Jonas Vaitkus. Viešas laiškas dėl šmeižto kampanijos

propatria.lt nuotrauka  Dėl tendencingos šmeižto kampanijos prieš mane ir mano vadovaujamą Lietuvos rusų dramos teatrą. Manau, kad ...

propatria.lt nuotrauka 
Dėl tendencingos šmeižto kampanijos prieš mane ir mano vadovaujamą Lietuvos rusų dramos teatrą.

Manau, kad visuomenė privalo būti informuota apie pastaruoju metu kryptingai vykdomą ir šiuo metu ypač suaktyvėjusią šmeižto kampaniją prieš Lietuvos rusų dramos teatro veiklą, mane kaip teatro vadovą. Šią kampaniją sistemingai vykdo nedraugiškų Lietuvai jėgų kontroliuojami propagandiniai portalai per savo viešojo informavimo priemones (internetinius portalus „sputnik.lt“, „baltnews.lt“, televiziją „Pervyj Baltijskij kanal“, kt.) Akivaizdūs faktai rodo, kad ši kampanija yra tiesiogiai susijusi su teatro vykdoma kūrybine veikla bei artėjančiu Kultūros ministerijos rengiamu konkursu. 

„Charakteringa, kad ši vykdoma šmeižto kampanija daugiausia nukreipta prieš mano asmenį. Noriu priminti, kad man dar tik pradėjus vadovauti teatrui 2008 m., per savo pirmąją kadenciją, teatro vadovybei sėkmingai pavyko užkirsti kelią užsienio šalies atstovams daryti politinę ir ideologinę įtaką teatro veiklai. Taip pat 2014 m. pavasarį savo vadovaujamo teatro vardu pareiškiau griežtą nepritarimą Krymo aneksijai, kurią įvykdė Rusijos valdžia. 

Šiuos klausimus mano iniciatyva nuodugniai aptarėme su Lietuvos saugumo departamento darbuotojais.

Per dvi teatrui vadovavimo kadencijas nuveiktus darbus nuodugniai išdėsčiau ir tolimesnę teatro perspektyvą kruopščiai nubrėžiau savo programoje, kurią jau pateikiau Kultūros ministerijai. Šioje ambicingoje programoje yra išvardinti svarūs teatro veiklos per pastaruosius 10 metų rezultatai ir suformuluota nauja, ambicinga teatro perspektyva, bei esminiai pokyčiai.

O dėl viešuose tinkluose minimos seksualinio priekabiavimo kampanijos nukreiptos asmeniškai prieš mane, tai ji tik charakterizuoja pačius tos kampanijos organizatorius, ir nieko daugiau. Su jos turiniu nei aš, nei mūsų teatras neturi nieko bendra. Paskelbtame Kultūros ministerijos konkurse į Lietuvos rusų dramos teatro vadovo pareigas dalyvausiu.

Pasilieku teisę kreiptis į teismą dėl garbės ir orumo įžeidimo.


Susiję

Jonas Vaitkus 5786589755458496089

Rašyti komentarą

 1. Anonimiškas2018-02-06 13:41

  nesusireikšminkit, gerbiamas režisieriau. Savo spektaklio scenografę, žmonai išvažiavus, namuose prie vyno merginai? Trikampėlio, pakvietęs į dalykinį susitikimą, o ne iš anksto sutartą romantinį pabuvimą, norėjai? Tai jokia ne priešiškų organų akcija, o tik savų organų veikimo pasekmė. Taip, gyvenimas žiaurus - tau ne mažiau šiandien, negu tai merginai tuomet. Apie senatis - šmenatis kalbėti nėra prasmės, nes kalba ne apie teisiškai vertinamą nusikaltimą, o apie padorumą.

  AtsakytiPanaikinti
 2. Lietuvos saugumas VSD - Rusijos saugumo FSB filialas Lietuvoje, už Lietuvos pinigus dirbantis prieš Lietuvą. Tai jų iniciatyva ir suregzta intriga kaip nubausti Vaitkų už filmą "Vienui vieni". Ir kad negalėtu daugiau tokių sukurti.

