritrėjos. Be to, iš šių dirbančių asmenų beveik ketvirtadalis su darbdaviu sudarę tik laikinas sutartis.

Instituto direktoriaus Joachimo Mollerio teigimu, „Jei mums pavykti įdarbinti 50% jų, kad šie išgalėtų susimokėti už ateinančių 5 metų gyvenimą šalyje, tai tikrai galima bus laikyti sėkme. Tačiau būtų iliuzija manyti, kad galime surasti darbus dideliam skaičiui pabėgėlių gerai apmokamoje industrijos šakoje, kaip automobilių gamyba“.

Pasak jo, migrantų antplūdis „tikrai neatneš ekonominės naudos, bet įvairovė gali duoti kitokios naudos“. 

Parengta pagal Dailymail.co.uk informacijąSusiję

Pasaulis 2521396832372100538

Rašyti komentarą

  1. O taip - vokiečiai tiesiog springsta ta įvairovės duodama "kitokia nauda". Linkėčiau tam Mioleriui ASMENIŠKAI tos "naudos" paragauti. :)

    AtsakytiPanaikinti

emo-but-icon

item