J. Trudeau: homoseksualumą turime ne „toleruoti“, bet „priimti“

laisvavisuomene.lt Kanados ministras pirmininkas Justinas Trudeau prieš Monrealio Pride paradą vykusioje spaudos konferencijoje sakė...


Kanados ministras pirmininkas Justinas Trudeau prieš Monrealio Pride paradą vykusioje spaudos konferencijoje sakė, kad homoseksualumo toleruoti neužtenka – kanadiečiai privalo jį „priimti“.

„Ar galime liautis kalbėti apie toleranciją?“, – klausė LGBT aktyvistas Kanados premjeras. „Mes turime kalbėti apie priėmimą.“

Ministras pirmininkas neatsakė į prašymus patikslinti savo teiginį ir klausimą, ką tai gali reikšti milijonams kanadiečių, kurių religija moko, kad homoseksualumas prieštarauja Dievo nustatytam lytiškumo planui.

Vietoje to, Kanados premjero spaudos sekretorė atsakė trumpu elektroniniu laišku: „Ministras pirmininkas ir mūsų vyriausybė esame įsipareigoję didinti lygybę, ir visuomet ginsime LGBTQ2 bendruomenės ir visų kanadiečių teises“.

Už žmogaus gyvybę pasisakančios organizacijos Campaign Life Coalition vyresnysis politikos analitikas Jackas Fonseca teigia, kad po tokio atviro primygtinio reikalavimo priimti homoseksualumą „kaukė nuo LGBT darbotvarkės visiškai nukrito, ir dabar tai yra Liberalų partijos darbotvarkė“.

J. Fonsecos teigimu, aiškėja, kad ankstesni tikinimai, jog kanadiečiai turi tiesiog toleruoti vienalytes „santuokas“ ir tai niekam nedarys įtakos, išskyrus LGBTQ bendruomenės narius, buvo melagingi pažadai. „Tolerancija niekada nebuvo tikslas“, – sako J. Fonseca. „Tikslas buvo priversti krikščionis priimti dalykus, kuriuos jie laiko nuodėme. Galite nemėgti vaistų, bet liberalai sukiš juos jums į gerklę.“

J. Fonseca įspėjo, kad ilgalaikis J. Trudeau tikslas yra kriminalizuoti viešąją krikščioniško mokymo apie homoseksualumą išraišką. „J. Trudeau ketina kriminalizuoti krikščionių įsitikinimus apie homoseksualumą. Jau matėme tai su Kanados vasaros darbų programa“, – teigia J. Fonseca.

„Kitas logiškas žingsnis yra tą patį padaryti su visomis vyriausybės programomis ir išmokomis, o tuomet išplėsti dar plačiau iki viešosios krikščioniško mokymo apie homoseksualumą raiškos“, – sako J. Fonseca.


Susiję

Šiaurės Amerika 2382996240954474819

Rašyti komentarą

 1. Anonimiškas2018-08-24 18:17

  vargšė Kanada

  AtsakytiPanaikinti
 2. rinkimai tenai 2019 spalio mėn. tai šitas moralinis išsigimelis dar bent metus naikins kanados moralę.
  kanada tai pavyzdys kai renkat liberastus į valdžią ką jie pridaro (lygiai tas pats galioja jei renkat socialdemokratus)

  AtsakytiPanaikinti
 3. Anonimiškas2018-09-03 13:01

  Žiauru. Čia jau persekiojimas, stipri prievarta priimti LGBT, kad ir ką tai reikštų. Priimti greičiausiai reiškia palaikyti, pritarti LGBT gyvenimo būdui. Tačiau tokiu atveju tai jau yra nuodėmė. Pritarti LGBT gyvenimo būdui yra nuodėmė. Ir atsitinka toks dalykas: jeigu pritarsi LGBT gyvenimo būdui, tu ant šios žemės gyvensi gerovėje, tačiau neturėsi ramybės, keliausi į pragarą. Jeigu nepritarsi LGBT gyvenimo būdui, tu greičiausiai susilauksi priespaudos šioje žemėje, tačiau nekentėsi už pritarimą pragare. Čia išbandymas.

  AtsakytiPanaikinti
  Atsakymai
  1. Anonimiškas2018-09-06 02:43

   Tuo siekiama dar tolesnių tikslų - visiško ir totalaus visuomenės užvaldymo. Prognostiškai pabandykime nupiešti ateitį - antiutopiją. Tada kas yra "gerai" ir kas "blogai" pasakys valdžia ir visi turės paklusti. Nepaklusę bus kriminalizuojami ir laikomi grėsme "tolerantiškai ir demokratiškai" valstybei. Normalaus žmogaus prigimtis vis tiek priešinsis šitai anomalijai ir bus drąsių nepritariančiųjų. Jie bus sekami, skundžiami ir izoliuojami kalėjimuose. Kils nepritarimo banga. Valdžia plaus per propagandą piliečiams smegenis ir vis labiau imsis drąstiškų priemonių. Galop bus prieita iki to, jog nepritariančiuosius ims medžioti snaiperiai. Tai taps įprastu ir "normaliu" reiškiniu - "nukenksmintas pavojingas asmuo". Štai tokią ateitį mums ruošia tolerancijos menedžeriai.

   Panaikinti
  2. Anonimiškas2018-09-06 21:31

   Tai jau dabar žmonės, pasisakantys prieš LGBT, yra diskriminuojami, jie gauna prastesnius darbus jei pasisako prieš LGBT, YRA išmetami iš darbo, ypač švietime, darbe su vaikais. O jei snaiperiai pradės medžioti, tai dar čia ne pabaiga. Įtariu, kad pasisakantys už šventumą bus kankinami. Pasiskaitykite Biblijos apokrifą Jašero knyga 19 skyrius, pavyzdžiui.

   Panaikinti
 4. Taikli "progresyvios ateities" iliustracija": https://i.redd.it/ue5raadq0zj11.jpg

  AtsakytiPanaikinti
 5. Anonimiškas2018-09-03 22:32

  Pavlovo sindromas, pelytė mindo malonumo svertą kol pastimpa, čia analogija mindys iškrypimo kryptį kol numirs.

  AtsakytiPanaikinti
 6. Anonimiškas2018-09-04 11:18

  J. Trudeau kalbėdamas apie kanadiečių prievolę priimti homoseksualumą yra nuoseklus ir logiškas. Nes didžiausia tolerancija homoseksualams yra iš homoseksualų. Siekiant visuomenės maksimalios tolerancijos homoseksualumui reikia, kad visuomenė pati taptų homoseksuali...

  AtsakytiPanaikinti
  Atsakymai
  1. Anonimiškas2018-09-14 01:47

   Apsaugok Dieve!!

   Panaikinti
  2. Anonimiškas2019-02-13 22:01

   Priimti, tai reiškia visiems piliečiams ir nepiliečiams privalovama tvarka užsiimti homoseksualiais santykiais, nes tik tokie "yra" teisingi ir teisėti. To tikimasi pasiekti greičiausiai jau sekančioje kartoje, kuri gimė po 2010 metų. Jei tai pavyktų, žmonių pertekliaus problema išnyktų kaip dūmas, kaip ir pati žmonija. Išvada, kad visi progreso mėgėjai to ir siekia. Šiaip jau sklando mintys, kad žmonija 100 metų bėgyje gali pasiekti nemirtingumą. Tokiu atveju dauginimasis visiškai nebereikalingas.

   Panaikinti

emo-but-icon

NAUJAUSI

Komentarai

Papunkčiui (nauja tinklalaidė)

SEKITE MUS FACEBOOK

Naujienų prenumerata

item