Švedijos pradinukai mokomi neprisirišti prie įgimtos lyties

Daugelis valstybės finansuojamų Švedijos vaikų darželių yra priėmusios vadinamąją „gender-neutral“ politiką. Remdamiesi ja, darželiai maž...

Daugelis valstybės finansuojamų Švedijos vaikų darželių yra priėmusios vadinamąją „gender-neutral“ politiką. Remdamiesi ja, darželiai mažamečius moko atmesti jų prigimtinį polinkį į vyriškas ar moteriškas veiklas. Vietoj to reikalaujama užsiimti veiklomis, kurios įprastai tapatinamos su konkrečiam vaikui priešinga biologine lytimi. The New York Times teigimu, Švedijos ikimokyklinėse įstaigose socialinės lyties klausimai yra itin svarbi problema, o mokytojai „daro ką gali dekonstruodami“ lytį. 

Nuo pat 1998-ųjų Švedijos mokymo planuose įtvirtinta nuostata, pagal kurią mokytojai privalo „priešintis tradiciniams lyčių vaidmenims ir lyčių modeliams“. Daug švedų vaikų šiose programose dalyvauti pradeda nuo 1 (!) metų. 

Šio didžiulio masto socialinio eksperimento pradžioje „berniukai ir mergaitės ikimokyklinėse įstaigose daliai dienos būdavo atskiriami ir mokomi bruožų, kurie įprastai asocijuojami su kita lytimi.“ Dabar Švedijos ikimokyklinės įstaigos jau samdo įvairias trimečių „problemas“ sprendžiančius vadinamuosius „socialinių lyčių specialistus“.

Švedijos ikimokyklinėse įstaigose nėra neįprasta, jei berniukai nešioja sukneles. Trimetis vardu Otto prisipažįsta niekada iš niekieno negirdėjęs, jog berniukai įprastai suknelių nenešioja. Vis tik Otto mama „norėtų, kad tai tęstųsi kiek įmanoma ilgiau.“

Būtina įsisąmoninti, jog tai tėra vienas daug platesnio masto socialinio eksperimento pavyzdys. Intensyviai dažnėjantys tokio tipo socialiniai eksperimentai ateityje gali turėti katastrofiškas pasekmes. 

Buvusi žvalgybos analitikė Stella Morabito perspėja, kad visiška visuomenės „deseksualizacija“ suteiks valstybių valdžioms neregėto masto galią valdyti savo piliečius. 2016 m. Morabito teigė: „Jei panaikini lyčių skirtis teisėje, tai gali panaikinti ir valstybės pripažįstamus biologinius šeimos ryšius, ir tuomet valstybė gali reguliuoti asmeninius santykius bei konsoliduoti iki tol nematyto masto galią. 

Ar teisiškai deseksualizuotoje visuomenėje valstybė pripažintų jūsų, kaip vyro ar žmonos, santykius? Mamos ar tėvo? Dukters ar sūnaus? Visi šie terminai numato lytį. Sistema, kuri nepripažįsta vyro ir moters egzistencijos, būtų laisva ignoruoti bet kokio vaiko tėvystę. Jūs galėtumėte būti pripažintas savo vaiko „teisėtu globėju“, bet tik jei tam pritaria valstybė. Bet kas gali būti jūsų vaiko globėjas, jei valstybė nusprendžia, kad tai vaiko „geriausias interesas“.“

versta iš lifesitenews.com


Susiję

Pažangos ideologija 9106662700918086354

Rašyti komentarą

 1. Anonimiškas2018-03-29 01:35

  ,,...visiška visuomenės „deseksualizacija“ suteiks valstybių valdžioms neregėto masto galią valdyti savo piliečius...'' - netiesa, nes jei šitai tęsis, tai nebus kam ir ką valdyti.

  AtsakytiPanaikinti
 2. Anonimiškas2018-03-29 09:02

  joo,Vakaruose didelė bedarbystė,nes vakariečiai nebenori "juodų "darbų dirbti,todėl ir prisikuria sau tokių darbo vietų kaip-psichologai,socialiniai darbuotojai,socialinių lyčių specialistai,globėjai,pabėgėlių gelbėtojai,socialinių paslaugų teikėjai ir pan. Pas mus girdėjau,Kukuraičio dėka jau atsiras ir "atvejo vadybininkas",kuris spręs atimti vaikus iš tėvų ar palikti.

  AtsakytiPanaikinti
 3. Fasistai nebuvo tiek pavojingi zmonijai, kaip sitie zmogaus priginties keitimo i guvulius projekto vykdytojai.

  AtsakytiPanaikinti
  Atsakymai
  1. Fasistai niekada nebuvo pavojingi zmonijai, jie buvo pries sita zydu kulturini marksizma

   Panaikinti
 4. Anonimiškas2018-03-29 12:17

  liberalmarksistų eksperimentai niekuo nenusileidžia nacių vykdytam "Lebensborn".

  AtsakytiPanaikinti
 5. Anonimiškas2018-03-29 14:27

  Tikrai, ateina velnio siautėjimo ir tamsybių metas kaip parašyta TIESOS KNYGOJE...Čia tik pradžia...laikykimės, katalikai, jungdamiesi prie Jėzaus, savo Gelbėtojo...

  AtsakytiPanaikinti
  Atsakymai
  1. Ateina... ir praeis. Kodėl? - O gi todėl, kad tu (visi "tu", tame tarpe ir aš) imsi elgtis blogiau už juos. Ne taip pat, o kur kas blogiau - privalėsi išnaikinti parazitus. Iliuzija yra manyti, kad "aš/tu" - geras. "Geras" tik iki tol, kol manęs/tavęs, mano/tavo vaikų tas nepaliečia.

   Panaikinti

emo-but-icon

NAUJAUSI

Komentarai

SEKITE MUS FACEBOOK

Naujienų prenumerata

item