Estijos parlamentas atmetė įstatymo projektą dėl masinės dvigubos pilietybės

Vakar, antradienį, Estijos parlamentas, Riigikogu, atmetė liberalia laikomos Reformų partijos įstatymo projektą, kuriuo Estijos piliečiam...

Vakar, antradienį, Estijos parlamentas, Riigikogu, atmetė liberalia laikomos Reformų partijos įstatymo projektą, kuriuo Estijos piliečiams siūlyta leisti neatsisakant Estijos pilietybės tuo pat metu turėti ir kitos Europos Sąjungos narės, Europos ekonominės bendrijos narės, JAV, Kanados, Australijos, Naujosios Zelandijos ar Šveicarijos pilietybę.

Šis įstatymo projektas buvo atmestas 50-ies parlamento deputatų dauguma, prieš atmetimą balsavo 35 deputatai, 12 dalyvavusių posėdyje nebalsavo, likę 4 Riigikogu deputatai posėdyje nedalyvavo.

Pažymėtina, kad apie šį Estijos parlamento sprendimą nepaskelbta nė viename Lietuvos didžiajame portale. Lieka klausti: ką reiškia toks sąmoningas nutylėjimo veiksmas? Ar tokių naujienų kitąmet Lietuvoje įvyksiančio referendumo dėl daugybinės pilietybės įteisinimo kontekste neskelbianti žiniasklaida dar gali būti traktuotina kaip paisanti profesinio nešališkumo principo? Ar „globalios Lietuvos“ ideologijos atstovų siekiams nepalankūs, bet politiniu atžvilgiu neabejotinai reikšmingi faktai turi būti skelbiami?
Susiję

Europa 2805602984898465370

Rašyti komentarą

 1. Negera žinia mūsų referendumo mylėtojams, todėl ir niekas neskelbia. Estai žengia tolyn, mes kol kas ne. Ne tik šiuo atveju.

  AtsakytiPanaikinti
  Atsakymai
  1. Autorius pašalino šį komentarą.

   Panaikinti
  2. Anonimiškas2018-09-27 00:23

   Labai gera pastaba! O LT didzioji ziniasklaida estu nusistatymo pries dviguba pilietybe neskelbs. Kaip gi kitaip pritrauksi perejunu ir pigios darbo jegos i Lietuva.

   Panaikinti
 2. Anonimiškas2018-09-27 09:57

  Pagarba Estams. Jų politikai galėtų veikiti kaip Čičikovas - "supirkti mirusiais sielas". Tai yra emigravusiems ir atsisakusiems estijos pilietybės estams ją primesti įstatymu. Ir formaliai emigracija Estijoje išnyktų.
  Bet Estijos politikai sąžiningesni nei Lietuvos.

  AtsakytiPanaikinti
 3. Anonimiškas2018-09-30 10:22

  Jo, ruseliai prisipirke NT tampa es pilieciais ir dar gali 3pilietybe pasiimt. Zjbs

  AtsakytiPanaikinti

emo-but-icon

item