Ramūnas Trimakas. Bolševizmo dvasia gyva, totalitarizmas grąžinamas septynmyliais žingsniais

Anapus bei šiapus Atlanto vandenyno konformistinė taip vadinama žiniasklaida, Lietuvoje veikiantiems atitikmenims neatsiliekant, kasdien ent...

Anapus bei šiapus Atlanto vandenyno konformistinė taip vadinama žiniasklaida, Lietuvoje veikiantiems atitikmenims neatsiliekant, kasdien entuziastingai primena, kad netrukus iš ovaliojo kabineto daiktus turės susipakuoti ir dingti Donaldas Trumpas. Vis dar einančiam Jungtinių Amerikos valstijų prezidento pareigas drėbiami kaltinimai, neva šis neteisingai ir neteisėtai elgiasi.

Kaip moralinis orientyras pateikiamas Džozefas Baidenas ir jo pasekėjai, kaltinantys D. Trampą „gėdingu elgesiu“. Pavyzdžiui, neva šis trukdąs perimti valdžią ir valstybinių institucijų kontrolę. Tiek save žurnalistais vadinantieji, tiek Dž. Baideno politinė grupė visai neketina prisiminti paprasto fakto, kad JAV Konstitucija nėra nei panaikinta, nei perrašyta. Įstatymai, reglamentuojantys pergalės rinkimuose pripažinimo, o taip pat valdžios perdavimo tvarką, nėra atšaukti.

Jokiems žurnalistams nesuteikta teisė savo nuožiūra skelbti patinkantį asmenį JAV prezidentu. Tai yra ne žurnalistinė, bet juridinė procedūra. Vis dar vadovaujamasi ne Čingischano jasomis, Kalabrijos ‘Ndrangheta’os mafiozų „garbės kodeksu“ ar JAV dalies žurnalistų, nesvarbu, kokie jie „liberalūs“, „progresyvūs“ bei kairuoliški būtų, norais. Remiamasi rinkimų rezultatų sertifikavimo tvarka.

Reikalo esmė yra ne tai, kuri žurnalistų bei politinio isteblišmento dalis prieš D. Trampą ar už Dž. Baideną. Reikalo esmė yra rinkimų skaidrumo ir teisingumo užtikrinimas, tvarkos palaikymas, klaidų išaiškinimas, abejonių pagrindimas arba išsklaidymas. Pavyzdžiui, Džordžijos valstijos sekretorius Brad’as Raffensperge’as oficialiai pranešė, kad kiekvienoje rinkiminėje apygardoje bus kruopščiai, dalyvaujant stebėtojams ir teisėsaugos pareigūnams, rankomis perskaičiuojami balsavimo rezultatai, patikrinant kiekvieną biuletenį. Užtat dažna(s) komentuotoja(s) Lietuvoje nepalaužiamai įsitikinusi(-ęs), jog visa tai „feikas“, dar vienas „nukryžiuotas berniukas“ – visai nesvarbus, apie ką pranešama. Ar apie žurnalisto atliktą tyrimą ir išaiškintą vis dar balsuojantį seniai mirusį konkretaus asmens tėvą (bei kodėl taip galėjo atsitikti), ar partijų narių arba pareigūnų ištartus pareiškimus, kurie nėra propagandinio serialo „TASS-as įgaliotas pranešti“ tęsinys. Kalbame visai apie ką kitą, t. y. sąžiningus rinkimus ir visiems vienodų taisyklių taikymą, taip pat landų pažeidimams daryti pašalinimą.

Nei melasklaidininkai, nei jų transliuojamu „produktu“ apnuodytieji (nors atrodytų, jog homo sapiens atmintis turėtų būti ilgiau išliekanti nei auksinės žuvelės) nieku gyvu nenori prisiminti taip vadinamų „pirmųjų prezidentinių debatų“. Juose vedantysis Chris’as Wallace’s vienašališkai puolė D. Trampą ir palaikė Dž. Baideną. Tuo nesunku įsitikinti, įrašas vis dar pasiekiamas. Vedantysis Ch. Wallace’s labai aiškiai ir konkrečiai paklausė Dž. Baideno: „Ar Jūs paraginsite savo šalininkus išlikti ramiais, kol balsai bus skaičiuojami, ir ar Jūs įsipareigote neskelbti pergalės, kol nebus pateiktas nepriklausomas rinkimų (rezultatų) patvirtinimas?“ (išrašas anglų kalba: „Will you urge your supporters to stay calm while the vote is counted, and will you pledge not to declare victory until the election is independently certified?“). Dž. Baidenas, tebetvirtinantis, kad yra puikios sveikatos, blaivaus proto ir aiškios sąmonės, atsakė glaustai bei aiškiai: „Taip“ (išrašas anglų kalba: „Yes“).

