Apkaltinusi „krikščioniška indoktrinacija“ Norvegijos vyriausybė iš šeimos atėmė penkis vaikus

Bodnariu šeima Naustdalis, Norvegija. Norvegijos teismas atmetė krikščionių šeimos apeliaciją, kurioje reikalauta grąžinti iš šeimos at...

Bodnariu šeima
Naustdalis, Norvegija. Norvegijos teismas atmetė krikščionių šeimos apeliaciją, kurioje reikalauta grąžinti iš šeimos atimtus penkis vaikus. Sprendimas sukėlė visuomenės pasipiktinimą.

Rumunijos pilietis Marius Bodnariu ir jo žmona Norvegijos pilietė Ruth, priklausantys Penkiasdešimtininkų bažnyčiai, prieš dešimtį metų persikėlė gyventi į Norvegiją ir augino penkis vaikus. Kaip praneša Mariaus brolis Danielius, lapkričio 16 dieną Norvegijos vaikų gerovės tarnyba (Barnevernet) be tėvų žinios iš mokyklos pamokų metu išsivedė du vyriausius Bodnariu šeimos vaikus. Vėliau tą pačią dieną policija atvyko į namus ir prievarta išgabeno du jaunesnius berniukus, palikę Ruth su jos trijų mėnesių kūdikiu, kuris kitą dieną taip pat buvo policijos atimtas.

Po dviejų dienų vaiko gerovės tarnyba tėvams pranešė, kad jų vaikais rūpinasi dvi globėjų šeimos ir kad vaikai sėkmingai „integruojasi“. Pranešama, kad vienas pareigūnas pasakęs Ruth: „Vaikai jūsų net nepasigenda. Kas jūs per tėvai?“.

Marių ir Ruth pareigūnai vėliau informavo, kad jie nusikalto vaikų gerovei „krikščionišku radikalizmu ir indoktrinacija“.

Kiek yra žinoma, vaikų atėmimą sukurstė mokyklos direktorė, kuri pasiskundė vaikų gerovės tarnybai, kad Bodnariu šeimos vaikai yra „labai krikščioniški“ ir kad jų tikėjimas, jog Dievas baudžia už nuodėmes, „sukelia vaikų neįgalumą“. Direktorė manė, kad tėvams reikalinga vaikų gerovės tarnybos „konsultacija“, kaip augintini vaikai. Direktorė taip pat nurodė susirūpinimą drausmės palaikymo būdais, nes šios šeimos namuose retsykiais buvo taikomos fizinės bausmės. Tačiau ištyrus vaikus (trijų mėnesių kūdikis buvo peršviestas rentgenu ir ištirtas kompiuterinės tomografijos būdu) jokių fizinių sužalojimų nebuvo rasta. Nepaisant to, vaiko gerovės tarnyba tvirtina, kad Marius fiziškai smurtauja – jis ir jo žmona tai karštai neigia.

Lapkričio 27 dieną teismas atmetė Bodnariu šeimos apeliaciją, kurioje reikalaujama grąžinti vaikus šeimai. Vietoje to teismas nutarė, kad vaikai liks pas globėjus, o Marius ir Ruth galės lankyti savo trijų mėnesių sūnų du kartus per savaitę po dvi valandas. Teismas jiems taip pat leido lankyti ir vyresniuosius sūnus, bet atsisakė suteikti teisę lankyti dukteris. Tėvai planuoja tolesnį bylinėjimąsi.

Tuo tarpu po peticija, remiančia Bodnariu šeimos reikalavimus, jau buvo surinkta 30 000 parašų; buvo sukurtas Facebook socialinio tinklo puslapis, dokumentuojantis šios šeimos nelaimę.

Gruodžio 2 dieną Rumunijos senatorius Titus Corlateanas dėl Bodnariu šeimos kalbėjo Parlamentinės Europos Tarybos Asamblėjos Lygybės ir nediskriminavimo komisijoje. Corlateanas pasmerkė Norvegijos vyriausybės piktnaudžiavimą ir prašė, kad Asamblėja atliktų tyrimą. Jis pažymėjo, kad ir ankstesniais atvejais Norvegijos vaiko gerovės tarnybos atimdavo vaikus iš tėvų pasiremdamos pagrindo neturinčiais kaltinimais.

Paremti Bodnariu šeimą galite pasirašydami peticijas ČIA ir ČIA.

Parengta pagal Churchmilitant.com informaciją

Susiję

Pažangos ideologija 3216047600401489319

Rašyti komentarą

 1. Kažkodėl manęs Barnevernet veikla jau nebestebina. Mane stebina tik tai, kad ši įstaiga vis dar egzistuoja.

  AtsakytiPanaikinti
  Atsakymai
  1. O ko jai neegzistuoti? ir "ideologiškai teisinga", ir pelną neša, ir iškrypėlius augintiniais pažaidimui aprūpina...

   Panaikinti
  2. Na, Norvegijos visuomenė, man regis, turėtų gi jau ir atsitokėti ir bent jau pamėginti apriboti Barnevernet veiklą, nes nuo jos nemaža dalimi nukenčia ir patys norvegai.

