Prancūzijos vidaus reikalų ministras: islamas – „laimės“ ir „meilės“ religija

Naujai paskirtas Prancūzijos vidaus reikalų ministras Cristophe' as Castaneris mano, kad islamas prilygintinas katalikybei ir pabrėži...

Naujai paskirtas Prancūzijos vidaus reikalų ministras Cristophe' as Castaneris mano, kad islamas prilygintinas katalikybei ir pabrėžia, kad islamas yra „laimės“ ir „meilės“ religija.

C. Castaneris vidaus reikalų ministru tapo spalio 16-ąją, po to, kai spalio pradžioje, nepaisant viešo šalies prezidento E. Macrono veto, iš ministro posto atsistatydino Gerardas Collombas. 

Vienu pagrindinių Prancūzijos prezidento politinių ramsčių vyriausybėje laikytas G. Collombas pasitraukė pabrėždamas, kad situacija šalies priemiesčiuose nekontroliuojama. Jis taip pat neslėpė matantis artėjančio didelio pilietinio konflikto galimybę, teigdamas, jog „šiandien mes gyvename šalia vienas kito ir aš visada sakiau, kad bijau, jog rytoj mes turėsime gyventi veidas į veidą“.

Panašu, kad naujasis vidaus reikalų ministras Cristophe' as Castaneris į esamą Prancūzijos padėtį žvelgia kitaip. Šalies, kurioje per pastaruosius metus įvyko ne vienas islamistinio terorizmo išpuolis, naujasis ministras mano, kad Islamo valstybė su islamu nesusijusi, o pats islamas yra kritikuojamas visiškai nepagrįstai.

„Mes turime baigti kalbėti apie Islamo valstybę, jie išduoda religiją, kuriai dedasi tarnaujantys“, – aiškino už Prancūzijos policijos ir žvalgybos darbą atsakingas ministras.

Duodamas interviu RTL radijui, naujasis ministras atsisakė svarstyti galimybę įvesti draudimą dėvėti hidžabą ir musulmonų dėvimus apdangalus prilygino katalikų dėvėtiems apdangalams. „Prieš kurį laiką, kai Prancūzijoje mūsų mamos dėvėjo veido apdangalus, katalikiškus apdangalus, mes net neklausinėjome, kodėl jos taip daro“, – aiškino C. Castaneris.

Galiausiai, kitame interviu televizijai naujasis Prancūzijos vidaus reikalų ministras islamui prilygino ir pačią katalikybę: „Kai kurie islamo vardu elgiasi nepriimtinai. Bet tai niekaip nesusiję su islamo relgija, kuri yra laimės, meilės religija, taip, kaip ir katalikų religija“.

Parengta pagal užsienio spaudos informaciją.

Susiję

Pažangos ideologija 8189440753073982086

Rašyti komentarą

 1. Anonimiškas2018-10-22 18:17

  Dieve, gelbėk Prancūziją!

  AtsakytiPanaikinti
 2. Toks ministras - tikra Alacho dovana visiems prancūzams2018-10-22 18:24

  Dabar "meilės" ir "laimės" Prancūzijoj tikrai padaugės.

  AtsakytiPanaikinti
 3. Anonimiškas2018-10-22 18:26

  O mes vienoje valtyje su tokiais idiotais...
  Nesuprantu tai pinigai, smegenų išplovimas ar psichinė liga?

  AtsakytiPanaikinti
 4. Pradėjau skaityti pavadinimą ir neteisingai kirčiavau žodį 'laimės' Gavosi, kad islamas laimės, nugalės. Tfu tfu tfu.

  AtsakytiPanaikinti
 5. Anonimiškas2018-10-22 20:00

  Viktoras Hugo net nenumanė, kad savo romane ,,Paryžiaus katgedra'' parašė pranašiškus žodžius: ,,Tiesa serga.''

  AtsakytiPanaikinti
 6. O ką jam reikėjo sakyti? Jog islamas yra blogis, sunaikinsiantis Europą? Tebeegzistuoja teisę į religijos laisvę, žmonių dėl religijos diskriminuoti negalima.

  AtsakytiPanaikinti
  Atsakymai
  1. Be abejonės. Gali varyti į arabijas ir ten išsisprogdinti ir išsipjauti visi iki vieno!

   Panaikinti
 7. Islamistai išžudė nemažai žmonių Prancūzijoje, kaip jų artimiesiems tokį marazmą klausyti.

  AtsakytiPanaikinti
 8. Nesistebiu. Juk skiriasi tik galvos nuo kūno atskyrimo būdai - islamistų giljotina biskį kitokia.

  AtsakytiPanaikinti

emo-but-icon

NAUJAUSI

Komentarai

Papunkčiui (nauja tinklalaidė)

SEKITE MUS FACEBOOK

Naujienų prenumerata

item