Dar kartą, skiemenimis, rišliai ir nuosekliai: oficialus rinkimų rezultatų patvirtinimas kol kas nėra pateiktas. Kai kurie žurnalistai, politikai ir užsienio šalių atstovai (kas, beje, gali būti įvertinta kaip kišimasis į JAV vidaus reikalus) pasveikino Dž. Baideną ir Kamalą Haris su pergale. Dž. Baidenas kartu su savo komanda reikalauja atiduoti jiems valstybės institucijų kontrolę ir valstybės valdymą. Ką tik Dž. Baidenas įtikinėjo priešingai, esą jis laikysis įstatymais apibrėžtos tvarkos, bet šiandies elgiasi priešingai. Kalbame ne už ar prieš Dž. Baideną, D. Trampą ar kurį kitą asmenį, bet apie nustatytos tvarkos laikymąsi.

Demokratų partijos šalininkai ir jų sąjungininkai, „švęsdami“ pergalę, rengia pogromus, puldinėja pareigūnus, marodieriauja. Pavyzdžiui, D. Trampo nekenčiantys anarchistai Oregono valstijoje, Portlende užpuolė Multnomah’o rinkiminės apygardos Dž. Baideno atstovų būstinę, ją nuniokojo bei „papuošė“ necenzūriniais užrašais „Fuck Biden“.

Pastaba ta proga: šią vasarą Vilniuje surengtame BLM smogikų palaikymo mitinge mūsų pareigūnams buvo į veidus baksnojama šūkiais „Fuck the police“. Kaip mums visiems išaiškino kompetetingi ekspertai, tai visai ne nusikaltimas, o solidarumo akcija, be to, tai yra metonimija. Apskritai, kelia nuostabą, kad minėtas šūkis įžeidžia valdžios institucijas. Pratęsiant tokius samprotavimus, „Fuck Biden“ yra visiška etiška solidarumo akcija ir būtų keista, kad ji galėtų įžeisti Dž. Baideną (būtent juk Džonas pats asmeniškai nepaminėtas) ir tai tikrai ne nusikaltimas. Metonimija, kaip jau buvo mums išaiškinta. Kitą vertus, JAV teisėsaugos atstovai laikosi priešingos nuomonės.

Šiai dienai faktai yra tokie: kol kas laukiama oficialaus rinkimų rezultatų patvirtinimo ir nugalėtojo prezidento rinkimuose paskelbimo. Per griežtai nustatytą laiką bus atliktas tyrimas ir pateiktas vertinimas, kadangi iš daugybės rinkimų apygardų sulaukta pranešimų apie pažeidimus, be to, pateikti teisiniai ieškiniai dėl galimai nusikalstamos veikos.

Ir dar tokia „smulkmena“: pakako Baltųjų rūmų spaudos atstovei Kayleigh’ai McEnany bei kitiems oficialiems prezidento administracijos atstovams numatyto susitikimo su žiniasklaida metu pranešti, kad bus pradėta patikros ir balsų perskaičiavimo procedūra, kaip pagrindiniai televizijos kanalai ir vėl nutraukė tiesioginę transliaciją. Periodiniai leidiniai, pradedant „The New York Times“, užbaigiant „The Washington Post“ pratrūko kaltinimais Baltųjų rūmų atžvilgiu.

Teks ir vėl pasikartoti: dar to nebuvo JAV istorijoje, kad pagrindiniai žinių perdavimo kanalai cenzūruotų kol kas savo pareigas einantį prezidentą, taip pat reguliariai išjungtų tiesioginį eterį, kreipiantis jam pačiam arba jo atstovams.

