Kinijos komunistų partija perrašė Evangeliją: Jėzus iš tikrųjų „nužudė“ svetimaujant sugautą moterį

Jono evangelijos 8 skyriuje pasakojama istorija kinų studentams pristatoma taip, kad Išganytojas, sulaukęs išeinančių fariziejų, pats užmuša...

Jono evangelijos 8 skyriuje pasakojama istorija kinų studentams pristatoma taip, kad Išganytojas, sulaukęs išeinančių fariziejų, pats užmuša svetimautoją.

Kiekvienas krikščionis žino šią istoriją. Apie tai pasakojama Jono evangelijoje, 8, 3–11. Rašto žinovai ir fariziejai atvedė moterį, kuri buvo pagauta svetimaujant ir privertę stoti prieš visus tarė Jėzui: „Mokytojau, ši moteris buvo nutverta svetimaujant. Mozė mums Įstatyme yra liepęs tokias užmušti akmenimis. O tu ką pasakysi?“ Iš pradžių Jėzus jų nepaisė, bet vėliau tarė fariziejams: „Kas iš jūsų be nuodėmės, tegu pirmas sviedžia į ją akmenį“. Kadangi jie žinojo, kad nėra be nuodėmės, „jie vienas po kito ėmė trauktis šalin, pradedant nuo vyresniųjų. Pagaliau liko vienas Jėzus ir ten stovinti moteris.“ Moterie, kur jie pasidėjo? Niekas tavęs nepasmerkė?“ Ji atsiliepė: „Niekas, Viešpatie“. Jėzus jai tarė: „Nė aš tavęs nepasmerksiu. Eik ir daugiau nebenusidėk“.

„Kristus ir svetimaujant sugauta moteris“, Giovanni Francesco Barbieri paveikslas „il Guercino“ (1591–1666).
„Kristus ir svetimaujant sugauta moteris“, Giovanni Francesco Barbieri paveikslas „il Guercino“ (1591–1666).

Tai galinga istorija apie gailestingumą ir atleidimą. Jėzus netoleruoja nuodėmės, bet atleidžia nusidėjėliui savo dieviškąja valdžia. Tačiau Kinijos komunistų partija (toliau – KKP) nežino pasigailėjimo ir atleidimo. Galbūt belaukiant pažadėto visų religijų šventųjų raštų „kinizavimo“ ateityje, Elektroninio mokslo ir technologijos universiteto leidyklos išleistame vadovėlyje, skirtame „profesinės etikos ir teisės“ mokymui vidurinėse profesinėse mokyklose pasakojama kitokia istorijos versija, atskleidžia „UCA naujienos“.

Štai kaip vadovėlyje pristatoma svetimavimo metu sugautos moters istorija: „Minia norėjo užmušti moterį akmenimis pagal savo įstatymus. Bet Jėzus pasakė: „Tegul tas, kuris niekada nenusidėjo, pirmas meta akmenį.“ Tai išgirdę, jie vienas po kito pasišalino. Kai minia dingo, Jėzus užmušė nusidėjėlę akmenimis sakydamas: „Aš taip pat esu nusidėjėlis. Bet jei įstatymą galėtų vykdyti tik nesusitepę, įstatymas būtų miręs.“

Kinijos krikščionys protestuoja prieš vadovėlį, kuriame Jėzus padaromas nusidėjėliu ir žudiku. Tačiau iš tikrųjų įvykis yra dar subtilesnis. Tai nėra tik neigiamo Jėzaus paveikslo piešimas, bent jau nevisiškai. Kalbama apie pačią KKP. Daugelis KKP biurokratų, teisėjų ir policijos pareigūnų yra gerai žinomi korupcionieriai. Vis dėlto pasakojimas moko jų klausyti. Jei „nusidėjėliams“ būtų užkirstas kelias „vykdyti įstatymus“, įskaitant mirties bausmės vykdymą taikant tinkamą procesą ar be jo, „įstatymas būtų miręs“.

Kaip sakoma Kinijos studentams, pasakojimas moko, kad įstatymai ir partija yra geri ir tyri, ir pranoksta juos atstovaujančias netobulas žmogiškas būtybes.

Net jei pareigūnai yra korumpuoti, jų sprendimai turėtų būti priimami - nes sąžiningi ar sugadinti jie atstovauja partijai, o partijos įstatymai niekada neturėtų būti kvestionuojami.

