Algimantas Rusteika. Patyčios – vienintelis jų argumentas

kaunoforumas.wordpress.com Norit apdergti žmonių teisę viešai reikšti savo pažiūras ir konstitucinę susirinkimų laisvę? Jokių problemų,...

kaunoforumas.wordpress.com

Norit apdergti žmonių teisę viešai reikšti savo pažiūras ir konstitucinę susirinkimų laisvę? Jokių problemų, Lietuvos įstatymai tam sudaro visas sąlygas.

Pagal susirinkimų įstatymą negali būti išduoti leidimai keliems mitingams tuo pačiu metu ir toje pačioje vietoje. Tačiau tame pačiame įstatyme nustatyta, kad jeigu susirenka ne daugiau kaip 15 žmonių, ši nuostata negalioja.

Ir galima visada surasti 14 naudingų idiotų, kurie surengs savo susirinkimą kur tik nori ir kada tik nori, tačiau visada ir būtinai – toje vietoje, kur vyksta nepageidaujamas valdžiai piliečių mitingas su tikslu jį sužlugdyti ar sukelti neramumus.

Na, o jei jų ateina ir daugiau, tai tie policininkams suvaidina prisijungusius iš šalies praeivius, žiūrovus ar šiaip palaikytojus, kurių nereikia skaičiuoti. Svarbu, kad tuo momentu, kada ateini, būtų 14. Ir viskas – darai, ką nori.

Ir šitiek nusmuktakelnių su barzdžiukėmis bei daugiaspalve ir mitiūčių su silpnapročių šypsenomis visada atsiranda. Rėkauji, dainuoji garsiai ir pašaipiai mitinguojantiesiems brangias dainas, šaipaisi, žvengi, skanduoji kokias tik nori nesamones. Smagumėlis!

O ypač būna fain, kada pavyksta savo provokacija išvesti iš kantrybės kokį nors garbaus amžiaus, tinkantį tau į tėvus ir senelius žmogų, kuris dar neįprato prie politkorektiškos laisvės viešai tyčiotis iš to, kas jam brangiausia pasaulyje. Tada jį užgriūva visa pasityčiojimų lavina, sudrausmintas smuktakelnis ima cypti ir policija puola vargšelio ginti, saugoti ir jam padėti.

Tačiau tokia „įstatyminė“ komedija laisvai ir nepriklausomai galioja, kaip ir viskas Lietuvoje, tik į vienus vartus. Tol, kol iš pasenusių, dar gyvų Lietuvos partizanų ar Sąjūdžio veteranų tyčiojasi leftistai, neoliberalai ir konservatnikų jaunimėlis – tol viskas teisinga ir teisėta.

Tačiau per kokias nors pupuliukų pasididžiavimo eitynes su daugiaspalvėmis niekas nei 14-kai, nei 4-ms, nei dviems piliečiams tuo pačiu metu ir toje pačioje vietoje eitynių surengti neleis. Ir visus, pabandžiusius nors pusbalsiu sudainuoti kokią dainušką, nuveš kur reikia ir išrašys eurų, o jei kas ne taip – ir guzų.

Ir teisingai – viskas taip ir turi būti. O jei kam atrodytų kitaip – tam LRT bematant viską išsamiai paaiškins forume, kur iš vienos pusės dalyvaus 1 (vienas) atstovas, kuriam bus leista pasisakyti 50 – 60 sekundžių, nuolat pertraukiant provokaciniais ir pašaipiais klausimėliais, o iš kitos – 6 ar 8 ponai, kurie kalbės kiek tik norės, pritariamai linksint laidos vedėjui.

Na, o dėl Panoramos – kaip visada. Parodys tuos per pusvalandį suorganizuotų keliolika sisteminių nusmuktakelnių su vaivorykštine paklode kaip „kontramitingą“, kurių pašaipoms skirs tiek pat dėmesio, kiek žmonėms, atėjusiems su savo skausmu dėl Tėvynės ateities, kurie rengėsi mitingui mėnesius ir suvažiavo iš visos šalies.

Ir taip bus lygiai atspindėtos visos nuomonės, na tiksliai kaip ir parašyta Nacionalinio transliuotojo įstatyme, dėl kurio nesilaikymo čia reiškiat pretenzijas. Tai ko jūs dar norit? Pareikalavot ir važiuokit sau namo, nepavėluokit, tėvuk, į autobusą. O jei nepatiko – galėsit ir vėl reikalauti, kiek tik sveikata leis.

