Paragvajaus valdžia uždraudė genderizmą valstybinėse mokyklose

Paragvajaus švietimo ir mokslo ministras Eduardo Petta išleido nutarimą, kuriuo uždraudė valstybinėse ir valstybės finansuojamose privači...

Paragvajaus švietimo ir mokslo ministras Eduardo Petta išleido nutarimą, kuriuo uždraudė valstybinėse ir valstybės finansuojamose privačiose mokyklose rengti mokytojams skirtus seksualinio švietimo kursus. Ministro teigimu, šie genderizmo ideologija besiremiantys kursai yra neadekvatūs, propaguoja moksleiviams netinkamą veikimą ir nepagrįstai nepaiso tėvų autoriteto.

Valdžia šiuo nutarimu numato ir kontrolės mechanizmus, kurie turėtų užtikrinti, kad šie kursai valstybės remiamose mokyklose nebegalėtų būti rengiami.

Šiuose kursuose (ispanų kalba galite rasti – ČIA) teigiama, kad lytiškumas yra „socialinis konstruktas“, o lytiniai santykiai pristatomi, kaip seksualinis kontaktas tarp „dviejų ar daugiau“ asmenų, nepaisant jų „biologinės lyties“. Juose taip pat aiškinama, kad mokytojai nuo pat pradinių klasių turi mokinius informuoti apie tai, kas yra „socialinės lyties tapatybė“ (gender identity), supažindinti su tuo, kaip genderizmo ideologijoje traktuojami kontraceptikai ar abortai. Kursuose numatyta, kad mokytojai turi mokinius mokyti apie tai, kaip naudotis prezervatyvais. Kursų programoje mokytojams aiškinama, kad genderizmo ideologija paremtą pasaulėžiūrą mokiniams reikia formuoti pasinaudojant įvairiais žaidimo formos užsiėmimais.

Švietimo ir mokslo ministras Eduardo Petta, paskelbdamas apie apie šių kursų uždraudimą, pabrėžė, kad šie kursai yra nesuderinami su „konstituciniu principu“, kuriuo užtikrinama „pagarba šeimai ir jos dalyvavimui ugdant savo vaikus“.

„Jokio tipo ideologija, kuri svetima jo [Paragvajaus] konstituciniams principams, negali pažeisti Paragvajaus suvereniteto“, – sakė E. Petta, pažadėdamas, kad prigimtinės, vyro ir moters, šeimos sampratos reikšmės pabrėžimas bus svarbus ir artėjančioje švietimo sistemos pertvarkoje.

Paragvajus nėra pirmoji apie genderizmo pašalinimo būtinybę paskelbusi Pietų Amerikos žemyno valstybė. Neseniai apie sprendimą genderizmą pašalinti iš mokyklų pranešė ir  Brazilijos valdžia.


Susiję

Ugdymo politika 74663849068660419

Rašyti komentarą

 1. Atrodo kad tikrai jau pasaulis bunda ir tuoj ne tik kad kažką po biškį uždraudinės- bet tuoj pradės pederastus ir persekiot. Čia be totalaus LGBT+ organizacijų ir jų šlykščios ideologijos draudimo, bei draudimo finansuoti šitas organizacijas ar jas žodžiu remti- nieko nebus. Tik visiškas draudimas, pederastijos pripažinimas iškrypimu ir liga ir į visų šalių konsitucijas įrašymas kad santuoka ir šeima tik tarp vyro ir moters ir jokių kitų bendrų gyvenimo formų būt negali. Mes to sieksime ir pasieksime. per aukštai pederastai pakėlė galvas- dabar teks skaudžiai ir ilgai kristi atgal iki psichiatrinių ir kelėjimų gultų. Laukiu nesulaukiu 2os Trampo kadencijos- kai bus pakartotinai kreiptąsį į Aukščiausią teismą dėl pederastų santuokų- ir kaip galvojat dabar prabalsuos? :))

  AtsakytiPanaikinti
 2. Anonimiškas2019-04-02 08:32

  Ateina į protą, o tai labai svarbu mažoms šalims, kitaip pasukus iškrypimo keliu, jos išnyks, ir į jų vietą ateis kiti, iškrypėliai ateities neturi, tai amžių įrodymas.

  AtsakytiPanaikinti
 3. Atsakymai
  1. Anonimiškas2019-04-03 00:24

   Naje naje!!! Va utžrauks Sorošą rudenį, babąą pingėlių ir bus, kaip pasakytų muzikantai, luftpauzė :))) Va gi malonė - Kasčiūno iš partijos tai nemeta :))) užstos visus, pasikeitus vėjui :)))
   Ot gerai, šaunuolis Paragvajus, tuose kraštuose, atrodo, irgi apstu gerų naujienų, tik mes ne viską žinom. Labai svarbu, kad Brazilijai vadovauja žmogus su galva - o Brazilija ten daug reiškia. Kad taip dar Dievulis malonėtų ir Argentiną su Čile pataisyti - būtų puiku.

   Panaikinti

emo-but-icon

NAUJAUSI

Komentarai

SEKITE MUS FACEBOOK

Naujienų prenumerata

item