Ar kada būta tokios susiskaldymo gylybės ir, atrodytų, nebeįveikiamo susipriešinimo? Net paskutinieji 1860-ieji metai – prieš prasidedant pilietiniam karui JAV – atrodo harmonijos etalonu, lyginant su tuo, kas vyksta mūsų dienomis. Anuomet JAV universitetų studentai nebuvo apsėsti jakobinų teroro idėjų ir nevartė statulų, vietoje jų iškeldami stabus masiniams žudikams, tokiems, kaip Maksimiljanas Robespjeras. Juodmarškiniai smogikai neklaidžiojo iš valstijos į valstiją, kryptingai puldinėdami policijos pareigūnus ir niokodami miestų bei miestelių centrus. Tais „neprogresyviais“ laikais net demokratų partijos politikai masiškai nenutraukdavo finansavimo teisėsaugos pareigūnams ir nedraudė jiems gaudyti žmogžudžius, prievartautojus ir marodierius, nesvarbu, kokia pastarųjų odos spalva bebūtų. Skirtingas politines pažiūras atstovaujantys žurnalistai pliekėsi leidinių puslapiuose, bet tokia visaapimančio provokacijų, melo, tikrovės neigimo ir kliedesių skleidimo sistema dar neegzistavo.

Pavyzdžiui, nebuvo tiek nebaudžiamai atvirų raginimų bei grasinimų nužudyti JAV prezidentą ar susidoroti su jo artimaisiais, kaip mūsų dienomis. Nesvarbu, kaip išrinktas prezidentas nepatiktų: ar Bendžaminas Harisonas, priėmęs kenksmingus JAV ekonomikai sprendimus, sukėlusius 1893 metų krizę, ar Ričardas Niksonas, tapęs 1972-1974 m. visuotinio pasipiktinimo bei paniekos objektu, nesulaukė tokio JAV pramogų industrijos įžymybių „dėmesio“ kaip D. Trampas.

Paskutinis toks „juokelis“ ištransliuotas šių metų lapkričio 8 dieną animaciniame seriale „Šeimos bičas“ (angl. „Family guy“). Remiantis siužetine linija, D. Trampas, Melania Tramp ir viceprezidentas Maiklas Pensas pasikaria kalėjime. „Fantazijos“, „pokštai“, „pasiūlymai“ bei „performansai“ šia tematika nenutrūko visą D. Trampo kadenciją.

Tik keli pavyzdžiai ir daugybės: Džonis Depas teiravosi, kada gi pagaliau bus nužudytas JAV prezidentas, Maikas Rurkas išreiškė pageidavimą susidoroti su D. Trampu asmeniškai, daug kartų jį įžeidinėjo ir kartojo grasinimus, Madona viešai dalinosi savo troškimu išsprogdinti Baltuosius rūmus, Robertas De Niras sakėsi norintis trenkti JAV prezidentui į veidą, o Keti Grifin pozavo su nupjautos ir sukruvintos D. Trampo galvos imitacija. Galima vardinti, vardinti ir vardinti. Kairuoliškas internacionalas abiejuose Atlanto vandenyno pusėse džiugiai palaiko. Darniu choralu liejasi grasinimai D. Trampui ir jo šeimai vientisu skambesiu su Lotynų Amerikos diktatoriais, besiskelbiančiais liepsningais Karlo Markso pasekėjais, Šiaurės Korėjos kimais bei Irano ajatolomis.

Jeigu jūs neapdairiai pasidomėtumėte, kas gi nutiktų, tarkime, jei kokia „humoristė“ ar „politinė aktyvistė“ nuspręstų lygiai taip pat papozuoti su nupjauta ir sukruvinta Huseino B. Obamos galvos imitacija arba pavaizduoti animaciniame seriale Dž. Baideną kartu su savąja Džil Baideniene pasikorusius kalėjime, konkrečių pasiūlymų sulauktumėte labai greitai. Priminti nereikia, kad ne tik prasidėtų kairiojo agentūrinio tinklo puolimas, kaltinant „rasizmu“, „fašizmu“ ir t. t. bei atviri grūmojimai susidoroti. Teisėsauga nedelsiant imtųsi veiksmų, nes grasinimai ar raginimai nužudyti JAV prezidentą yra federalinis nusikaltimas, už kurį numatyta baudžiamoji atsakomybė (tame tarpe įkalinimas iki 5 metų).

Užteko muzikinės grupės „Creed“ dainininkui Scott’ui Stapp’ui privačiai tarp keturių akių leptelėti, jog mielai nudėtų H. B. Obamą, kaip jo žmona akimirksniu įskundė savo vyrą ir specialiųjų tarnybų agentai suėmė dainininką.

