D. Trumpas ragina A. Merkel atsisakyti bendradarbiavimo su Rusija

Portalo The Wall Street Journal duomenimis, JAV prezidentas Donaldas Trumpas ragino Vokietijos kanclerę Angelą Merkel nutraukti dujotieki...

Portalo The Wall Street Journal duomenimis, JAV prezidentas Donaldas Trumpas ragino Vokietijos kanclerę Angelą Merkel nutraukti dujotiekio Nord Stream 2 projektą, kurį Vokietija vykdo kartu su Rusija, jei Vokietija nori išvengti prekybinio karo.

Mainais už Vokietijos pasitraukimą iš Nord Stream 2 projekto, kuriame numatyta, kad Baltijos jūros dugnu būtų tiesiamas dujotiekis, D. Trumpas pasiūlė atnaujinti derybas dėl prekybos sutarties tarp Europos Sąjungos ir JAV, taip sumažinant muitų tarifus ir įsteigiant didžiausią laisvos prekybos erdvę pasaulyje.

Nord Stream 2 projektas susilaukia nemažai kritikos iš ES valstybių, tarp jų ir Lietuvos, dėl energetinės priklausomybės nuo Rusijos didinimo bei neatsižvelgimo į ES valstybių ir partnerių interesus.

Parengta pagal www.wjs.com   

Susiję

Užsienio politika 4754187206049104659

Rašyti komentarą

 1. Anonimiškas2018-05-18 18:30

  Donaldas padarys viską, kad tik Europa būtų priklausoma nuo JAV.

  AtsakytiPanaikinti
  Atsakymai
  1. Nu - tie amerisokū imperelistaj visai suyžulejo! Kur taj matyta - trugdyti tampriū ryšiū tarp rasiejos ir jos draugū iš jevrosajūzo mezgimuj! Nes nu taigi tik priklausomybe nuo rasiejos ižgelbes jevropą nuo prapulties, ba visi žino, kad rasieja ira civilizacijos nešėja ir visū gelbėtoja! O amerikosū imperelistaj ryškei bus su pačiu šėtonu sutartį sudarę, kad neleistū rasiejai jevrosajūzo ižgelbėt ir y dvasinguma nuvest. Nachalaj!

   Panaikinti
  2. Anonimiškas2018-05-18 19:42

   Kazkas vyksta. Demesys nukreipiamas nuo kazko rimto.

   Panaikinti
  3. Anonimiškas2018-05-18 23:01

   Tiksliau - jau įvyko: Vokietijos valdžia priklausoma nuo Rusijos žaliavų, ir tokiu būdu Kremlius tikisi, kad visa ES - ypač euro zonos šalys - taps Kremliaus politinių kombinacijų instrumentais. Nesunku atspėti, kad svo gamtinių išteklių eksportą Kremlius gali panaudoti ir kaip priemonę įtakoti euro kursą tarptautinėje valiutų rinkoje. Dar vienas argumentas išeiti iš eurozonos.

   Panaikinti
 2. Anonimiškas2018-05-19 11:47

  Tiesig stulbinantis Pikc-o naivumas. Ant tiek kvailu zmoniu buti negali. Reiskia, jis svetimu provokatorius apsimetinejantis savu.

  AtsakytiPanaikinti
  Atsakymai
  1. Anonimiškas2018-05-19 22:03

   ,,Ant tiek'' - ,,na stolko''? Su Lietuvių kalba lyg ir labai nekas - argi ne taip? :) prastai dirbate.

   Panaikinti

Pastaba: tik šio tinklaraščio narys gali skelbti komentarus.

emo-but-icon

NAUJAUSI

Komentarai

PAREMKITE, SKIRDAMI 12 EUR

SEKITE MUS FACEBOOK

Naujienų prenumerata

item