60 proc. prancūzų imigrantus suvokia kaip grėsmę

Naujai paskelbtame   IPSOS tyrime  nagrinėjama, kaip Prancūzijos gyventojai vertina šalies situaciją įvairiais ekonominiais, socialiniai...

Naujai paskelbtame IPSOS tyrime nagrinėjama, kaip Prancūzijos gyventojai vertina šalies situaciją įvairiais ekonominiais, socialiniais ir politiniais klausimais.

Vieni pagrindinių klausimų – apie imigraciją. Tyrimas atskleidė, kad 60 procentų apklaustųjų mano, jog papildomas imigrantų priėmimas būtų grėsmingas Prancūzijai. 

45 proc. apklaustųjų mano, kad imigrantai iš Prancūzijos žmonių atima prieigą prie socialinių paslaugų. 54 proc. respondentų teigė, kad Prancūzijos piliečiai turėtų turėti pirmenybę, siekdami įsidarbinti.

73 proc. apklaustųjų sutiko, kad dabartinė ekonominė sistema yra teikianti pirmenybę turtingiesiems ir elitui, o 46 proc. mano, jog „sistema jau nebeveikia“.

Tyrimas taip pat atskleidė itin žemą prancūzų pasitikėjimą tradicinėmis partijomis. 3 iš 4 respondentų teigė pritariantys, kad „tradicinėms partijoms ir politikams tokie žmonės kaip jie nerūpi arba jie jų nesupranta“.

Galiausiai, beveik 8 iš 10 apklaustųjų teigė, kad teigiamai vertintų stipraus lyderio, kuris „galėtų sulaužyti taisykles“ tam, kad būtų rastas sprendimas situacijai šalyje pagerinti, atsiradimą. 65 proc. apklaustųjų buvo įsitikinę, kad stiprus lyderis galėtų „pakeisti tendenciją ir perimti šalį iš turtingųjų ir galingųjų rankų“.

Parengta remiantis užsienio žiniasklaidos informacija.

Susiję

Pasaulis 6876524394449004849

Rašyti komentarą

 1. 60% imigrantus suvokia kaip grėsmę, o likę 40% patys yra imigrantai.

  AtsakytiPanaikinti
 2. Anonimiškas2019-09-16 14:06

  Glupstvo! Tuoj užrauksim informaciją, papilsim propagandos pamazgų ir grėsmę suvoks tik koks 20 proc., kuriuos apšauksim rasistais ir ksenofobais. Taip darėm, taip darom, taip ir toliau darysim. Bo suveikia.

  AtsakytiPanaikinti
 3. Velnio advokatas2019-09-18 14:20

  Per vėlu jau.

  AtsakytiPanaikinti
 4. Anonimiškas2019-09-30 21:27

  Oj jūs matyt neturite ką veikti, tik savo bukus tekstus rašyti. Norėčiau, kad pasaulyje esančius Lietuviu imigrantus kažkas su vytele pamokytų....nes dauguma britų Lietuvius irgi laiko grėsme.

  AtsakytiPanaikinti

emo-but-icon

NAUJAUSI

Komentarai

SEKITE MUS FACEBOOK

Naujienų prenumerata

item