Nepergyvenkite, nė vienos iš minėtų antitrampinių įžymybių Temidės ranka nepasiekė. Kita vertus, selektyvinis teisingumas buvo uoliai įgyvendinamas H. B. Obamos prezidentavimo laikotarpiu. Antai kruopščiai sekamas ir nuolatos pjudomas rašytojas ir kino režisierius Dinesh’as Joseph’as D’Souza 2014 m. pervedė savo asmeninius 20 000 dolerius bičiulio Wendy Long’o politinei kampanijai paremti (ne demokratų partijos nariui, savaime suprantama). Taip buvo surasta proga užvesti bylą D. J. D’Souza’i, tiesa ne už H. B. Obamos kritiką, kad ir kaip norėtųsi, bet dėl neteisėtos finansinės paramos. D. J. D’Souza tais pačiais 2014 m. buvo pasodintas į kalėjimą, o 2018 m. gegužės 31 d. tuo metu naujasis prezidentas D. Trampas jį reabilitavo, sukeldamas eilinį amerikiečių kairiojo aktyvo įtūžį. Tuo tarpu Lietuvoje sulaikytas milijardierius Ahmadas „Andy” Khawaja (Libano ir JAV pilietis), kaip mus informuoja „[…] buvo sulaikytas Lietuvos teisėsaugai sulaukus JAV Teisingumo departamento prašymo. Jungtinėse Valstijose įtariama, kad A. Khawaja buvusios kandidatės JAV prezidento rinkimuose Hillary Clinton rinkimų kampanijai neteisėtai pervedė 3,5 mln. JAV dolerių. “ Taip pat, kad jis buvo paleistas už užstatą. Teigiama, kad byla turinti politinę potekstę. Pasitikslinkime: tie patys įstatymai vieniems galioja, o kitiems ne? Visi vienodai lygūs prieš įstatymą, tik kai kurie lygesni? Ar, vis dėlto, kaip buvo pabrėžta, tai politinis procesas? Galimai inicijuotas dėl to, kas minėtas verslininkas pervedė vieną milijoną dolerių D. Trampo prezidentinės inauguracijos fondui (kas, beje, nedraudžiama ir visiškai legalu) atkapsčius senus prasižengimus?

O dabar ne tiek apie ateities planus, bet protų būklę. Mišelė Obama asmeninėje „Twitter“ paskyroje daugiau negu tiesiai šviesiai pasiūlė neužmiršti apie milijonus tų, kurie balsavo už „[…] melą, neapykantą, chaosą ir susikaldymą“. Pasirodo, dabar štai kaip apibūdinamas laisvas balsavimas už norimą kandidatą Jungtinėse Amerikos Valstijose. Tiesa, netruko kilti nuostaba ar net pasipiktinimas, tad M. Obama redagavo, papildė ir sušvelnino savo įrašus. Aktorius John’as Cusack’as tiesiai šviesiai trečdalį šalies gyventojų pavadino naciais, vadinasi, jo paties žodžiais tariant, priešais. Maiklas Saimonas (Michael Simon), buvęs H. B. Obamos administracijos analitikas, sudarė duomenų bazę, pavadintą „Trampo atskaitomybės projektas“. Šioje duomenų bazėje įrašyti visi „Trampo sikofantai“, kaip nurodo viena iš demokratų partijos lyderių Alexandra Ocasio-Cortez. Žurnalistė, „The Washington Post“ straipsnių autorė Jennifer Rubin teigia, kad D. Trampą palaikiusieji neturi teisės dirbti kokį nors valstybinį darbą, privalo negauti pareigų korporacijose ar universitetų fakultetuose, tokie apskritai negali būti priimti išauklėtos visuomenės (citata originalo kalba: „[…] never serve in office, join a corporate board, find a faculty position or be accepted into ‘polite’ society“). Ir taip toliau, ir panašiai. Visa tai jau XX amžiuje daug sykių kartotas kursas. Nieko nepasimokyta.

Daugybę kartų buvo ištarta, jog JAV nėra susiskaldžiusios dėl rasės, odos atspalvio, lyties ar seksualinės orientacijos. Amerika yra susiskirsčiusi į protingus ir kvailius. Ir tik patys kvailiai susirieja tarpusavyje dėl rasės, odos atspalvio, lyties ar seksualinės orientacijos.

