44 procentų Briuselio gyventojų su savimi nešiojasi savigynos priemones

Beveik kas antras Briuselio, Belgijos sostinės, gyventojas su savimi nešiojasi savigynos priemones, skelbiama naujoje apklausoje . Ap...

Beveik kas antras Briuselio, Belgijos sostinės, gyventojas su savimi nešiojasi savigynos priemones, skelbiama naujoje apklausoje.

Apklausa, atlikta Briuselio Prevencijos ir apsaugos tarnybos, atskleidė, kad 44 procentai miesto gyventojų kaskart palieka namus apsirūpinę savigynos priemonėmis, 14 procentų apklaustųjų lankosi savigynos kursuose. Daugiau nei ketvirtadalis gyventojų, turinčių su savimi savigynos priemones, įvardino jomis kasdienius dalykus kaip raktus, skėčius ir žiedus, tačiau 18 procentų su savimi nešiojasi ašarines dujas, o 38 procentai apklaustųjų savo turimomis savigynos priemonėmis įvardino tikrus ginklus, tokius kaip peiliai, dujiniai pistoletai ir teleskopinės lazdos, praneša Belgijos radijo stotis Bruzz.

Kai kuriems nuspręndus su savimi nešiotis savigynos priemones, kai kurie stengiasi apskritai vengti miesto. 15 procentų miesto gyventojų ir dirbančiųjų mieste sakė mėginantys naktį Briuselyje nevaikščioti pėsčiomis ir nevažiuoti metro .

Šie skaičiai mus šokiruoja“ , teigiama Precencijos ir apsaugos tarnybos ataskaitoje.

Didieji Belgijos miestai tapo nelegalių migrantų prieglobsčiu ir tai lėmė nusikalstamumo išaugimą, privertusį daug gyventojų jaustis nesaugiai. 

Spalio mėneso pradžioje penkiolikmetis berniukas Antverpene buvo užpultas imigrantų vyrų gaujos ir dėl sunkių sužalojimų turėjo būti paguldytas į ligoninę. Vos už poros dienų, taip pat Antverpene, 88-erių moteris mirė ligoninėje, migrantui gatvėje perrėžus jai gerklę.

Apklausoje apie bendrą saugumo jausmą mieste buvo pakalbinti 1801 gyventojas, 401 mieste dirbantieji ir 200 turistai.

versta iš voiceofeurope.com


Susiję

Europa 6391710210929247217

Rašyti komentarą

 1. Ot durniai. Taigi “refjūdžys velkam!!!”. Kodėl reikia ginkluotis, juk jų taip laukėte, kvietėte? Teisingai darote, balsuokite ir toliau už tuos pačius liberastus bei komuniagas, nes matomai labai patinka naujieji “specialistai” beigi “inžinieriai”. Idiotų idiotai. Pasidarė jau net smagu žiūrėti į vakariečių skystakiaušiškumą, įdomu, kiek dar tvers. Šaunuoliai negrai ir babajai, dulkinkit tas vakarietes, daužykit viską, vokit, gal pagaliau atsipeikės tie mūsų skystakiaušiai. 🙂

  AtsakytiPanaikinti
 2. Anonimiškas2019-11-05 19:12

  Įsivaizduoju, kaip dabar Adolfas kvatoja Valhaloje. Nors ne, jis tikriausiai liūdi.

  AtsakytiPanaikinti
 3. Paradoksas, bet totalinė ubagystė patikimai saugo mus nuo "svečių".

  AtsakytiPanaikinti
  Atsakymai
  1. Nesidžiauk, pakels pašalpas ir niekur nebebėgs.

   Panaikinti
  2. Niekas čia nieko nepakels, dėl 10 eurų vaikams tamposi kostiumuoti vyrai pusę metų Seime.

   Panaikinti
  3. Cha cha, koks naivuolis. Tai aišku, kad vietiniams gyventojams sunku pakelti 10 eurų, bet svetimiems juočkiams laisvai pakeltų. Pagrūmos ES piršteliu lietuvių valdžiagyviams, kad darytų ką nors, jog tie “babėgelei” nebebėgtų, tai kris ant pilvo visi ir šliauš kelti pašalpas aniems.

   Panaikinti
  4. Čia turiu sutikti, tokio varianto atmesti negalima. Politikų glušumui ribų nėra, nebent jau dabar yra kažkokie įstatymai kurie ribotų tokį pakėlimą tik vienai grupei.

   Panaikinti
 4. Anonimiškas2019-11-06 12:09

  kazkur skaiciau, kad Briuselis pagal nusikaltimu skaiciu yra tarp kazkiek tai saugiausiu Europos miestu. is pradziu nepatikejau, bet paskui man protingi zmones paaiskino, kad statistiskai tai yra tiesa, nes del daugelio nusikaltimu zmones paprasciausiai nesikreipia i policija, nes si nieko padeti negali. taip ir statistika tampa gera. tas ypac pasakytina apie vagystes, isilauzimus i namus ir automobilius bei smulku chuliganizma.

