Vengrija didina paramą daugiavaikėms šeimoms

Vengrijos ministras pirmininkas Viktoras Orbanas sekmadienį paskelbė, kad nuspręsta ženkliai didinti finansinę pagalbą ir subsidijas daug...

Vengrijos ministras pirmininkas Viktoras Orbanas sekmadienį paskelbė, kad nuspręsta ženkliai didinti finansinę pagalbą ir subsidijas daugiavaikėms šeimoms.

Tarp įvairių lengvatų numatomas ir keturis ar daugiau vaikų pagimdžiusioms mamoms visą gyvenimą galiosiantis atleidimas nuo pajamų mokesčio, šeimoms su 3 ar daugiau vaikų numatoma 2,5 mln. forintų (~7820 eurų) vertės subsidija 7-ų vietų automobiliui įsigyti bei galimybė pirmą kartą ištekančioms 40-ies metų ar jaunesnėms moterims žemomis palūkanomis gauti 10 mln. forintų (~31280 eur) vertės paskolą.

Vakar pasakytos viešos kalbos metu V. Orbanas sakė, kad šiomis priemonėmis siekiama sukurti geresnes sąlygas auginti daugiau vaikų. 

Pakartotinai pabrėždamas, kad dabartiniai Europos Sąjungos lyderiai Briuselyje nori Europą pripildyti migrantais iš kitų žemynų, Vengrijos premjeras teigė, tokio tipo įstatymai, o ne imigracija yra „Vengrijos atsakymas“ į šalies demografinio nuosmukio problemas.

Parengta pagal Associated Press informaciją.

Susiję

Šeimos politika 5653737761733557287

Rašyti komentarą

 1. Anonimiškas2019-02-11 19:57

  Ir Šakalienės įstatymo toje šalyje turbūt nėra.

  AtsakytiPanaikinti
 2. Skaitytojas2019-02-12 00:43

  Mums reikėtų tokio prezidento. Gal žinot, už ką balsuoti?

  AtsakytiPanaikinti
 3. supratingas2019-02-12 11:12

  Čia dar nepaminėta, kad 1 milijono forintų parama būsto paskolai už kiekvieną vaiką bus mokama jau nuo antro, o ne nuo trečio kaip iki šiol. Dar nepaminėta, kad per tris metus ketinama sukurti 21 000 lopšelių ir, kad seneliai galės gauti užmokestį už anūkų priežiūrą.

  Skaitytojau, deja, nelabai ką ir pasiūlysi, nes nei vienas iš kandidatuojančių net iš tolo neprilygsta Orbanui. Jau nekalbant apie tai, kad jis dar turi ištisą kariuomenę bendraminčių. Mūsuose toks kaip Orbanas akimirksniu atsidurtų politiniame vakuume.

  AtsakytiPanaikinti
 4. Anonimiškas2019-02-21 05:16

  Patarimas vilniečiams: bent jau merą išsirinkit, kuris darželių vaikams parūpintų, ne komercinių, normalių, paprastiems žmonėms

  AtsakytiPanaikinti
 5. Na yra Juozaitis. Nezinau ant kiek jis butu geras prezidentas , bet tikrai geresnis pasirinkimas uz Simonyte.

  AtsakytiPanaikinti

Pastaba: tik šio tinklaraščio narys gali skelbti komentarus.

emo-but-icon

NAUJAUSI

Komentarai

PAREMKITE, SKIRDAMI 12 EUR

SEKITE MUS FACEBOOK

Naujienų prenumerata

item