Liudytojai daug kartų įspėjo mus, surinko įkalčius ir patvirtinimus, smulkmeniškai išdėstė bei pateikė tikrovės fragmentus. Pavyzdžiui, Rhoda Power („Under the Bolshevik Reign of Terror“, New York, McBride, Nast & company, ltd., 1919) ar Arthur’as Koestler’is („Darkness at Noon“, Macmillan, 1940), kaip ir daugybę kitų, išdrįsusių prabilti. Ėjimas leftistinio pragaro ratu kartotas jau nesyk: esą žmonės nusipelno tik paniekos, jie yra bailiai. Įžeidžiantys terminai, priklausomai nuo vietos ir aplinkybių, gali keistis, pvz., drėbtelint klintonišką deplorables. Valdyti žmogiūkščius (nūdien išvadinamus „rasistais“, „seksistais“, „islamofobais“ ir kaipgi be bolševikinės klasikos – „fašistais“) gali tik visiškai jokių skrupulų neturinti(s). Visa kita yra gryniausi plepalai, literatūra, filosofija ir panaši muzika kvailiams. Kadangi laukiniai žmonės yra tas pats kas kriminaliniai nusikaltėliai, tai pirmučiausias valdžią užgrobusių leftistų reikalas – paversti visą šalį kalėjimu, mat kalėjimo gyvenimas žmonėms yra pats tinkamiausias. Minėtam tikslui įgyvendinti patys patikimiausi sąjungininkai yra tos šalies kriminalinės padugnės ir iš viso pasaulio nebesuskaičiuojamomis rujomis suvežami laukiniai.

Netekę laisvių šalies gyventojai išvaduojami nuo rūpesčių, kurie kankina savarankiškus ir atsakingus žmones. Patekusiems į kalėjimą niekas daugiau neberūpi, už juos galvoja kiti. Tokioje sistemoje didžiausi pasišventėliai yra kalėjimo vergai. Dėl to leftistai taip nuoširdžiai neapkenčia „vienaaukštės Amerikos“ ir priemesčių gyventojų, ūkininkų ir smulkių bei vidutinių verslininkų, taip pat visų, kurie gyvena savo galva ir nieko nekaulyja iš valdžios. Leftistų įtūžį sužadina krikščionių tikėjimas, tradicijos laikymasis, pagarba praeičiai ir dabarties akimirksnio vertinimas, atsargumas viliokliškų, o ypač utopinių pažadų atžvilgiu. Kaip ir darbščios rankos, užimtos darbu, o ne ištiestos išmaldai. Leftistai daro viską, kad visi aliai vieno jiems susierzinimą keliantieji žūtų. Jie nuolatos išsigalvoja bei vaizduoja tarpusavio kovas: „kilniųjų laukinių“ prieš „kolonizatorius“, Rytų kovą prieš Vakarus ar „nuskurdintų Pietų“ prieš „gerbūvio Šiaurę“, miesto prieš kaimą ir taip toliau. Menamos „kovos“ fronto linijos braižomos visur ir bet kaip.

Kuo daugiau nesantaikos pavyksta pasėti, tuo geriau, nes tik taip lengviau užgrobti valdžią ir ją išlaikyti. Šiose kovose leftistai nesiskaito su priemonėmis ir ginklais. Individas yra toks daiktas, kurį reikia naikinti. Tas, kuris nepritaria, bus pašalintas – kraujas yra geriausia pačios gamtos duota trąša. Kruvinos žmonių aukos yra gražus simbolis, gera pamoka ir kartu šventė.

Visa, kas mėginama įbrukti (tame tarpe ir pas mus, Lietuvoje), kaip „naujoji norma“, iš tiesų yra pačių kairiųjų, keičiančių nebent tuos pačius nuzulintus lozungus, daugybę dešimtmečių paeiliui prievarta kišamos senienos. Bolševizmo dvasna gyva, totalitarizmas grąžinamas septinmyliais žingsniais.



Susiję

Ramūnas Trimakas 710630534052639342

Rašyti komentarą

 1. Anonimiškas2020-11-14 00:21

  O vis dėlto Lieuvos Mainstream'ai., kurį laiką parėkavę, palyginti greitai užsičiaupė. Nors ir Dlefi, ir 15kap vis dar papilsto šmeižto ir prasimanymų, bet matyti, kad ten neišprususių greitadarbių sapalionės. Bus įdomu pamatyti jų reakciją į šitą proPtrios straipsnį, o kad tokia reakcioja bus - esu tikras 100%.

  AtsakytiPanaikinti
 2. O kurgi drąsieji komentatoriai? Tai dabar jau visi nusgręžėte nuo Nacionalinio Susivienijimo? Teisingai žmonės sako: ,,Draugą nelaimėje pažinsi.''

  AtsakytiPanaikinti
 3. Anonimiškas2020-11-15 10:36

  Teisingai bolševizmo bacila niekur nedingo, ir susidarius palankiom sąlygom kyla pandemija.

  AtsakytiPanaikinti
 4. Taiklus autoriaus dūris leftistams.

