1000 eurų už vaiką: Kūdikių fabrikai Nigerijoje

Nigerijos institucijos priverstos kovoti su ypatingai baisia prekybos žmonėmis forma: moterys laikomos uždarytos ir yra priverstos gimdyt...

Nigerijos institucijos priverstos kovoti su ypatingai baisia prekybos žmonėmis forma: moterys laikomos uždarytos ir yra priverstos gimdyti vaikus, kurie vėliau yra atimami ir atiduodami įsivaikinti bevaikėms poroms, tarp kurių yra ir europiečių.

Kūdikiai pradedami ir pagimdomi tik tam, kad vėliau būtų parduoti. Jų motinos dažniausiai yra jaunos moterys ir mergaitės, prievarta laikomos kūdikių fabrikuose. Neseniai Nigerijos saugumo pajėgos šalies sostinėje Lagose vos per vieną savaitę užtiko dvi tokias įstaigas. Abu kartus saugumo darbuotojai išlaisvino daugybę moterų ir mergaičių, dauguma jų buvo nepilnametės. Ir besilaukiančios.

Spaudos konferencijoje merginos į filmavimo kameras žiūrėjo droviai ir įsibaiminusios. Jos buvo prievarta laikomos šiose baisiose įstaigose daug mėnesių. Viena iš jauniausių, Joy Jonathan, yra trylikametė. Viena moteris man sakė, kad aš gyvensiu pas jos seserį ir pas ją dirbsiu. Atvykusi jos paklausiau: Ar tai ir yra ši vieta?. O moteris man pasakė: Nė viena, kuri čia atvyko, iš čia nebebus išleidžiama.

Prievartavimai

Kai kurios mergaitės ir jaunos moterys pranešė apie prievartavimus, siekiant jas apvaisinti. Kitos jau buvo atvežtos būdamos nėščios. Institucijos praneša, kad įviliojimo į pinkles mechanizmas visur toks pats: mergaitės apgaunamos, tikinant, kad jos dirbs namų tvarkytojomis. Tuomet jos uždaromos ir prievartaujamos, siekiant jas apvaisinti, o jų vaikus parduoti.

Policijai įstaigas išaiškinti padėjo įtarimų turėję kaimynai, susisiekę su policija. Destiny Chema, vienai iš tokių kūdikių fabrikų kalinių, kartu su kitomis mergaitėmis pavyko pasprukti iš įstaigos dar prieš policijai moteris išvaduojant.

Namų prižiūrėtoja kažkam skambino ir nežinojo, kad aš slapta klausausi. Išgirdau ją klausiant, kiek asmuo norėtų mokėti už berniuką. Tada man tapo aišku, kokiu tikslu aš čia esu. Pasakiau jai, kad jokiu būdu to nedarysiu. Tuomet laukėme tinkamos progos. Taip vieną kartą atvėrus vartus mes pabėgome.

Parduodami ir į Europą

Pasak Nigerijos valstybinių institucijų, už vaiką mokama iki 1000 eurų, berniukai įkainojami brangesni nei mergaitės. Kūdikių pirkėjai - bevaikės šeimos iš Afrikos ir viso pasaulio, taip pat iš JAV ir Europos. Kai kurie vaikai yra ir išnaudojami kaip darbo jėga, patenka į prostitucijos tinklą, netgi tampa ritualinių žmogžudysčių aukomis.

Nigerijoje vaikų neturėjimas laikomas gėda. Teisiškas įsivaikinimas ar dirbtinis apvaisinimas visuomenėje taip pat siejamas su gėda bei pažeminimu ir yra tabu.

Šie kūdikių fabrikai Nigerijoje nėra retenybė. Ekspertai kalba apie tokias įstaigas kaip apie augančią problemą, ypač prietrytinėje šalies dalyje. Atitinkamoms institucijoms tai yra žinoma, kalbėjo policijos atstovas Bala Elkana Nigerijos televizijoje.

