Vokietijos ministras: atšauksime prieglobstį atostogauti namo grįžtantiems pabėgėliams

Vokietijos vidaus reikalų ministras Horstas Seehoferis paskelbė, kad šalies valdžia atšauks prieglobsčio statusą sirams, kurie vyksta ato...

Vokietijos vidaus reikalų ministras Horstas Seehoferis paskelbė, kad šalies valdžia atšauks prieglobsčio statusą sirams, kurie vyksta atostogauti į Siriją.

Kaip praneša Kronen Zeitung, kalbėdamas vadinamųjų pabėgėlių klausimu, H. Seehoferis teigė, kad situacija, kuomet žmonės reguliariai grįžta atostogoms į savo gimtinę, nors tuo pat metu teigia, kad joje yra persekiojami, yra neadekvati.

Vokietijos vidaus reikalų ministras tvirtina, kad Vokietija renka informaciją apie taip besielgiančius asmenis ir kad dėl tokių veiksmų iš jų bus atimtas „pabėgėlio statusas“.

H. Seehoferis taip pat pridūrė, kad Vokietijos valdžia stebi situaciją Sirijoje. „Jei situacija leis, vykdysime repatriacijas“, – pabrėžė jis.

Tai, kad vadinamieji pabėgėliai ir prieglobsčio prašytojai grįžta atostogauti į šalis, kuriose tariamai yra persekiojami, nėra naujiena. 2017-ųjų sausį atskleista, kad Šveicarijoje prieglobstį gavę Eritrėjos piliečiai valstybės lėšas naudojo tam, jog grįžtų namo – į šalį, kurioje, kaip jie teigė, yra persekiojami.

Tais pačiais metais Vokietijos federalinis migracijos ir pabėgėlių biuras (BAMF) pranešė žinantys, kad „pabėgėliai“ savanoriškai grįžta į valstybes, kurios teigė esą persekiojami. Tuomet BAMF atstovai teigė, kad nėra jokių įstatymų, galinčių sustabdyti tokį migrantų elgesį.

Parengta remiantis užsienio žiniasklaidos informacija.

Susiję

Pasaulis 4441716997404578224

Rašyti komentarą

 1. Tuoj tą Zėhoferį "nugesins", apkaltinę racizmu, ksinafuobija beigi islamafuobija - ir baigsis visi planai. :)

  AtsakytiPanaikinti
 2. Anonimiškas2019-08-22 22:00

  Skalsu kalbos. Tuoj sukils kairioji fauna, padaužys viską aplinkui ir baigsis kaip visada. Įsileidžia be kontrolės, su kontrole išvarys? Galima būtų juoktis, bet kad liūdna. Tik laiko klausimas...

  AtsakytiPanaikinti
 3. Anonimiškas2019-08-22 22:10

  Tas Zėhoferis drąsus retkarčiais kalbėti, bet veiksmo nei vieno. Prieš pora metų drąsiai pareiškė, paduosiąs į konstitucinį teismą Merkelę dėl kelių įstatymų - ir Vokietijos, ir ES, pažeidimo atbėgėlių masiško priėmimo klausimu. Merkelė padarė "ėjimą arkliu" ir konstitucinio teismo teisėjus pakvietė pietų. Visi atėjo. Po to Zėhoferis į teismą Merkelės nedavė. Panašių drąsių pareiškimų buvę ir daugiau, bet tuo viskas ir baigėsi.
  Vokietijai (artimiausiu laiku pervadintinai į Afromerkelistaną), brangus kiekvienas neeuropietis.

  AtsakytiPanaikinti

emo-but-icon

NAUJAUSI

Komentarai

SEKITE MUS FACEBOOK

Naujienų prenumerata

item