  AtsakytiPanaikinti
 5. Anonimiškas2020-11-15 16:15

  Ej, rašytojau... Baidenas yra ne Džordžas, o Joseph ( Džozefas ). Vaje vaje ir dar dėstytojas berods... gėdelė...

  AtsakytiPanaikinti
  Atsakymai
  1. Vaje vaje, tik dėl to prisikabinti išgalėjai?

   Panaikinti
  2. Anonimiškas2020-11-16 17:18

   Aš taip suprantu, autorius įrašė Džonas (ar dar koks Jonas) sąmoningai, kad būtų kalbama apskritai. Galėjo Ivanas įrašyti.

   O pats jau kas toks būsi, kad kitus taip gėdini?

   Panaikinti
  3. Anonimiškas2020-11-16 17:38

   Klausyk, anonime, tu skaityti nemoki? Antroje pastraipoje autorius labai aiškiai parašė: Džozefas Baidenas. Taigi tau "gėdelė", beraštėli.

   Panaikinti
 6. Anonimiškas2020-11-15 19:44

  perskaičiaustraipsnį ne vieną kartą - taip, visa tai teisinga. Apskrritai teisinga ir svarbu. Bet yra vienas - o gal ir ne vienas - BET: kada Nacionalinis Susivienijimas pagaliau imsis spręti ir praktinius klausimus?
  Ar ne pakaks žiūrėti į vien į filosofinius horizontus, ir toliau ignoruojant praktines Lietuvos realijas? Sutikite, kaip tik tai ir ir pakenkė Nacionaliniam Susivienijimui ir EP, ir Seimo rinkimuose - vien abstrakti idėjinė platforma.
  O kaip bus su tuo pasauliu, kuriame mes visi kasdien gyvename?
  Ar Nacionalinis Susivienijimas ruošiasi savivaldybių rinkimams? Ar suprantama šių rinkimų svarba?

  AtsakytiPanaikinti
  Atsakymai
  1. Na kada gi jūs visi... suprasite, kad NS funkcija yra ne žmones šviesti ir tuo labiau ne realiai spręsti problemas...
   .
   NS kaip ir landsberginių partija, kaip Tautininkai, kaip dar keli... yra sukurti tam kad DIDINTŲ žmonių nusivylimą tautiškumu ir Lietuva!!!
   .
   30 m. ir niekas nieko niekam niekaip nėužką...
   .
   Sukonkretinsiu:
   Propatria, jau pats pavadinimas tikrai nešiuolaikiškai "lietuviškas".
   Propatria ir etimologiškai ir istoriškai ir pagal pirminį propatria.lt sumanymą yra skirtas jaunimui. Kur jūs čia matote aktualias temas jaunimui.
   Nykus tinklapis šiuolaikinio jaunimo "neveža".
   Tiek NS, tiek propatriai visiškai nerūpi skaitytojų nuomonė.
   NS negeba įkurti tinklapio normaliu lietuvišku pavadinimu, kuris būtų daugiau nei "aukštasis pilotažas" apie politiką. Pvz.: antiDelfis ar...
   Dėl naujo PLAČIOS INFORMACIJOS tinklapio kūrimo, NS viską suverčia pinigų stygiui, tai TIK priedanga, išsisukinėjimas,...
   Visokie "piemenys" savo "vydiakus" platina Youtube, o šitie... (neįvardinsiu) nesukuria net elementaros informacinės sklaidos.
   Kažkas svaigsta apie spaudą, net televizijos kanalą..., nykesnių (nepatrauklesnių) leidinių turbūt nebūtų.
   .
   Marūdijimas yra NS tikrasis tikslas, o kita vertus, jeigu tokie* dominuotų Seime, ar tokiu atveju Šustauskas neatrodytų kaip mesijas.
   .
   Iš tų šiaudų nebus grūdų. Prie jų programos pridėjus ekonominį, propagandinį ir žmonių ĮTRAUKIMĄ į..., gal būtų tobula programa, bet tai tik programa.
   .
   Daugeliui žmonių TSRS laikotarpis ar tarybinė santvarka asocijuojasi su gėriu. Dabartinė Lietuva daugelį žmonių paliko "ant ledo"... emigracija. Nusivylimas, nereikalingumo jausmas,... pagimdė nostalgiją "kūjui ir pjautuvui"... Šios ir panašios temos tiek sisteminėje masmedijoje tiek NS nenagrinėjami, o jei ir kas pasakoma, yai tik iš blogosios pusės. Objektyvumo vengimas akis bado, o paskui stebisi - 52 % nėjo balsuoti. Popiežius Jonas Paulius II, yra pasakęs kad socialistinis pasaulis geriau tvarkosi su SOCIALINĖMIS PROBLEMOMIS nei kapitalistinis - laisvas - demokratiškas (nemaišyti su demono-kratišku).
   .
   Pabėgėliai ir visokios mažumos "nenulipa" nuo pakylos. Kada paskutinį kartą girdėjote apie taikos palaikymo Žydruosius šalmus?! Neigalieji, vieniši, skurstantys pensininkai geriausiu atveju prisimenami kai atsiranda sugedusiu ar begendančių maisto produktų, na ir dar rinkimų proga.
   .
   Koronavirusas, G5,... NS praneša demaskuojančią žinią...
   PASVAJOKIM...
   .
   O dabar cenzuruokit.