Įstaigose veikia tas pats kartelis, dirba tie patys žmonės. Greičiausiai yra dar daugiau tokių atvejų. Visi Lagoso gyventojai turėtų būti atidūs. Apsižvalgykite savo apylinkėje ir jei pastebėsite namą, kuriame gyvena daug nėščių moterų - būkite atsargūs!

Neišnykstanti problema

Nigerija yra didžiausia Afrikoje naftos eksploatuotoja, vis dėlto bendras pragyvenimo lygis šalyje išlieka labai žemas. Dauguma iš 190 milijonų Nigerijos gyventojų pragyvena iš mažiau nei dviejų eurų per dieną. Šalyje klesti prekyba žmonėmis, prekyba narkotikais ir finansiniai nusikaltimai.

Šalyje jau senokai reguliariai pranešama apie kūdikių fabrikų radimus, jie vis būdavo uždaromi, o atsakingi asmenys suimami, spaudoje neretai pasirodo pranešimų apie policijos atliekamus reidus, taigi tai galima vadinti įsisenėjusia problema. Prekyba būtent vaikais Nigerijoje yra plačiai paplitusi. Žiniasklaida vis dažniau praneša ir apie naujagimius, dingstančius iš ligoninių ir globos namų. Šalies vyriausybė iki šiol nėra radusi efektyvių priemonių kovai su augančia prekyba žmonėmis.

Parengta pagal tagesschau.de informacijąSusiję

Pažangos ideologija 7612934051445458317

Rašyti komentarą

3 komentarai

Pikc Kažinkavičius rašė...
Autorius pašalino šį komentarą.
Unknown rašė...

Žodžių trūksta, silpna, o kas tie tolerastai,, kaip suprantu, tai gejuvir lesbijieciu seimos. Kaip gaila vaiku, irtu merginų kures prievartauja😥😥😥🙏

Claudia Klein rašė...

Sveiki, Sveiki atvykę į „Spotcap Global Loan Services“. Mano vardas Claudia Klein, aš esu skolintojas, taip pat paskolų konsultantas.

Ar jums labai reikia finansinės paramos 2020 m.? ar jums reikia paskolos įvairiems tikslams? jei jūsų atsakymas yra teigiamas, aš patarsiu kreiptis į mano firmą per | [email protected] | arba praneškite mums per „WhatsApp“: +4915758108767 | ir turėkite paskolą savo sąskaitoje per 24 valandas, nes mes teikiame puikias paskolų paslaugas visame pasaulyje.

Mes siūlome visų rūšių paskolų paslaugas (asmeninę paskolą, verslo paskolą ir daugybę kitų), siūlome ir ilgalaikes, ir trumpalaikes paskolas, taip pat galite pasiskolinti nuo 1000 iki 15 milijonų eurų. Mano įmonė padės jums pasiekti įvairių tikslų, pasitelkdama platų paskolų asortimentą.

Mes žinome, kad teisėtos paskolos gavimas visada buvo didžiulė problema Asmenims, kurie turi finansinių problemų ir kuriems reikia jos sprendimo, daugeliui žmonių dėl didelių palūkanų yra taip sunku gauti paskolą nuosavam kapitalui iš savo vietinių bankų ar kitų finansų institucijų. norma, nepakankamas užstatas, skolos ir pajamų santykis, žemas kredito reitingas ar kitos priežastys

Nebereikia laukti ir nedaryti streso banke. Mūsų paslauga teikiama visą parą - galite gauti paskolą ir atlikti savo operacijas bet kada ir kur jums reikia

Mes teikiame 24 valandų pasaulinės klasės paskolų paslaugas. Klausimams / klausimams? - Siųsti el. Laišką į | [email protected] | arba praneškite mums per „WhatsApp“: +4915758108767 | Ir akimirksniu gaukite atsakymą.

Jūsų šeimai, draugams ir kolegoms nereikia žinoti, kad jums trūksta pinigų, tiesiog parašykite mums ir gausite paskolą.

Jūsų finansinė laisvė yra jūsų rankose!

item