Įsigykite organizacijos, surinkusios 5,3 mln. parašų už Lietuvos Nepriklausomybę, knygą!

Plinio Correa de Oliveira. Revoliucija ir Kontrrevoliucija.  Krikščioniškosios kultūros gynimo asociacija, 2013. - 211 p. „Papra...Plinio Correa de Oliveira. Revoliucija ir Kontrrevoliucija.  Krikščioniškosios kultūros gynimo asociacija, 2013. - 211 p.


„Paprastai, jei po šia saule bręsta didelės permainos, jų ženklai iškyla vienu metu, sinchroniškai ir nelauktai. Vienu iš tokių ženklų mūsų lietuviškoje padangėje yra ši knyga.“

Nepriklausomybės Akto signataras Algirdas Patackas

Šiandien pasaulį viena po kitos krečia valstybės, šeimos, ekonomikos, kultūros ir kitokios krizės. Neigiamos krikščioniškos mūsų civilizacijos šaknys, šeimos svarba valstybės gyvavimui, religinio ir tautinio tapatumo svarba žmogaus asmeniui, galiausiai - neigiama prigimtis ir prigimtinis įstatymas.

Brazilų filosofas, tarptautinės katalikiškos organizacijos „Tradicija, šeima, nuosavybė“ (Tradition, Family, Property), įkūrėjas Plinio Correa de Oliveira savo veikale „Revoliucija ir Kontrrevoliucija“ teigia, kad visos šios krizės yra tik sudėtinės dalys vienos fundamentalios krizės, kurios veikimo laukas yra pats žmogus.

Šis moralės nuosmukis, pasak autoriaus, prasidėjo jau prieš kelis šimtus metų, vėlyvaisiais viduramžiais, kuomet imta nusigręžti nuo krikščioniškų dorybių, pasinerta į pasipūtimą ir gašlumą. Tai paruošė dirvą procesui, kurį P. de Oliveira vadina Revoliucija - ji iki mūsų dienų vystėsi keliais etapais, kuriuos žymėjo konkrečios revoliucijos.

Pirmąja revoliucija autorius vadina pseudoreformaciją. Ji skiepijo abejonių, religinio liberalizmo dvasią ir religinį egalitarizmą. Po jos sekė kitas Revoliucijos etapas - Prancūzų revoliucija. Tai buvo egalitarizmo triumfas dviejose srityse: religijoje, kurioje atsirado ateizmas, pavadintas sekuliarizmu, ir politikoje, įtvirtinus klaidingą teiginį, jog bet kokia nelygybė yra neteisingumas, bet kokia valdžia - pavojus. Galiausiai, komunizmas buvo šių klaidų perkėlimas į ekonomikos ir socialinę sritį.

Šis gilus ir ilgas procesas įsiskverbė į visas žmogaus gyvenimo sritis - kultūrą, meną, įstatymus, papročius ir institucijas. Mūsų dienomis matomas prigimties, šeimos, religinio bei tautinio tapatumo naikinimas - šio proceso dalis.

Plinio Correa de Oliveira knygoje apžvelgia ir kontrrevoliuciją – judėjimą, siekiantį atstatyti krikščioniškąją civilizaciją, sugrąžinti krikščioniškąjį žmogaus bei pasaulio vaizdinį. Autoriaus teigimu, „jei revoliucija yra netvarka, tai kontrrevoliucija yra tvarkos atkūrimas“.

Knygoje „Revoliucija ir Kontrrevoliucija“ P. de Oliveira lengvu stiliumi ir sistematiškai aprašo dabartinės mūsų civilizacijos moralinės būklės ištakas ir priežastis. Galiausiai filosofas pateikia siūlymus, kokiais principais remtis turėtų pastangos atstatyti civilizaciją. Nors parašyta XX a. viduryje, knyga kaip niekad aktuali mūsų dienomis, kuomet išgyvename ypač aršų Revoliucijos, apie kurią rašė P. de Oliveira, puolimo etapą.

Kviečiame įsigyti Plinio Correa de Oliveiros knygą „Revoliucija ir Kontrrevoliucija“ lietuvių kalba! Tai padaryti galite parašę el. paštu: [email protected] (knygos kaina Vilniuje - 6 eurai, galimas atsiuntimas į kitas Lietuvos vietas, siuntimo kaina – 1,5 eurai).

Su Lietuva – ypatingi ryšiai

Organizacija „Tradicija, šeima, nuosavybė“ ir jos įkūrėjas Plinio Correa de Oliveira su Lietuva susiję ypatingais ryšiais.

1990 metais ši organizacija per keturis mėnesius 26 pasaulio šalyse surinko 5,3 milijono parašų dėl Lietuvos Nepriklausomybės. Parašus organizacijos atstovai vežė į Maskvą ir įteikė tuometiniam Sovietų Sąjungos vadovui Michailui Gorbačiovui. Ši parašų rinkimo akcija įtraukta į Gineso rekordų knygą kaip didžiausia tokio tipo akcija.

Nepriklausomybės Akto signataro Algirdo Patacko teigimu, Lietuva šiai organizacijai turi nedovanotiną moralinę skolą, nes yra lyg pamiršusi prieš 26 metus atliktą žygdarbį.

