Lenkija: migrantų priėmimas yra blogiau nei ES sankcijos

Migrantų priėmimas padarytų daugiau žalos Lenkijai nei Europos Sąjungos (ES) sankcijos. Taip pareiškė Lenkijos vidaus reikalų ministras M...

Migrantų priėmimas padarytų daugiau žalos Lenkijai nei Europos Sąjungos (ES) sankcijos. Taip pareiškė Lenkijos vidaus reikalų ministras Mariuszas Blaszczakas po to, kai Briuselis perspėjo šalį dėl atsisakymo priimti prieglobsčio prašytojus pagal nustatytų kvotų programą.

Reaguodamas į ES pareiškimą, jog Lenkija ir Vengrija privalo priimti migrantus iki birželio arba susilauks sankcijų, ministras pareiškė, kad tokia migrantų perskirtymo sistema kelia „pavojų Lenkijos ir lenkų saugumui“.

M. Blaszczako teigimu, ES reikalavimo, kad Lenkija priimtų daugiau nei 6000 migrantų, vykdymas būtų kur kas blogiau nei Briuselio sankcijos, nes dabartinė imigracijos politika Vakarų Europoje sukūrė terorizmo grėsmę.

„Atsiminkite, kad dabartinės didžiulės musulmonų bendruomenės Vakarų Europos šalyse išaugo nuo pradžioje pakankamai mažų skaičių. [...] Savo kolegoms Vakarų Europoje sakau, jog migrantų perskirstymo strategija tik suaktyvina nelegalią migraciją, nes būsimi migrantai girdi, jog žmonėms, atvykusiems į Europą, suteikiamas prieglobstis kitose ES šalyse nei Italija ir Graikija“.

Parengta pagal Breitbart.com informaciją


Susiję

Pasaulis 5739216697424504891

Rašyti komentarą

 1. O čia delpio pasiūlymas Lietuvai. Gūglinam :2017-05-19 15:54

  Išgelbėtų nykstančią Lietuvą: kodėl mes jų bijome?


  AtsakytiPanaikinti
  Atsakymai
  1. Oi, taigi buka liberast-neomarksistinių globalizmo fanatikų propaganda - visiškai nieko naujo. Ir joje nieko naujo. Nors, reik pasakyt, toks bukas jų entuziazmas, matant padėtį Vakaruose, išties stebina.

   Panaikinti
  2. Anonimiškas2017-05-19 17:31

   joo,gal ir išgelbėtų,bet tuomet jau būtų Lietuva be lietuvių...žinoma,toks faktas eurokomjaunuolių nejaudina.

   Panaikinti
 2. Anonimiškas2017-05-19 23:05

  Savaime aišku, kad lenkai ir vengrai teisūs. Ir atrodo, Europoje susidariusi situacija pradedama realiai vertinti ne tik Vyšegrado sutarties šalyse.

  AtsakytiPanaikinti
 3. Markas Eyn Lettowe2017-05-20 13:43

  // ...tokia migrantų perskirstymo sistema kelia „pavojų Lenkijos ir lenkų saugumui“. // -------- Lenkijos vadovybė nevynioja žodžių į vatą. Tiesmukiškai rėžia. Taigi, pas juos ne "Lenkijos piliečių saugumui", ne "Lenkijos žmonių saugumui", o tiesiog atvirai deklaruojamas rūpinimasis savo tautos saugumu.

  AtsakytiPanaikinti

emo-but-icon

NAUJAUSI

Komentarai

Už balos

Papunkčiui su V. Sinica

Savaitės pokalbis

SEKITE MUS FACEBOOK

item