Po šimtatūkstantinių protestų Meksikoje atmestas siūlymas įteisinti vienalytes „santuokas“

Praeitą savaitę Meksikos Kongreso konstitucinių reikalų komitetas nusprendė atmesti šalies prezidento siūlymą visose valstijose legalizuo...

Praeitą savaitę Meksikos Kongreso konstitucinių reikalų komitetas nusprendė atmesti šalies prezidento siūlymą visose valstijose legalizuoti tos pačios lyties „santuokas“.

Už prezidento Pena Nieto siūlymo atmetimą balsavo 19 komiteto narių, prieš - 8, dar vienas susilaikė.

Po šio komiteto sprendimo prieš siūlymą balsavo ir šalies Atstovų rūmai.

Šis siūlymas privertė meksikiečius visoje šalyje rengti demonstracijas, į kurias susirinko iki tol neregėti skaičiai žmonių. Rugsėjį šimtai tūkstančių meksikiečių išėjo į gatves ir pareikalavo gerbti vaikų teisę turėti mamą ir tėtį.

Protestams prieš tos pačios lyties „santuokų“ įteisinimą susikūręs Nacionalinis frontas už šeimą, kurį sudaro šimtai bendrai veiklai susijungusių nevyriausybinių organizacijų, pareiškė, jog šis komiteto sprendimas „parodo, kad kai pilietinės organizacijos tvarkingai, taikiai ir atsakingai susiorganizuoja, gali kryptingai lemti viešosios politikos sprendimus, formuojančius bendrąjį gėrį“.

Parengta pagal C-fam.org informaciją


Susiję

Šiaurės Amerika 7983973535534676155

Rašyti komentarą

3 komentarai

Augustinas rašė...

Gera naujiena. :) Šaunuoliai meksikiečiai.

Paulius S.V. rašė...

meksikiečiai - šaunuoliai, o Europa vis labiau prarasdama vaisingumą merdėja... Juk Lietuvos gyventojų prieauglis irgi tapo toks kaip Vakarų Europos tautų, vos tik atsivėrė kelias į Vakarus. Gal dar ne vėlu apsispręsti už stiprią šeimą Lietuvoje, dar ne viskas prarasta.

Anonimiškas rašė...

Įtikino karšti meksikiečiai, savo valdžią, nes ji tikriausiai jau atitrūko nuo tikrovės.

item