Buvusi abortų klinikų savininkė: „Sukūrėme abortų paklausą, brukdami lytinį švietimą“

,,Kaip parduodamas abortas? Jungtinėse Valstijose tai labai paprasta: per lytinį švietimą”, – po Nacionalinio gyvybės maršo Otavoje gegu...


,,Kaip parduodamas abortas? Jungtinėse Valstijose tai labai paprasta: per lytinį švietimą”, – po Nacionalinio gyvybės maršo Otavoje gegužės viduryje „Rose Dinner“ renginio dalyviams pasakojo buvusi abortų klinikos savininkė Carol Everett.

C. Everett 1977–1983 metais vadovavo keturių abortų klinikų tinklui Teksase, kur iki jos dramatiško atsivertimo ir pasitraukimo iš šios industrijos buvo abortuota apytikriai 35 tūkst. negimusių vaikų. Vakarienės metu maždaug 430 jos dalyvių C. Everett pasakojo, jog parduodama abortus paauglėms ji turėjo tikslą tapti milijoniere.   

,,Mūsų tikslas buvo trys–penki abortai kiekvienai 13–18 metų amžiaus mergaitei, nes abortų industrijoje mes visi dirbam su tiesioginiais užsakymais“, – sakė C. Everett. Su kiekvienu klientu ji tapdavo truputį turtingesnė.

Visgi norėdama pasiekti savo finansinį tikslą, C. Everett pasakojo pirmiausia turėjusi sukurti ,,abortų rinką”. Tai reiškia, nuo kiek galima ankstesnio amžiaus įtikinti jaunus žmones į seksualumą žvelgti kitaip nei buvusios kartos.

,,Mes pradėjome nuo darželių. Darželyje susodini vaikus į ratą, vaikštai aplink kambarį ir klausinėji visų vieno klausimo: „Kurias jūsų kūno vietas tėvai vadina intymiomis?“

,,Jūs žinote, ir aš žinau, kad kiekviena šeima intymias vietas vadina skirtingai. Taigi, kai prieni prie trečio ar ketvirto vaiko, jiems jau pasidaro aišku, kad jų tėvai tiesiog nežino, ką turi vaikai. Bet mes žinome. Mes pasakome: ,,Berniukai turi tai, mergaitės turi tai, ir jūs neturite gėdytis savo intymių vietų“.

C. Everett paaiškino, kaip lytinis švietimas jau nuo mažų dienų siekia sunaikinti vaikuose natūralų drovumo jausmą. ,,Viskas buvo apskaičiuota tam, kad vaikai būtų atskirti nuo savo vertybių ir tėvų.“

Iki trečios klasės vaikams parodomos detalios lytinių santykių schemos. Ketvirtoje klasėje vaikai skatinami masturbuotis vieni arba tos pačios lyties grupelėje. Penktoje ir šeštoje klasėse C. Everett pateikia trūkstamą  ryšį tarp lytinio švietimo ir aborto.

,,Mano tikslas buvo leisti mergaitėms būti seksualiai aktyvioms vartojant mažos dozės nėštumo kontroliavimo tabletę, kuri, mes žinome, kad bus neefektyvi. Kaip tai padaryti? Tiesiog duoti mergaitėms tą tabletę, kuri veikia su sąlyga, kad išgersi ją kiekvieną dieną tiksliai tuo pačiu metu. Jūs žinote ir aš žinau, kad nėra tokios paauglės pasaulyje, kuri kažką darytų kiekvieną dieną tuo pačiu metu.”

C. Everett sakė, kad mergaitės, vartojusios tabletes, manė esančios ,,saugios“, todėl lytinių santykių turėdavo dažniau nei tos, kurios tablečių nevartojo. ,,Ta tabletė neveikė ir mes galėjome įvykdyti savo tikslą: tris–penkis abortus, kuriuos pasidarydavo mergaitės nuo 13 iki 18 metų“, – sakė ji. 

C. Everett teigė, kad jei lytinis švietimas įgyvendintas teisingai, tuomet mergaitei tapus nėščia, ji mato vienintelį sprendimo būdą. ,,Ji paskambins mūsų klinikai, nes jai buvo pasakyta, kad esame už moters teisę pasirinkti.“ 

Norėdama parduoti kiek įmanoma daugiau abortų, C. Everett išmokė savo darbuotojus įtikinti galvas pametusius skambintojus, kad abortas – vienintelė išeitis.