   Panaikinti
 2. Anonimiškas2015-12-12 14:57

  Krikščionybė tikrai gali traumuot vaikus

  AtsakytiPanaikinti
  Atsakymai
  1. Anonimiškas2015-12-12 16:34

   Pažiūrėjus į ateizmo vaikus -Staliną, Leniną, Mao ir kitus, man kažkaip kitaip atrodo. Aišku, jie netokie žiaurūs kaip šiuolaikiniai, tie bent traumuodavo, o dabartiniai nužudo motinos įsčiose arba atiduoda prievartauti homoseksualams ir pedofilams.

   Panaikinti
  2. Anonimiškas2015-12-12 20:30

   Ar tu supratai ką ką tik parašei, vaike tu? :D Visos religijos turi radikalių pažiūrų asmenų, kurie performuoja kažką tais religijoje ir tada skleidžia tą reformą lyg tai būtų "no-changes-made". Jėzus mylėjo visus žmones - homoseksualus, ateistus, juodaodžius ir t.t. Tačiau dabartiniai "krikščioniai" be like "Oh, you homosexual, you repent for your sins" :DDD #Logic

   Panaikinti
  3. Autorius pašalino šį komentarą.

   Panaikinti
  4. Anonimiškas2015-12-13 09:02

   Anonimas
   2015-12-13 09:00
   Ateistai visada norėjo pakeisti Dievo Žodį -Bibliją, kurioje aiškiai sakoma kas yra nuodėmė ir kad už ją reikia atgailauti bei nuo jos nusigręžti. Mylėti žmones nereiškia nekreipti dėmesio į nuodėmę. Tokie keistuoliai kaip tu visada pamiršta tiesą ir apeliuoja meile. Nei tiesos be meilės nėra, nei meilės be tiesos. Jėzus mylėjo žmogų, bet ne nuodėmę, kuri griauna žmogaus gyvenimą. Todėl "dear homosexuals, Jesus loves you and you need to repent for your sins if you want to have peace with God and be christians"

   Panaikinti
  5. Anonimiškas2015-12-13 17:04

   Laba. Matau Jūs visai netikinti moteris ir nesuprantate krikščionybės. Tikrų krikščionių vaikai gerbia ir myli savo tėvus ir niekad nedarys blogo ir kitiems, nes Dievas yra meilė ir moko krikščionys vaikščioti Jo meilėjė. Štai ką rašo biblija; Malachijo pranašystė 4:6 ; Jis ( Jėzus)"atgręš tėvų širdis į vaikus ir vaikų širdis į tėvus" Reiškia vieni kitus mylės. Matome, kas dabar darosi pasaulyje, kur didėja netikinčių, didėja ir nuodėmė. Tikriausiai visi matome kas darosi dabar mokyklose. Ir visa tai dėl netikėjimo

   Panaikinti
  6. Jėzus mylėjo visus žmones - homoseksualus, ateistus, juodaodžius ir t.t.

   Kiekvienas gali prikurti kokių tik nori pasakėlių ir jam patinkančių marazmų, bet visgi Dievo Žodyje aiškiai pasakyta, kad
   1Kor 6-9 Argi nežinote, kad neteisieji nepaveldės Dievo karalystės? Neklyskite! Nei ištvirkėliai, nei stabmeldžiai, nei svetimautojai, nei IŠKRYPĖLIAI, 10 nei vagys, nei gobšai, nei girtuokliai, nei keikūnai, nei plėšikai nepaveldės Dievo karalystės.
   Graikiškam originale vietoje iškrypėliai yra parašyta αρσενοκοιται, kas reiškia vyrai, miegantys su vyrais.
   Dar verta paskaityti laiko Romiečiams 1 skyrių nuo nuo 18 eilutės...apie jokią meilę ateistams, iškrypėliams ir pan., net kalba neina, aiškiai rašoma, kad Dievas jų nekenčia ir, kad tai darantys yra verti mirties, vadinasi tai mirtina nuodėmė, kurios atlygis - pragaras.

   Panaikinti
 3. Anonimiškas2015-12-12 21:08

  Man tai "skamba" kaip žmogaus teisių pažeidimas...diskriminacija dėl religijos. Valstybė kišasi į religiją ir sprendžia, kada jau piliečiai tampa "per daug religingi".

  AtsakytiPanaikinti
 4. Anonimiškas2015-12-13 15:24

  Gal ne penkiasdešimtininkai, o sekmininkai? Jei jau krikščioniškų vertybių negalima šeimoje išlaikyti, tai kas toliau? Ką ten tiems vailams norės ıdiegti..

  AtsakytiPanaikinti
 5. Anonimiškas2015-12-17 12:09

  Kada tokie dalykai dedasi, yra įrodymas, kad yra vaikų deficitas, o deficitą visokiais būdais norima įsigyt.

  AtsakytiPanaikinti

emo-but-icon

item