Turkija skundžiasi dėl „islamofobijos“ Europoje, bet persekioja savo krikščionių bendruomenę

Šiandien ~ 215 milijonų pasaulio krikščionių patiria persekiojimą. Tai reiškia, kad 1 iš 12 krikščionių gyvena ten, kur krikščionybė, kai...

Šiandien ~ 215 milijonų pasaulio krikščionių patiria persekiojimą. Tai reiškia, kad 1 iš 12 krikščionių gyvena ten, kur krikščionybė, kaip teigia Open Doors stebėtojų grupė, yra „nelegali“ ar „uždrausta“. 

Krikščionių situacijos stebėtojų teigimu, „islamiškasis ekstremizmas lieka globalia ir dominuojančia persekiojimų priežastimi“.

Nepaisant to, Turkijos užsienio reikalų ministras M. Cavusoglu tik ką Europos piliečius, politikus ir žiniasklaidą apkaltino dalyvaujant „ekstremistiniame, antiimigraciniame, ksenofobiniame ir islamofobiniame neapykantos retorikos prieš musulmonus kurstyme.“

Dr. Billas Warneris primena: nors kadaise Turkijos teritorija ir buvo krikščioniškos civilizacijos dalimi, dabar daugiau nei 95 proc. turkų yra musulmonai. Šiaurės Afrika, Egiptas, Irakas, Sirija ir Libanas kadaise irgi buvo krikščioniški kraštai. Šiandien šiose teritorijose daugiau nei 95 proc. gyventojų yra musulmonai. Islamas nesileidžia į kompromisus su vietinėmis civilizacijomis; jis jose įsivyrauja ir laikui bėgant sunaikina ten esančias kultūras.

Nors krikščionys šiandien Turkijoje tesudaro 0,2 proc. visų gyventojų, jie čia vis dar persekiojami.

Vis tik Turkijos valdžią domina kiti reikalai: jie bando nušviesti „islamofobiją“ kaip realią Vakarų problemą, reikalauja, kad Europos šalys ją kriminalizuotų. 

Tai ta pati valdžia, kuri nepaiso krikščionių teisių Turkijoje. Skundžiamasi dėl „islamofobijos“ ir tuo pat metu uždarinėjamos krikščionių bažnyčios, seminarijos, dėl krikščioniškų pažiūrų persekiojami viešajame sektoriuje dirbantys asmenys.

Ši situacija tinkamai atskleidžia milžinišką skirtumą tarp krikščioniškų ir islamiškų normų. Remiantis islamiškąja doktrina, kiekvienas veiksmas, kuris padeda įtvirtinti sharia įstatymus ir musulmonų dominavimą yra „teisingas“.

Politiškai orientuoti musulmonai islamo tikybos raginami savuosius tikslus pasiekti išnaudojant visas įmanomas priemones – įskaitant demokratiją. Savo karjeros pradžioje dabartinis Turkijos prezidentas R. T. Erdoganas komentuodamas savo pasaulėžiūrą teigė: „Demokratija yra kaip traukinys – išlipi, kai pasieki savo tikslą.“

Susiję

Demokratija ir valdymas 4608206867396726668

Rašyti komentarą

 1. Turkija - kruvina agresorė okupantė, tai parodė įsiverždama į Iraką ir Siriją.
  Šlykščiuosi jos elgesiu ir smerkiu.

  AtsakytiPanaikinti
 2. supratingas2018-04-27 20:46

  Dėl neva tai musulmoniško Libanu gerokai prašauta. Grubiai skaičiuojant Libaną galima laikyti pusiau krikščioniška šalimi su tik trečdaliu didesniu musulmonų kiekiu.

  AtsakytiPanaikinti
 3. Henrikas Miuleris2018-04-28 14:28

  Europa erwache!

  AtsakytiPanaikinti
  Atsakymai
  1. Europa: "Ich will noch schlafen und von Multi-Kulti träumen". :)

   Panaikinti
 4. Anonimiškas2018-04-29 15:18

  Otomanai niekada nepasikeis, kaip ir sortyristanas. Kaip sortyristanas nuo senų senovės teriojo, plėšė, prievartavo, grobė žemes, okupavo mus (ir anot vatnikų, pyst po 1990-ųjų įvyko “čiūdas” ir neva Mordoras iš kriaugerių tapo ale draugiškiausia, taikiausia pasaulyje šalis :DDDDD), taip ir otomanai žlugus imperijai neprarado savo muslimiškų ambicijų užkariauti Europą ir paskleisti savo laukinius genus, ką darė ir seniau Balkanuose. Parazitai niekad nesikeičia, jų tokia prigimtis.

  AtsakytiPanaikinti

emo-but-icon

NAUJAUSI

Komentarai

Papunkčiui (nauja tinklalaidė)

SEKITE MUS FACEBOOK

Naujienų prenumerata

item