,,Kai mūsų telefonas suskambėdavo, būdavome pasiruošę. Išmokėme savo žmones atsakinėtį į skambučius taip, lyg jie dirbtų telerinkodaroje. Jie vykdė pardavimus telefonu. Bet mes negalėjome jų vadinti „telepardavėjais“, tai būtų buvę per daug šiurkštu. Mes vadinome juos telefoniniais konsultantais. Išmokėme juos scenarijaus, skirto įveikti bet kokį prieštaravimą. Juk taip daroma pardavimuose, ar ne? Nugalėti kliūtis ir priimti užsakymą – šiuo atveju abortą“, – sakė ji.  

Buvusi abortų tiekėja sakė žinojusi, kad lytinio švietimo strategija buvo daugiau nei sėkmė, kai jauna moteris aplankė jos kliniką norėdama devinto aborto. ,,Abortas mano šalyje yra būdas kontroliuoti gimstamumą, 45 proc. pakartoja operciją. Ir aš drįsčiau sakyti, kad tai gimstamumo kontrolės būdas ir jūsų šalyje“, – teigė ji.

C. Everett tęsė pasakodama apie tai, ką ji vadina stebuklinga kelione paliekant abortų industriją ir nusprendus savo gyvenimą atiduoti Dievui. 1995 m. ji įkūrė ,,Heidi grupę“ – ne pelno siekiančią organizaciją, padedančią moterims, kurios patiria nėštumo krizę. Ši grupė pavadinta 1973 m. abortuoto pačios C. Everett vaiko vardu. 

C. Everett įspėjo tėvus neignoruoti lytinio švietimo dalykų, kurių jų vaikai mokomi mokyklose.

,,Sužinokite, ką jie naudoja mokydami jūsų vaikus ir anūkus. Labai svarbu, kad mes sužinotume, nes jie gėdina tuos vaikus, ir jei vaikams gėda klausytis to, ką girdi, jie, parėję namo, jums tikrai visko nepapasakos. Aš siūlau jums nueiti į viešąją biblioteką arba į mokyklas ir paklausti, kokią medžiagą jie naudoja lytiniam švietimui“, – sakė C. Everett.

Vertė Kotryna Reimerytė


Susiję

Pažangos ideologija 8834667153756109746

Rašyti komentarą

5 komentarai

Anonimiškas rašė...

Lietuvos Respublika kaip tik turėtų stengtis išsaugoti kiekvieną gyvybę, t.y tik išimtinais atvejais turėtų būti leidžiami abortai. Valstybė kaip tik turėtų padėti motinai auginti vaiką apeinant abortą, o ne eiti lengviausiu keliu. Man 30 metų, šeimos neturiu, bet, jei mano dukra būtų nepilnametė ir lauktųsi, neabejotinai būčiau už gyvybę. Pati buvau taip auklėta, kad už kiekvieną veiksmą turi prisiimti atsakomybę, religiniai įsitikinimai čia ne prie ko. Kur mes nueisime, jei bus įteisinti abortai? Viskas įvyniota į spalvotą saldainio popieriuką - ankstyvi lytiniai santykiai - sveikintini, abortai - teisėti ir jokios atsakomybės. Ko žmogus vertas, jei renkasi abortą?? Juk abortus renkasi ne asocialūs asmenys, tai paprastai sietina su moterimis, kurios galėtų išauginti vaikus tik reikia joms šiek tiek padėti.
Kas dėl lytinio švietimo darželiuose, mokyklose, pirmiausiai tegul vaikus išmoko disciplininių dalykų, o ne eina į Klaipėdą per Kupiškį.

Anonimiškas rašė...