  AtsakytiPanaikinti
  Atsakymai
  1. Anonimiškas2018-02-06 22:23

   Dar vienas ligonis...

   Panaikinti
  2. Tokios reakcijos labai jau panašios į bandymą savo bėdas kitiems prikabinti. ;)
   Pagal stilių, čia tas pats veikėjas, kuris savo savybes ("niekšas", "kvailys") bandė P. Plumpai prikergti.

   Panaikinti
 3. Anonimiškas2018-02-06 22:31

  Laikykitės režisieriau. Plika akimi matosi, kad viskas yra surežisuota, Jums nereikia nieko aiškinti. Tikime Jumis ir gerbiame už puikius, kūrybiškus Jūsų darbus, už Jūsų tvirtą laikyseną. Juoką kelia kai moterys už 20 metų atsimena kad kažkas prie kažko, kažką darė. Linkim stiprybės.

  AtsakytiPanaikinti
 4. paskolos! paskola! paskolos!Ar jūs ieškote geros reputacijos ir akredituotos privačios paskolos įmonė, kuri teikia paskolas gyvenimo galimybę.Mes siūlome visų rūšių paskolų labai greitai ir lengvai, asmeninės paskolos, automobilių paskolos, hipotekos paskolos, studentų paskolų, verslo paskolos, investicinės paskolos, skolos konsolidavimas ir daug daugiau.Jums buvo atmestas bankų ir kitų finansų įstaigų?Ar jums reikia konsolidavimo paskolą arba hipoteką? Nežiūrėkite bet daugiau, kaip mes čia, kad visas savo finansines problemas praeities dalykas.Mes skolina lėšas asmenims ir įmonėms, kurioms reikia finansinės pagalbos norma 2 %.Ne reikia socialinio draudimo numeris ir nėra kredito patikrinimą, reikalingą, 100 % garantuotas.Noriu naudoti šią laikmeną jums pranešti, kad mes teikiame patikimas ir remia pagalbos ir mes mielai jums pasiūlyti paskolą.Tada atsiųskite mums el. laišką adresu: ([email protected]) kreiptis dėl paskolos

  AtsakytiPanaikinti
 5. Jonai, buk vyras, išeik iš to teatro. O tai sėdi kaip kiaulė įlindęs į svetimą daržą, ir dar pats rėki "rusai puola".

  AtsakytiPanaikinti
 6. labai ir labai nuvylė ponas J.Vaitkus savo atviravimu. Tik tarybiniais laikais bet koks veiksmas buvo grindžiamas partijos politika. Režisierius tai ko gero labai gerai išmoko.
  Kalbama ne apie politiką, bet apie elementarų dviejų žmonių bendravimą...... scenografė prisiminė seną, tikriau labai seną istoriją. Prie ko čia dabar įvairūs portalai ir įsivaizduojami jų norai pakenti režisieriui. Gerbiamas, nors po tokio laiško nevisai gerbiamas, režisieriau nejaugi praradote jumoro jausmą ?

  AtsakytiPanaikinti
 7. Šyvo kuino brieeedas....

  AtsakytiPanaikinti
 8. UNITED FINANCIO COMPANIA" Bendrovė turi tik akcinį kapitalą. Siūlome visų rūšių paskolas ir finansines paslaugas. Mūsų paskolos skiriasi nuo įmonės iki asmeninės paskolos arba trumpalaikės arba ilgalaikės paskolos, o palankesnės palūkanų normos (2%). Mūsų paskolos procesas yra labai greitas ir patikimas su garantija. Norėdami gauti daugiau informacijos apie mūsų paslaugas, apsilankykite mūsų el. Pašto adresu; [email protected]

  AtsakytiPanaikinti

emo-but-icon

item