Ir jau tikrai niekam, jokiam deputatui, teisingumo ministeriui ar poniai iš Daukanto a. nešaus į galvą beprotiška mintis, jog reikia pakeisti susirinkimų įstatymo nuostatą ir JOKIAIS ATVEJAIS neleisti dviejų susirinkimų toje pačioje vietoje ir tokiu pat metu, nes tai yra užprogramuotas visuomenės konfliktas.

Nors tai bemat būtų padaryta, jei nepatenkintieji Lietuvos pardavėjais imtų rinktis būreliais po 14 į provaldiškus renginius padainuoti Maironio ar partizanų dainų. O gal būtų verta?

Kauno forumo vÄ—liava

Susiję

Įžvalgos 336788668378286121

Rašyti komentarą

 1. Anonimiškas2018-10-23 09:01

  Pagarba autoriui. Aštrūs žodžiai, bet nematau juose netiesos.

  AtsakytiPanaikinti
 2. Kas bijo patyčių, turi išmokti tyčiotis taikliau už priešininką.

  Niekas dar nelaimėjo jokios kovos dejavimais, kad kovos taisyklės jam nepatinka.

  AtsakytiPanaikinti
 3. Anonimiškas2018-10-23 11:51

  Yra video apie LRT mitingą čia: https://www.youtube.com/watch?v=Zy_xBdmlqpY

  Į mitingą susirinko vien tik pensuliai ir Seneka. Kalbos taip pat užstrigusios lyg prieš trisdešimt metų. Nelabai supratau kodėl jie mitingavo, juk "Duokim garo" vis dar transliuojama per LRT.

  AtsakytiPanaikinti
 4. Anonimiškas2018-10-23 12:14

  Dar vienas video reportažas iš mitingo vietos nufilmavo ir visą minią. Joje nebuvo nei vieno žmogaus be žilų plaukų. Išskyrus Seneką. Susidarė įspūdis, kad LRT turinį nori pakeisti tik pagyvenę žmonės. Tik kodėl jie nori palenkti LRT į savo pusę? Juk televizija tai visų, o susirinkusieji atstovavo tik labai mažą visos auditorijos dalį.

  Klipą galite pažiūrėti čia: https://www.youtube.com/watch?v=34dJ-oOLJsE

  AtsakytiPanaikinti
 5. Anonimiškas2018-10-23 12:26

  Tai jau atropojot - sveiki gyvi, HM!
  "Turi išmokti tyčiotis taikliau už priešininką" - toks jūsų diskusijų lygis- šaunuoliai, pupuliukai! Tik tiek argumentų?
  O dėl "pagyvenusių žmonių" tai irgi aišku - normalūs, solidūs, argumentuoti ir solidūs žmonės į tokius "kontramitingus" nevaikščioja - tik gaujelė nebrendylų parėkauti.

  AtsakytiPanaikinti
  Atsakymai
  1. Būtent tai ir turėjau galvoje: kai išmoksti kautis priešininko ginklu geriau už patį priešininką, laimi kovą. Taigi, galima arba laimėti, arba dejuoti; belieka pasirinkti.

   Panaikinti
  2. Kitaip tariant, jei prieš tave - gauja gyvulių, turi pasistengti tiek sugyvulėti, kad tuos "oponentus" galėtum "perspjauti". Po to, anie, be abejo, "pasistengs" dar labiau. Tada - vėl tavo eilė. ir t.t. ir pan. Neišvengiamas tokių "varžybų" rezultatas - ABI "oponentų" grupės tampa vienodais liberastais. :)

   Panaikinti
  3. Kada nors bandėte gyvulių gaują įveikti Aristotelio citatomis? Ir kaip pavyko?

   Panaikinti
  4. Suprantu pavyzdį - ir ne, nebandžiau. :) Vis dėlto, vis tiek manau, kad gaujoms gyvulių sutvarkyti taikytinos kitos priemonės, o ne lojimo/bliovimo varžybos su jais, juolab, kai toks akivaizdus skirtumas: kaip atrodytų, jei tokie gerbiami, solidūs žmonės, kaip, tarkim, Sąjūdžio veteranai eitų "lodytis" su snarglėtais pederjūdengdo chamais?

   Panaikinti
  5. Na, neturiu galvoje, kad reikėtų su jais rėkautis per mitingus. Kaip konkrečiai reikėtų elgtis tokiu atveju per mitingą, dar galima ir pagalvoti. Tai turėtų būti kažkas netikėto ir, kaip sakoma, asimetriško.