   Panaikinti
  2. Anonimiškas2020-11-16 17:57

   Klausyk, žmogau, popiežius Jonas Paulius II-asis daug yra pasakęs apie socializmą. Pavyzdžiui: https://www.goodreads.com/quotes/7282496-the-fundamental-error-of-socialism-is-anthropological-in-nature-socialism

   Taip, kapitalizmu jis nesižavėjo. Bet socializmu baisėjosi. Socialistinis pasaulis sukuria socialines problemas, nes tik taip galima gulaginius vergus išlaikyti vergovėje.

   Panaikinti
 7. Anonimiškas2020-11-16 17:49

  Man tai asmeniškai juokingi visokie "kritikai". Knisasi, knisasi po straipsnį. Neturi prie ko prikibti, tai kažkur tekste randa "Džoną". Nors pačioje pradžioje juodu ant balto tame pačiame straipsnyje parašyta - Džozefas Baidenas. Jūs ką, rimtai skaityti nemokate?

  Gal pakalbam apie reikalo esmę? Pavyzdžiui, ar pavojingas Baidenas, ar ne? Kas apskritai mūsų visų laukia? Nes man asmeniškai atrodo, kad grandiozinis "šucheris" tvenkiasi. Kad tik vėl mūsų į mėsmalę atgal neįtrauktų.