  AtsakytiPanaikinti
  Atsakymai
  1. Nes, spėčiau, kreipimasis į policiją reikštų grėsmę būti apkaltintam "racizmu", "islamafuobija" beigi "ksinafuobija", tai žmonės ir nerizikuoja. ;)

   Panaikinti
 5. Anonimiškas2019-11-06 21:52

  Belgija užima 14-ą vietą pasaulyje pagal pramonės gaminių eksportą.
  Žiūrim toliau.
  Yra dirbantys valstybės piliečiai, gyvenantys iš savo uždirbamų pinigų - būtent jų pastangomis Belgija ir yra pramoninė valstybė.
  Yra ,,farkšaij babėgėliaj'' - nieko nedirba ir gyvena iš mokesčių mokėtojų pinigų.
  Prielaida: pirmųjų drastiškai sumažėja, o antrųjų drastiškai padaugėja.
  Automatiškai krenta Belgijos pramoninis pajėgumas, ir tie, kurie gerai gyvena iš Belgijos pramonės, iškart pajunta fiskalinį minusą.
  Klausimas toks: ar tie, kuriems yra gyvybiškai svarbus Belgijos pramoninis potencialas ir kurie šiaipjau paprastai būna gan įtakingi - taigi ar jie leis, kad sumažėtų produktyviai dirbančiųjų visuomenės narių?
  Pažvelkime truputį atgal: visi žinome Renesansą ir panašius žmogišojo proto ir talento apogėjus žmonijos istorijoje.
  Ar kas nors matėte arba skaitėte išsamią studiją, kurioje būtų nagrinėjamos tokio genijų laikotarpio priežastys - valstybės administravimo ypatumai, socialinė evoliucija, visuomenės sankloda ir panašiai?

  AtsakytiPanaikinti
  Atsakymai
  1. "Klausimas toks: ar tie, kuriems yra gyvybiškai svarbus Belgijos pramoninis potencialas ir kurie šiaipjau paprastai būna gan įtakingi - taigi ar jie leis, kad sumažėtų produktyviai dirbančiųjų visuomenės narių?" - mąstant LOGIŠKAI, atsakymas akivaizdus - bet problema ta, kad ideologizuotais klausimais to loginio mąstymo pastaruoju metu vis mažiau. Prisiminkite "džiletus": išleido debilišką reklamą, gavo 8 MILIJARDUS nuostolio - ir vis tiek aiškina, kad gerai padarė. Tai jau visiškai į religinę sektą panašu - ne be reikalo tuos "progresyvistus" vadina "the church of woke". :)

   Panaikinti
  2. Anonimiškas2019-11-11 10:28

   Šiaip ES instancijose ansčiau ar vėliau bus iškeltas jau dabar neišvengiamas klausimas: kiek ES mokesčių mokėtojams kainuoja ,,farkšai babėgėliai'' ir kiek dėl to mažėja asmeninis pelnas? - o tada biznio statytiniai rems ES biurokratus prie sienos. Finansinė logika ir liberastizmas - nesuderinami dalykai.

   Panaikinti
  3. supratingas2019-11-11 11:59

   Nebūčiau toks optimistas. Merkel prieš dešimt metų pareiškė jog multi-kulti patyrė visišką nesėkmę, o 2015 jau kvietė visus atvažiuoti. Yra versija, kad už visos šitos bjaurios istorijos kyšo stambių pramonininkų ausys, o socdemai, neva, šantažavę krikdemus dėl koalicijos jei pastarieji nepritartų belrotiškam demografinės padėties "gelbėjimo" planui. Jų logika buvo paprasta-jie paskaičiavo, kad apie 40-45 metų Vokietijoje neliks kokių 15-17 mln. gyventojų ir reikia skubiai kažką daryti, kad ateityje nepritrūktų darbo jėgos. Taip ir padarė, per daug nesigilindami į pasekmes. O pasekmės tokios, kad nepraėjus nė penkeriems metams net turtingoji Bavarija nebeatlaiko atbėgėlių ekonominės naštos. O svarbiausia, kad iš darbo jėgos papildymo gavosi šnipštas, nes tik keli procentai atbėgėlių nori dirbti. Finansinę logiką čia sunku įžvelgti dar ir dėl to, jog ukrainiečių, su kuriais musulmonams nėra ko lygintis, jie lengvai neįsileido.
   Žinoma, anie pramonininkai laiko save labai išmintingais ir jų planas numatytas penkiasdešimčiai metų į priekį, tad reikia kantriai laukti kol atbėgėliai taps kvalifikuota darbo jėga :)
   Italijoje nedarbingam italui skiriami apie 55 centai į dieną, o atbėgėliui veltėdžiui skiriami 20 eurų dienai (iki Salvinio būdavo skiriami 35 eurai). Kažkurioje Italijos apskrityje buvo skirti 15 mln. eurų atbėgėlių įdarbinimo programai. Pinigai sėkmingai įsisavinti, įsidarbino 60 atbėgėlių, vieno atbėgėlio įdarbinimo kaina - "kuklūs" 125 tūkst. eurų.
   Kol liberastai ir komuniagos diktuos politinę dienotvarkę tol sparčiai risimės žemyn.

   P.S. Gillette nuostolius patyrė ne dėl reklamos, o dėl geresnių konkurentų ir dėl barzdų auginimo bei laisvesnio požiūrio į skutimąsi sumažėjusios paklausos. Aš jau 10 metų beveik neperku jų prekių, nes netenkina kainos ir kokybės santykis.

   Panaikinti

emo-but-icon

NAUJAUSI

Komentarai

Papunkčiui su V. Sinica

Savaitės pokalbis

SEKITE MUS FACEBOOK

Naujienų prenumerata

item