   Turiu galvoje, kad reikia išmokti iš jų skaudžiai tyčiotis: kokios nors karikatūros galbūt, vadinamieji meme'ai, gal dar animacijos kokios, ar komiksai. Šiaip, kai pagalvoji, sunku net ir įsivaizduoti dėkingesnę medžiagą patyčioms už hipstertolerastą; jie jau ir taip kaip vaikščiojančios karikatūros.

   Panaikinti
  6. Niekaip negalėčiau ginčytis net norėdamas. :D

   Panaikinti
 6. Anonimiškas2018-10-23 14:13

  Aū kur jūs propatrijos teisouliai, šakalų tarnybos grobia nekaltus vaikus, o čia kapų tyla, gal tai prieš vėlynes?.

  AtsakytiPanaikinti
 7. namo, glušpetriai2018-10-23 16:02

  nusenes ir nupuses komuniagu ruporas rusteika islindo savo propaganda varyt. dabar gal isitikino niekas situ samdomu skaliku nepalaiko, suvare 150 seneliu is kokiu tai prieglaudu ir isstate pajuokai.

  AtsakytiPanaikinti
  Atsakymai
  1. Va, va - pagal "Hm" "supratimą", štai ir su TOKIU "egzemplioriumi" gyvuliškumo "varžybose" reiktų dalyvauti, leidžiantis už jį DAR žemiau (kas apskritai, ko gero, neįmanoma). ;)

   Panaikinti
  2. Na, kova yra kova. Nieks ir nežadėjo, kad kovoje viskas bus labai delikatu ir rafinuota. Šiek tiek murzinumo yra pati kovos esmė.

   Panaikinti
 8. Mitingas pavyko. o kontra mitingo nebuvo, nes atėjo tuzinas neaiškios lytinės orentacijos pienburnių, kurie tiesiog triukšmavo.
  Būtų galima nekreipti dėmesio, nes kiekvienoje socialinėje grupėje pasitaiko agresyvių mankurtų, bet jie atsieit atstovavo liberalų jaunimą.
  O čia jau anekdotas.
  Liberalai gerbia žmogaus orumą, o liberal jaunoji gvardija pademonstravo, kad jie dėjo tiek ant savo, tiek ant susirinkusių pagyvenusių garbių žmonių orumo.
  Liberalai už žmogaus teises, tame tarpe susirinkimų laisvę ir laisvę laisvai reikšti savo nuomonę, o šitie jauni liberalfašistukai susirinko tam, kad trukdytų žmonėms naudotis šiomis laisvėmis.
  Liberalai yra prieš cenzūrą ir už nešališką žiniasklaidą. Juokiga, bet nepavykusio kontra mitingo dalyviai atėjo išreišti palaikymą LRT įsikerojusiai cenzūrai ir ideologizuotai propogandai.
  Mano nuomone, ta nupiepielių gauja, savo neapgalvotai kvaila veikla tiesiog diskreditavo liberalų judėjima ir kartu paliudijo, kad Tautos forumo, Lietuvos Persitvarkymo Sąjūdžio iniciatyvinės grupės klubo, Vilniaus Sąjūdžio, Labanoro klubo, Jaunimo sambūrio „Pro Patria“, Krikščioniškosios kultūros instituto veikla ir neomarkistiniui judėjimui tampa skausminga.

  AtsakytiPanaikinti
  Atsakymai
  1. Aini, ne visai taip: liberalai ne YRA už orumą, nuomonės laisvę ir prieš cenzūrą - jie SKELBIASI ESĄ. Tai toli gražu ne tas pats: pvz., sovietai skelbėsi esą už taiką, Šiaurės Korėja skelbiasi esanti demokratinė respublika, ir pan.
   Na, o dėl minėtų organizacijų veiklos skausmingumo homsomolo chunveibynui - gal, nors nebūčiau įsitikinęs, kad pastarieji įgalūs tą suvokti. Man kur kas labiau tikėtina versija, kad jie savo "beždžionių cirką" surengė, nes paprasčiausiai gavo komandą "fas!, ir tiek. Na, gal dar kažkiek eurorublių iš "fondų". ;)

   Panaikinti
  2. Anonimiškas2018-10-23 22:09

   Man visada buvo smalsu kas stovi už visų tautos forumų, labanorų ir t.t. O pasirodo, kad ten peršalimai iš kažkur atvežti, jie net patys nežinojo ką ten veikia. Radžvilas buvo vienas jaunesnių jų atstovų. Žiauru, ar ant tragiška situacija nacionalistų gretose?