Kazkodel kol nebuvo brukamas lytinis svietimas nereikedavo jokiu abortu nebudavo tokio milzinisko nepilnameciu niestumo.... Kazkodel kol didziausia vertybe buvo laikoma NORMALI SEIMA SUSIDEDANTI IS TEVO (VYRO) ZMONOS (MOTERS) IR JU VAIKU tol prievartavimu pedofilizmu ir visokiu kitokiu protiniu ligu paveiktu zmoniu nusizengimu nebudavo... sprendzia problema ne nuo saknu o nuo saku.... Padlaizauja europos sajungai tiksliau JAV.... Is kurios tik ir sklinda ivairios bjaurastys... patys degradavo iki zemiausio lygmens dabar visa europa gaslina ir smugdo bjauru vien tik pagalvoti kad vaikams zadama destyti ir aiskinti kad yra daugiau nei 2 lytis.... matomai beprotnamius uzdare ir paleido visus ligonius..... taip ir atsiranda menininkiu kurios daro mena neva is genetaliju ''isperedamos'' dazu kiausiny.... visokie istvirkeliu bei ligoniu paradai liguistiskas valstybes lindimas i seima jos sandara vaiku auklejima.... kodel niekas apie tai nekalba? kodel niekas nekalba apie tikrasias problemas? vieni falsai.... atrodo zmones islindo jau is tamsiuju viduramziu bet visgi visa zmonijos nuomone tebera nustatoma kelietos asmenu.... apgailetina aviu banda (prasau isizeisti gal bent tiek pamastysit) Dingi zmogiskumas dingo tikrosios vertybes.... greitu metu nieko nebeliks tyro ir grazaus tik pinigai iskrypimai ir vartojimas...

Milda rašė...

Labai stiprus yra Lenkijos pavyzdys. Uždraudus abortus ir esant 0 lytinio švietumo ten prasidėjo tikra vaikžudystės epidemija - ką tik gimę vargingų moterų kūdikiai kišami į šaldiklius, kasami lysvėse ir metami į lauko tualetus. Turtingesnės važuoja į britaniją ar kitas šalis kurios tai daro. O kur dar visos moterų mirtys po namudinių nelegalių abortų... Abortų draudimas ne tik , kad nepasiteisino, bet atnešė žiaurius padarinius.

Man 23 metai, aš gyvenu tarp jaunų žmonių ir matau koks jų požiūris - šeima seniai nebėra jauno žmogaus siekiamybė. Gaila, galbūt tai vertybių krizė, o galbūt tiesiog natūralus visuomenės pokytis spartėjant globalizacijai. Seksualinė laisvė jau taip įsibėgėjus, kad jokių stabdžių čia nebebus. Kiek jaunų žmonių turi vertybių? 1 iš 10. Nejuokauju. Verkiu. Man irgi baisu.

Aš manau, kad reikia keisti švietimo sistemą ir diegti žmonėms suvokimą, diegti vertybes, išmokyti kaip mąstyti, o ne ką mąstyti. Tačiau net nuostabiojoj skandinavijojoje palaido gyvenimo problema ūmi. Tiesiog per daug viskas įsibėgėjo. Ir mane tiesiog klaikiai nervina tas požiūris, kad jei uždrausim, tai to nebebus! NESĄMONĖ! Viskas bus. Tik bus pogrindyje. Kaip prostitucija.

Ne lytinis švietimas kaltas, kad daromi abortai, o vertybių nebeturėjimas. Vaikai ima tėvų pavyzdį, ką jau bekalbėt.... O kas geriau, ar abortas ar nemylimas vaiaks vaikų namuose, ar dar blogiau - konteineryje? Tai yra klaiku. Bet žmogus renkasi. Ir abortai visada buvo ir bus. Moteris renkasi.

Anonimiškas rašė...

Tik visur ir girdi apie moteru teises zudyti vaikus savo isciose vos tik panorejus. O kodel nekalbama apie negimusiu vaiku teises? Jie negali saves apginti, negali saukti, kad jiems skauda, todel visiems ir nusispjauti. Turiu savo vaiko ultragarso nuotrauka 8 savaitej. Jau net tokioje ankstyvoje stadijoje, kur dar legaliai galima vaika nuzudyti, matosi, kad ne koks varlius ar bevardis gniuzulelis isciose, o mazas zmogiukas su visais susiformavusiais pirstukais, kojytemis, rankytemis. Ir jus man pasakykite, kad ten dar ne zmogus.... Dviguba morale, ne kitaip. Kai vaikas norimas, tai vaikas nuo pat pradziu, o kai nenorimas, kad pateisinti savo poelgi, sakoma, kad ten dar ne zmogus. Sazines palengvinimas cia, ne kitaip.

mildai rašė...

butent istvirkinimas ir yra tam kad atimtu vertybes...panaikink lytini svietima ir kitas dorove griaunancias modernias technologijas ir vel viskas stos i doros vezes, bet visada bus sveikimo laikotarpis, kuris truks net ir pasalinus ligos visas priezastis

item