Įsigykite Plinio Correa de Oliveiros knygą „Revoliucija ir Kontrrevoliucija“ lietuvių kalba ir parodykite, kad nepamiršote organizacijos „Tradicija, šeima, nuosavybė“ įvykdyto žygdarbio dėl Lietuvos Nepriklausomybės! Tai padaryti galite parašę el paštu: [email protected]

Knygos kaina Vilniuje - 6 eurai, galimas atsiuntimas į kitas Lietuvos vietas (siuntimo kaina – 1,5 eurai).


Susiję

Skelbimai 6430109531543002342

Rašyti komentarą

 1. Galiu parekomenduoti. Tikrai gera knyga.

  AtsakytiPanaikinti
 2. Anonimiškas2016-11-16 08:03

  Girdėjau iš kolegų, kad rimtas veikalas, bet tuo pačiu girdėjau kad nekoks vertimas į lietuvių kalbą... čia teisybė ? Ačiū.

  AtsakytiPanaikinti
 3. Anonimiškas2016-11-16 08:44

  ką gi, perskaičiau. Įspūdis prieštaringas. Viena vertus, akivaizdu, kad parašyta turinčio seną labai gerą klasikinį išsilavinimą, autoriaus. Tokių dabar reta. Kita vertus - pagrindinė idėja, kad visuomenei ir valstybei aukso amžius buvo iki XVa., kad tik viduramžiais buvo tikra gera visuomenės tvarka, kiek glumina. Aš suvokiu, kad kalbama iš kataliko pozicijų ir apie Dievui paklusnią santvarką. Bet niekaip nesuprantu tokio kietakaktiškumo - negi sunku suvokti, kad šiandien tai būtų neįmanoma? vien ta idėja, kad socialinė nelygybė yra Dievo panorėtas gėris - gera kalbėti, kai nesi vergas ar tarnas, kurio vaiaki miršta badu ar parduodami, o esi išsilavinęs ponas, kuriam nereikia nė žinoti, kaip valgis ant stalo atsiranda.

  AtsakytiPanaikinti
  Atsakymai
  1. Anonimiškas2017-03-24 03:13

   Tamsta, kaip matau, esate suklaidintas marksistų "istorikų", kurie visokiais būdais stengėsi/stengiasi įtikinti visuomenę, kad viduramžiais buvo tamsybės, skurdas, maras, raupsai, fanatizmas ir nelygybė, o va jau dabar (moderniaisiais laikais) tai visi protingi, turtingi, be fizinių ir psichinių ligų ir gyvena lygybėje... Daug kas tuo patikėjo. Tiesa yra ta, kad tik technologijos patobulėjo ir žmonės jas gerai įvaldė, o visi kiti dalykai labai ginčytini ir santykiniai. Nelygybė gal net didesnė, tik ji labiau maskuojama ir ne tokia pastebima. Apie mokesčių naštą ir atlygynimo už darbą procentą net nekalbu. Jei viskas Vakaruose būtų tik į gerą, tai nebūtų tiek alkoholikų, savižudžių ir važiuojančių laimės ieškoti į smirdančias, bedantes, antisanitarines indijas, afrikas bei pietų amerikas.
   Apie dabartinių ir praėjusių laikų gerbūvio rodiklį man labiausiai patiko G.K. Chesterton'o pastebėjimas:
   "If what I mean by tests is not plain, I give the plainest case. An honest man falls in love with an honest woman; he wishes, therefore, to marry her, to be the father of her children, to secure her and himself. All systems of government should be tested by whether he can do this. If any system, feudal, servile, or barbaric, does, in fact, give him so large a cabbage-field that he can do it, there is the essence of liberty and justice. If any system, Republican, mercantile, or Eugenist, does, in fact, give him so small a salary that he can’t do it, there is the essence of eternal tyranny and shame."

   Panaikinti
 4. Labas, kur galima įsigyti šią knygą?

  AtsakytiPanaikinti

 5. Wow! This blog looks exactly like my old one! It's on a entirely different subject but it has pretty much the same layout and design. Outstanding choice of colors! outlook 365 sign in

  AtsakytiPanaikinti
 6. Thank you for this article.. Travelers around the world who wish to travel the Kenya need to apply for Kenya evisa application through online e visa portal. That offers the fast and secure visa services.

  AtsakytiPanaikinti
 7. I have read this article many times, and I found it very helpful. I really appreciate the time and effort you put into this and click here to apply for an India visa urgent. An e-visa to India has now become easier to obtain.

  AtsakytiPanaikinti
 8. What a great explanation in yours posts.. International travelers who wish to travel to Azerbaijan for tourism and business purpose need to apply for azerbaijan visas through e visa application.

  AtsakytiPanaikinti
 9. I think this is an informative post and it is very useful and informative. So, I would like to thank you for the effort you put into writing this article. What is e visa Indian? Indian e Visa or Electronic Visa (ETV) is an online travel authorization. You can apply e visa to Indian online.

  AtsakytiPanaikinti
 10. Wow, great , this is exactly the same article which I was trying to find . apply for Vietnam evisa is a very simple process . You don't need to do any extra activities which waste your time.

  AtsakytiPanaikinti

emo-but-icon

item