Brazilijos prezidentas siekia pašalinti genderizmą iš mokyklų

ednews.net nuotr. Naujasis Brazilijos prezidentas Jairas Bolsonaro paskelbė apie savo planus iš šalies mokyklų mokymo programų pašalint...

ednews.net nuotr.
Naujasis Brazilijos prezidentas Jairas Bolsonaro paskelbė apie savo planus iš šalies mokyklų mokymo programų pašalinti genderistine ideologija paremtą informaciją.

Apie tai, kad nesitaikstys su genderizmo ideologija, J. Bolsonaro patvirtino jau savo inauguracijos metu. 

„Vienas iš tikslų siekiant Braziliją ištraukti  iš blogiausių pozicijų pasaulio švietimo reitinguose yra kovoti prieš marksistines atliekas, kurios yra paplituosios švietimo institucijose“, – teigė Brazilijos prezidentas.

Šią J. Bolsonaro poziciją palaiko ir naujasis Brazilijos švietimo ministras Ricardo V. Rodriguezas, kuris viešai pažadėjo užbaigti „agresyvų genderistinės ideologijos platinimą“.

Brazilijos prezidentas taip pat pažadėjo, kad iš mokyklų pašalins Paulo Freire' o – vieno iš vadinamosios kritinės pedagogikos įkūrėjų – metodiką. Remiantis šia metodika parengtose mokymo programose moksleiviai raginami marksistiškai kovoti už išsilaisvinimą iš pavergėjų priespaudos. Šeimą ir religiją bei kitas „tradicines vertybes“ siūloma traktuoti kaip prievartos formas ir jas nuolat kvestionuoti.

J. Bolsonaro teigimu, Paulo Freire' o švietimo ideologija mokinius paverčia „politiniais kovotojais“ ir yra žalinga bei netinkama mokymui mokyklose.

Parengta remiantis Associated Press informacija.Susiję

Šeimos politika 859628089647295112

Rašyti komentarą

  1. Jei pas mus kas nors taip pabandytų, tai tuoj iš Maskvos, atsiprašau, Briuselio ateitų nurodymas, o tada visos vietinės austėjos, delfiai, šakalienės, fondai ir institutai supultų taip, kad tik urzgimas būtų girdėti ir išrautų plaukų kuokštai skraidytų.

    AtsakytiPanaikinti
  2. Anonimiškas2019-02-12 17:04

    Vajetau kas dedasi. Kaip taip galima daryti. Tuoj sulauksime susirūpinusio kaimyno argentiniečio pamokslų iš lėktuvo arba enciklikos rektum super omnia.

    AtsakytiPanaikinti

Pastaba: tik šio tinklaraščio narys gali skelbti komentarus.

emo-but-icon

NAUJAUSI

Komentarai

PAREMKITE, SKIRDAMI 12 EUR

SEKITE MUS FACEBOOK

Naujienų prenumerata

item