Dokumentinis filmas apie homoseksualizmo ideologijos prigimtį ir sklaidą

Šiandien jau neįmanoma ilgai žiūrėti televizijos ar naršyti internete nesusiduriant su žiniomis, pramogomis ar straipsniais gėjų tema. Vi...

Šiandien jau neįmanoma ilgai žiūrėti televizijos ar naršyti internete nesusiduriant su žiniomis, pramogomis ar straipsniais gėjų tema. Visi turi nuomonę šiuo prieštaringu klausimu. Bet ar tikrai visi apie tai žino pakankamai?

Dalinamės JAV katalikų žiniasklaidos organizacijos ChurchMilitant.com parengtu dokumentiniu filmu apie homoseksualizmo ideologijos prigimtį, plėtrą ir įtvirtinimą visuomenėje. Filme paprastai paaiškinama homoseksualizmo plėtros istorija, kas leido homoseksualių asmenų teises paversti bene didžiausia mūsų laikų socialine problema, kokia strategija naudojama siekiant normalizuoti homoseksualumą visuomenėje ir dar daugiau.

Filmo trukmė - 94 minutės.

Filmą su lietuviškais titrais rasite paspaudę šias nuorodas:

1-oji dalis.


2-oji dalis.

Susiję

Šeimos politika 8081223087664316415

Rašyti komentarą

5 komentarai

Anonimiškas rašė...

O, kaip tik žiūrėjau šio žmogaus laidą youtube'e ir atsidarau čia ir štai jis :)
Yra ir daugiau gerų jo filmų ir laidų

Augustinas rašė...

Na, aš irgi peržiūrėjau šį filmą. Man jis patiko, teisingas filmas, teisingai sudėlioti akcentai. Kas tik turi laiko ir ką domina homoseksualumo tema, rekomenduoju pažiūrėti. :)

Pikc rašė...

"ką domina homoseksualumo tema" - juokingiausia, kad jeigu ne iškrypėliška ideologija ir propaganda, nusitaikiusi ir į mūsų vaikus, tų žmogelių problemos tedomintų juos pačius ir juos gydančius specialistus (kaip, beje, ir turėtų būti), o propagandistai - ne tik psichopatologus, bet ir teisėsaugininkus.

ale, rašė...

Ką gi, pritariu visu šimtu procentų. Pridėti daugiau ką nors, būtų beveik neįmanoma.

Pedrito rašė...

Ai ,paskaudo akis ,titrus bežlibinant. Palauksiu kol Nacionalinis Transliuotojas (LRT) parodys. Bus normali kokybė ,dubliuota lietuviškai :)

item