   Panaikinti
  3. Pikc. Tamstos pastabos teisingos. Šiuo temoje nesvaigstu naivunu. Mano nuomone liberalus chunveibynas šia akcija netyčia aptriedė visa tai dėl ko "kovoja" liberalai. Savo ankstesniu korektišku komentaru bandžiau liberalaus jaunimo nosytes "įbesti" į jų šviežią kakutį ir grūmojant pirštu pasakyti: Negražu šikt ant savo deklaruojamų idealų.
   O jeigu jie tai padarė tyčia, vadinasi liberalizmo idėja miršta ir politinis lavonas slapimo pūslės ir žarnų turinį nevaligai paleidžia į kelnes.

   Panaikinti
  4. Mitingas pavyko tik ta prasme, kad nors dalyviai buvo labai garbaus amžiaus, bet nė vienas mitingo metu naturalia mirtimi nemire.

   Panaikinti
  5. Na, sakyčiau, ta fauna savo pūslės ir žarnų turinį į kelnes leidžia valingai - ir dargi jaučiasi savimi dėl to labai patenkinti, nes gi "progresyvu" ir šiaip "kūl". Antra vertus, o ko iš tokių tikėtis? Žr. kad ir "dvasios našlaičio" (2018-10-24 12:37) ar (2018-10-24 12:33) pezalus. ;)

   Panaikinti
  6. Svaiginiesi savo fekalijom, varguoli? Pavarčiau strapsnius, matau gyveni sitos svetainės komentaruose, daugybę metų 24/7 non stop. Užuojauta artimiesiems.

   Panaikinti
  7. --> 2018-10-24 14:05

   ''Svaiginiesi savo fekalijom, varguoli?''

   Šiaip koprofagija nėra ''kraštutiniū dešiniūjū'' arkliukas, čia labiau libtardinų reikalai.

   Panaikinti
  8. Net ne "labiau", o "visai". :)

   Panaikinti
 9. Beje, į vieną momentą vis dėlto reiktų atkreipti dėmesį: sunku tikėtis sulaukti daug dalyvių, kai protesto mitingas organizuojamas tokiu laiku, kad praktiškai tik bedarbiai ir pensininkai gali be problemų dalyvauti (na, ir dar kur nors šalia dirbantys per pietų pertrauką gal atbėgtų).
  P.S. Grynai smalsumo dėlei - tai, kad homsomolo chunveibynas "elertė" dezistus nusprendė "ginti" mojuodami "iškastruotos vaivorykštės" skuduru, turėtų kaip ir kažkokią "žinutę" siųsti, ne? ;)

  AtsakytiPanaikinti
 10. Anonimiškas2018-10-24 08:50

  Tarp tolerastų buvo mergina laikiusi plakatą "Kas ką cenzūruoja ?" . Šalia visai būtų tikęs plakatas "man nesiseka suskaičiuoti iki dvidešimt" arba "nežinau kur gyvena kengūros".
  Gerai kai žmonės pripažysta savo išsilavinimo spragas, bet kam tai daryti taip viešai?

  AtsakytiPanaikinti
 11. Anonimiškas2018-10-24 09:54

  Antimitingas turėjo tris vėliavas. Ataušęs toliarantiškas jaunuolis trispalvę naudojo kaip pledą. O lytinio ugdymo entuziastų ir liberalų ornitologinė vėliavos buvo demonstruojamos pagarbiau.
  Emiau spėlioti koks paukštis geriausiai iškarksėtų "pro - poganda" ir kartu būtų laisvas nuo gamtos genderių. Tesugalvojau tik vieną - vištgaidis. Ornitologai galėtų ginčyti, kad anie neskraido. Į ką atsakyčiau, kad skreda ir paspirta musmirė. O jei "spyris" finansinis tai skrydžio laikas tampa neribotas.

  AtsakytiPanaikinti
 12. senelių schodkė2018-10-24 12:33

  Juokinga kai visokie karbausio klapciukai ir valstiecio seimuno patarejas sinica sutempia neprigirdincius senelius "mitinguot". Gedos turetu.

  AtsakytiPanaikinti
  Atsakymai
  1. Klapčiukai?.. Ko taip silpnai šį kartą? Juk VU etikos komisija oficialiai leido ir tą b-b-č žodį vartoti. Aa, supratau, tai būtų profesoriškas stilius, o Tamsta dar ne profesorius :)

   Panaikinti

emo-but-icon

NAUJAUSI

Komentarai

Papunkčiui (nauja tinklalaidė)

SEKITE MUS FACEBOOK

Naujienų prenumerata

item