Ispanai raginami skųsti vieni kitus dėl „homofobijos, bifobijos ir transfobijos“

Barselona Valdžios finansuojamos reklamos Ispanijos Katalonijos regione ragina piliečius įskųsti tuos, kurie pažeidžia įstatymą, pavadi...

Barselona
Valdžios finansuojamos reklamos Ispanijos Katalonijos regione ragina piliečius įskųsti tuos, kurie pažeidžia įstatymą, pavadintą „Įstatymu, skirtu pašalinti homofobijai, bifobijai ir transfobijai“.

Reklamoje šalies piliečiai skatinami skambinti tam skirtu trumpuoju telefono numeriu ir anonimiškai pranešti apie įstatymą pažeidžiančius aplinkinius.

Įstatyme apibrėžiama, ką galima laikyti jo pažeidėjais: „žmones, žodžiais ar veiksmais įžeidžiančius seksualinę orientaciją, taip pat viešai demonstruojančius simbolius, rūbus ar objektus, skatinančius smurtą, diskriminaciją, homofobiją, bifobiją ar transfobiją“.

Jei žmogus apkaltinamas pažeidęs įstatymą, jis laikomas kaltu, kol neįrodoma kitaip. Tokiu atveju pats kaltinamasis turi pateikti įrodymus, kad taip nesielgė arba įtikinamą pasiteisinimą, kodėl darė tai, kuo yra kaltinamas.

Parengta pagal Churchmilitant.com informaciją


Susiję

Pažangos ideologija 4028575445354244523

Rašyti komentarą

7 komentarai

Augustinas rašė...

Kaip jau sakė gerb. Pikc, homunizmo era ateina. Šį kartą jau į Ispaniją. :)
Vargšai ispanai. :(

Anonimiškas rašė...

Kaltumo prezumpcija? ...Kaip sakytų klasikas "...Šmėkla, pažangos šmėkla klaidžioja po Europą".

Nežiniukas rašė...

Šiaip kad ispanai neišradinėtų dviračio, jiems būtinai reikėtų paskaitinėti istorijas apie Pavlovą Morozovą, bei susipažinti su Tarybų sąjungos geraja patirtimi.

Štai ką iš tikrųjų reiškia noras į visuomenę įvesti toleranciją.

Kadangi sodomitai save įvardija kaip mažumas, reikia pastebėti, kad mažumos valdžia daugumai vadinama diktatūra.

Taigi, siekimas tolerancijos iš tikrųjų reiškia siekimas diktatūros.

Po demokratijos skraiste.

Pikc rašė...

Ir aš iškart apie Pavliką Morozovą pagalvojau. :) Nors, teisybės dėlei, reik pasakyt, kad pas vokiečius su skundimais Gestapo irgi "atidirbta technika" buvo.

Anonimiškas rašė...

O tai jeigu šikninis pavadins mane homofobu, tai jam saldainį už tai duos? Tai čia nesisikaito įžeidimas ir diskriminacija lytinės orientacijos pagrindu? Neturiu žodžių, tai gal jau netoli tas laikas kai pradės šaudyti be teismo mus, turinčius normalią ir dominuojančią orientaciją.

Anonimiškas rašė...

Kafkos "Procesą" ir "Pilį" skaitėte?

Anonimiškas rašė...

joo,...laikomas kaltu,kol neįrodoma kitaip.O aš visad maniau,kad laikomas nekaltu,kol neįrodoma kaltė.Va tau ir ispanai,va tau ir katalikai.Bet ko čia stebėtis-ispanai jau pradėjo siūlyti nuversti Vasko de Gamos statulą,nes šiuolaikiniais terminais kalbant,jis labai jau netolerantiškai atradinėjo kelią į Indiją.

item