Tai yra standartinė KKP teorija, tačiau visiškai iškreipianti Jono evangelijos 8 skyriuje pateiktą Jėzaus mokymą. Jėzaus panaudojimas KKP propagandai yra šventvagiškas ir įžeidžiantis krikščionis. Vis dėlto vykstant religinių raštų palaipsniam „kinizavimui“, tokių iškraipymų ateityje galime tikėtis dar daugiau.

Versta iš 'CCP Rewriting The Gospel: Jesus Actually “Killed” The Woman Taken in Adultery'.


Susiję

Religija 5805216618861608229

Rašyti komentarą

 1. labai keistas variantas. kažkaip net nesitiki kad KKP agitpropas tai būtų galėjęs sukurti. ar tik nebus ištrauktas iš kokio apokrifo

  AtsakytiPanaikinti
 2. Sveiki ir Sveiki atvykę į „Spotlight Global Financial Services“, mano vardas Claudia Klein, esu skolintoja ir finansinė konsultantė.

  Ar jums labai reikia finansinės paramos? Ar jums reikia paskolos įvairiems tikslams? jei jūsų atsakymas yra teigiamas, patarsiu susisiekti su mano įmone per | spotlightglobalservices@gmail.com | arba praneškite mums „WhatsApp“: +4915758108767 | ir turėkite paskolą savo sąskaitoje per 24 valandas, nes mes teikiame puikias paskolų paslaugas visame pasaulyje.

  Mes siūlome visų rūšių paskolų paslaugas (asmeninė paskola, verslo paskola ir daug daugiau), siūlome tiek ilgalaikes, tiek trumpalaikes paskolas, taip pat galite pasiskolinti iki 15 milijonų eurų. Mano įmonė padės jums pasiekti įvairiausių tikslų, naudodama įvairiausius paskolų produktus.

  Mes žinome, kad teisėtos paskolos gavimas visada buvo didžiulė problema Asmenims, turintiems finansinių problemų ir kuriems reikia jų sprendimo, daugeliui žmonių taip sunku gauti kapitalo paskolą iš savo vietinių bankų ar kitų finansinių institucijų dėl didelio susidomėjimo. norma, nepakankamas užstatas, skolos ir pajamų santykis, žemas kredito balas ar kitos priežastys.

  Nebereikia laukimo laiko ar įtempto banko apsilankymo. Mūsų paslauga yra prieinama visą parą, be išeiginių - galite gauti paskolą ir užbaigti operacijas bet kada ir kur jums to reikia.

  Teikiame 24 valandų pasaulinės klasės paskolų paslaugas. Jei turite klausimų / klausimų? - Siųsti el. Laišką į spotlightglobalservices@gmail.com | arba praneškite mums „WhatsApp“: +4915758108767 | & gauti atsakymą akimirksniu

  Mūsų svetainėje galite lengvai patikrinti mus: || https://spotlightglobalfin.wixsite.com/financial ||

  Jūsų šeimai, draugams ir kolegoms nereikia žinoti, kad jums trūksta pinigų, tiesiog parašykite mums ir gausite paskolą.

  Jūsų finansinė laisvė yra jūsų rankose!

  AtsakytiPanaikinti
 3. turėjau problemų dėl savo santuokos, nes mano 15 metų vyras sako, kad jis nori skyrybų po to, kai mes visi kartu išgyvenome, tai sulaužė mano širdį. Aš bandau suprasti, ką padariau ne taip, bet nieko negalėjau pagalvoti, pasakojau burtų ratukui mano situacija ir jis privertė mane suprasti, kad mano vyras nėra pats, jis man pasakė, ką man daryti, ir aš vykdžiau instrukcijas. Per tris dienas po burtų mano vyras suprato savo protą ir atšaukė skyrybas, nuo tada mes buvome gyvenate laimingai kartu be jokių problemų, jei turite problemų santykiuose, susisiekite su dr. Ajayi ir ieškokite ilgalaikio sprendimo el. paštu: drajayi1990@gmail.com arba „Whatsapp / Viber“ numeriu: +2347084887094

  AtsakytiPanaikinti

emo-but-icon

NAUJAUSI

Komentarai

SEKITE MUS FACEBOOK

Naujienų prenumerata

item