Graikijoje migrantai užblokavo kelią reikalaudami geresnių apartamentų

Graikijoje iš Tėbų atvykę vadinamieji „pabėgėliai“ užblokavo senąjį valstybinį kelią, kuris Tėbus jungia su Atėnais. Tokiu būdu migrantai...

Graikijoje iš Tėbų atvykę vadinamieji „pabėgėliai“ užblokavo senąjį valstybinį kelią, kuris Tėbus jungia su Atėnais. Tokiu būdu migrantai protestavo prieš „prastą“ gyvenamųjų vietų ir ten teikiamų paslaugų kokybę.

Migrantai reikalavo, kad vietoj dabartinių valstybės suteikiamų patalpų priemiestyje jiems būtų suteikiami apartamentai mieste. Verta pažymėti, kad migrantų apgyvendinimo Tėbuose vieta yra turbūt prabangiausia tarp tokio tipo vietų Graikijoje.

Tėbuose migrantai gali naudotis daugeliu viešųjų paslaugų: pavyzdžiui, lankyti mokyklą, naudotis ten įrengtomis vaikų žaidimo aikštelėmis, moterų sveikatos klinika, patologijos klinika, taip pat nemokamu Wi-Fi ryšiu. Visi namai vėdinami modernaus tipo kondicionavimo sistemomis.

Kuomet Tėbuose gyvenantys migrantai užblokavo kelią Tėbai-Atėnai, netoli Atėnų apgyvendinti migrantai blokavo kitą valstybinį kelią, jungiantį Atėnus ir Korintą.

Senasis Atėnų-Korinto kelias yra vienintelis kelias, per kurį galima pasiekti Elefsinos-Megalo Pefkos-Megaros įvažiavimą.

Tokio tipo nelegalūs protestai Graikijoje įprastai baudžiami griežtomis bausmėmis, bet pastaruoju metu valdžia linkusi toleruoti tokio tipo migrantų elgesį. Vis tik, kas galima migrantams, negalima graikams. Suvokiant tai, brutalios graikų policijos atakos prieš tokiu pat būdu protestavusius Graikijos patriotus kelia dar didesnį pasipiktinimą.

Parengta pagal užsienio spaudą.

Susiję

Pasaulis 7568232205789385033

Rašyti komentarą

 1. Anonimiškas2018-08-16 13:54

  joo,girdint tokius dalykus jau net ne juokas,bet žvengimas ima.Kaži,kai tie 'vargšai pabėgėliai" jau ne tik į namus ,bet ir lovon pasiprašys,ar visi tie entuziastai(ės) "welcome refugees" tokius pageidavimus vykdys? Kantrūs,oi kantrūs nūnai europiečiai.

  AtsakytiPanaikinti
  Atsakymai
  1. Ne pasiprašys, o pareikalaus priimti. Ir priims - negi "racistaj-ksinafuobaj" kokie? :)

   Panaikinti
 2. Anonimiškas2018-08-16 18:01

  Vadinasi - įleisk kiaulę į namus. Ir tolerancija turi turėti ribas.

  AtsakytiPanaikinti
 3. Anonimiškas2018-08-16 18:01

  Vadinasi - įleisk kiaulę į namus. Ir tolerancija turi turėti ribas.

  AtsakytiPanaikinti
 4. supratingas ne2018-08-16 19:55

  Įdomu, ar ilgai tektų laukti "pabėgėlių" riaušių, pvz., svetingoje Vokietijoje ryžtingai nutraukus socialiai ydingas dosnias pašalpas?

  AtsakytiPanaikinti
  Atsakymai
  1. Klausimas, kiek suprantu, retorinis. ;)
   Galėčiau nebent kiek papildyti - ""pabėgėlių" ir vietinių "lieviakų" riaušių" - anie tikrai noriai ir aktyviai prisijungtų. ;)

   Panaikinti
 5. Anonimiškas2018-08-21 22:02

  Aišku viena - gerai nebus.

  AtsakytiPanaikinti

emo-but-icon

NAUJAUSI

Komentarai

SEKITE MUS FACEBOOK

Naujienų prenumerata

item