Estijos muziejuje kviečiama išniekinti Švč. Mergelės Marijos atvaizdą

Naujame Estijos nacionaliniame muziejuje, minint 500-ąsias protestantų reformacijos metines, sukurtas eksponatas, lankytojus kviečiantis ...

Naujame Estijos nacionaliniame muziejuje, minint 500-ąsias protestantų reformacijos metines, sukurtas eksponatas, lankytojus kviečiantis išniekinti virtualų Švč. Mergalės Marijos atvaizdą.

Virtualus Mergelės Marijos atvaizdas rodomas stiklinėje dėžėje ir nejuda tol, kol lankytojas nespiria į pažymėtą vietą. Spyrus, atvaizdas sudužta į dalis ir pakeičiamas žodžiu „Reformacija“. Tuomet atvaizdas vėl sugrįžta į pirminį pavidalą, kol kitas lankytojas nespiria į tą pačią vietą.

Šis švento atvaizdo išniekinimas sukėlė krikščionių vadovų ir politikų Estijoje pasipiktinimą. Estijos Evangelikų liuteronų bažnyčios vadovas Urmas Viilma pareiškė, kad eksponatas pašiepia religiją ir įžeidžia tikinčiųjų jausmus. Panašią kritiką išsakė ir ne vienas šalies politikas.

Parengta pagal Breitbart.com informaciją


Susiję

Pažangos ideologija 3334232819318976392

Rašyti komentarą

1 komentaras

ale, rašė...

Čia ne tik Estijoje ir ne Šv. Marijos atvaizdą bandoma išniekinti. Taip patikrinama, ant kiek liaudis paralyžiuota nuolatine kvailinimo propaganda.
Ir jei nebus dabar deramo atkirčio velniavą stūmiantiems, tie velniai (kito žodžio tokiems įvardinti tiesiog nėra) jau rytoj taikys dar brutalesnes visos žmonijos pavergimo priemones. Ir visa tai bus daroma po "žmogaus laisvių" vėliava.

item