  AtsakytiPanaikinti
 8. >> Stinger2020-11-14 20:19
  "O kurgi drąsieji komentatoriai? Tai dabar jau visi nusgręžėte nuo Nacionalinio Susivienijimo? Teisingai žmonės sako: ,,Draugą nelaimėje pažinsi.'' "
  -------
  Nusigręžiau dar vasarą, nes paaiškėjo - o dabar jau realybė akis bado, kad tas NS filosofų sambūris tėra tik filosofai. Kaip filosofai, jie kartais pernelyg gerai filosofuoja, bet praktiniam darbui VISIŠKAI NETINKAMI.
  NS veiklių žmonių ir su tvirtu stuburu net neprisileidžia, o patys irgi nedaro. Kaip šuo ant šieno - nei pats ėda nei kitam leidžia.
  Dar blogiau, bet kokį tautinį patriotizmą diskreditavo žmonių akyse. Taip, jie turi fanatiškų sekėkų kaip ir landsberginiai nuo 1988 m., bet realiai viskas tik blogyn.
  .
  Sakote NS...
  .
  O kur jų rimtos informacinės priemonės plačiam tautos atstovų ratui, jaunimui, trykštantiems entuziazmu veikti?
  Kur jų info pritraukianti visų sluoksnių, pomėgių, interesų žmones? Toks De... yra "alfa ir omega", tik jo kryptis ...
  .
  Kur šiandie galiu paskaityti, sužinoti, užduoti klausimą apie Covid-19 tamsios politikos niuansus, ir kaip NS pataria elgtis įvairiais atžvilgiais. Kaip vertinti artėjantį skiepijimą - čipavimą. Kur pokalbiai su kompetetingais atstovai..? Kažkam juokinga, o žmonės tiek visokios info prisigraibę, ... jau nebejuokinga. Žmonės oficialia info LABAI nepasitiki, o tas sušiktas NS sugeba talentingai tylėti.
  .
  Elektros tiekėjo pasirinkimas. Jokios NS pozicijos, apie šį "gėrį". Laikrodukas tiksi - nusivylimas gilėja!
  .
  5G ryšys. Labai puiki tema ir priemonė supriešinti žmones, ypač kai akivaizdžiai nutylima tam tikra informacija. Kas turėtų užduoti nepatogius klausimus specialistams PRIEŠ KAMERĄ ?
  .
  O kur jū atstovų vertinimai apie LR Vyriausybės sprendimus, darnus.
  Kur jų alternatyvūs ministtai? Kur jų pozicija įvairiomis tarptautinėmis temomis? Kur jų pasisakymai kasdieniais valstybės gyvenimo klausimais?
  .
  Kairieji žymiai vieningesni negu dešinieji.
  Kurie išgyvens atėjus valandai "X"?
  .
  Rusai puola..., o Vakarai ir Sorosas su Ko, tai angelų giesmes gieda...
  .
  Sun Dzu "Karo menas" - senelis muša būgną rytuose, o anūkas puola vakaruose.
  .
  Jeigu NS "toks", geriau kad jo visai nebūtų! Tada žmonėse rusentų nors šiokia - tokia viltis, o dabar pasąmoninė nuovoka kužda - "finito la comedia".
  .
  Ir jūs man dar tvirtinsite kad kad su NS viskas gerai.
  Didieji tėvynės mylėtojai mušasi į krūtinę, net šonkauliai braška...
  Vieni tokie mylėtojai nuo dešiniojo konsetvatyvizmo nuklampojo į kairųjį libetalizmą, kartu pakladindami nemažai dorų lietuvių.
  Kur nuves filosofiniai tėvynės mylėtojai..?
  Antikos laikais graudeno apie filosofų valdomą valstybę...
  Gal klystu, bet man nejauku...
  NS yra "mušta korta".
  .
  Radžvilas teisingai pasakė, kad susivienijimas vertybiniu atžvilgiu neįmanomas.
  Bet iš kai kurių NS žmonių ir visai naujų, galėtų būti suburtas tautos ir valstybės atgimimo branduolys.
  Bet ar tai įmanoma be tvirto poreikio iš visuomenės. Situacija bveik beviltiška, - pusė darbingos, veiklios Lietuvos emigravo. Likusi darbinga dalis toli gražu nėra vientisa masė...
  Jaunimėliui po 4 m. kanapiniai dūmai lys pro visus galus... Naivu manyti, kad išlaisvintas jaunimėlis noriai grįž prie klasikinių vertybių. Todėl, sekančiuose rinkimuose..., bus dar daugiau dūmų...
  Arba, eruditai, mokslo žmonės, tikrasis elitas ir atsidavę įdėjos pavertimu realybe, sukurs tvirtą politinę partiją, kuri sustiprės ir dar iki Seimo rinkimų PADARYS..., arba ...
  Aš, ženklų į gerą nematau.
  .
  Kol Perkūnas netrenks lietuvis nesižegnos.
  Deja, žegnonės po trenksmo yra pavėluotos.
  .
  Išsisaugokite šį komentarą ir pasiskaitykite po metų, po keturių.

  AtsakytiPanaikinti
  Atsakymai
  1. Anonimiškas2020-11-17 10:06

   Yra tiesos Unknow rypavime. Aš esmi jau pesimistas dėl lietuvių tautos - tautos nėra, yra pavieniai asmenys. Ir tie pavieniai galvoja kas sau pagal savo žinojimo/nežinojimo laipsnį. Sistemos propaganda padarė savo juodą darbą - rinkėjai paversti besmegeniais, kurie tiki tuo, ką girdi iš politikų tribūnos. Tokių Sistemai ir reikia. Ant tokių laikosi visi okupaciniai režimai.

   Panaikinti
 9. Anonimiškas2020-11-16 18:27

  Ko toks ilgas ir liepsningas pasisakymas? Pikta, kad į partinį politbiurą nepriėmė?

  Filosofai filosofuoja, santechnikai santechnina.

  AtsakytiPanaikinti
 10. Anonimiškas2020-11-17 02:48

  Nesvarbu, ką Bidenas daro pažeidinėdamas įstatymus, svarbu, ką Bidenas pažeidinėjamos įstatymus jaučia.

  AtsakytiPanaikinti
 11. Anonimiškas2020-11-17 09:59

  Kai toks pat išsamus analitinis ir su pavyzdžiais, kurių gausu! pasirodys ir apie ES, o pirmiausia apie Vokietiją, iš kurios sklinda toks pat totalitarinis štazinis tvaikas, tada bus viltis, kad taip išgirtoje Europoje kas nors kada nors gal ir keisis.

  AtsakytiPanaikinti

emo-but-icon

NAUJAUSI

Komentarai

Papunkčiui (nauja tinklalaidė)

SEKITE MUS FACEBOOK

Naujienų prenumerata

item